MEDICOM Clinic

MEDICOM Clinic Premium

(1224 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
IČP nebo IČO 24756148
MEDICOM Clinic Premium
(1224 Recenzí)·100% doporučuje
Play

MEDICOM Clinic

11. 11. 2022

Medicom Clinic s pobočkami v Praze, Brně a Ústí nad Labem je největší klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie, která již 18 let vytváří úsměv na tváři. Disponuje nejmodernějším vybavením a nejnovějšími světovými trendy. Pod vedením uznávaného chirurga primáře MUDr. Pavla Horyny je součástí kliniky špičkový tým 11 plastických chirurgů, 10 dermatoložek a specialistů na operace prsou. Ročně je na klinice provedeno více jak 1000 augmentací. V roce 2021 Mecinom Clinic získala prestižní ocenění nejdůvěryhodnější značky. Novinkou na klinice v Praze je přístroj pro budování svalů a spalování tuků, který si zamilovali nejen světové celebrity.

Informace

MEDICOM Clinic - klinika plastické a estetické chirurgie

Praha, Brno, Ústí nad Labem

Součástí MEDICOM Clinic je tým vyhledávaných lékařů a dermatologů, kteří mají mnohaleté zkušenosti ve svém oboru. MEDICOM CLINIC tak poskytuje komplexní péči v oboru jak plastické a estetické chirurgie, tak i laserové dermatologie a estetické medicíny. Nadstandardně vybavené kliniky v Praze, Brně a Ústí nad Labem nabízejí široké spektrum drobných i větších estetických výkonů a ošetření, které vám pomohou cítit se sebevědomější, mladší a krásnější.

MEDICOM Clinic má v České republice tři nadstandardně vybavené kliniky - v Praze, Brně a Ústí nad Labem. Primářem poboček MEDICOM Clinic v Praze a Ústí nad Labem je plastický chirurg MUDr. Pavel Horyna a pobočky v Brně MUDr. Petr Pachman. Oba jsou uznávanými a zkušenými lékaři.

Tým plastických chirurgů doplňují neméně zkušené dermatoložky a dohromady tak tvoří MEDICOM Clinic, největší kliniku plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny v České republice.

MEDICOM Clinic (dříve MEDICOM VIP) za 10 let své existence pomohla tisícům klientů z České republiky a ze zahraničí. Řadí se mezi uznávaná, vyhledávaná a důvěryhodná pracoviště nejen díky výborným výsledkům zákroků, ale také osobnímu přístupu ke klientům a neustálé péči o ně před, během i po zákroku.

Co vám můžeme nabídnout?

Provádíme veškeré zákroky plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny:

Mezi vyhledávané zákroky patří plastické operace prsou – zvětšení prsou pomocí implantátů, zvětšení prsou vlastním tukem, modelace, modelace prsou včetně zvětšení pomocí implantátů, modelace prsou a redukce. S operací prsou se nám svěří více než 1000 žen ročně.

Liposukce – tumescentní liposukce, ultrazvuková liposukce, laserová liposukce, vodní liposukce i neinvazivní kryolipolýza. V počtu úspěšně provedených tumescentních liposukcí je naše klinika dlouhodobě na prvním místě v rámci celé České republiky.

Plastické operace obličeje, nosu, břicha a končetin

Spánková medicína - odstranění chrápání

Cévní chirurgie -  laserové i chirurgické odstranění křečových žil a metličkových žilek

Dále nabízíme laserovou a estetickou dermatologii – omlazení obličeje, neinvazivní lifting, odstranění pigmentových skvrn, strií, tetování, vyšetření znamének a jejich odstranění, plazmaterapie, chemický peeling a mnoho dalších ošetření.

Vyhlazení vrásek výplňovými materiály a botulotoxinem.

Proč si vybrat právě nás? 

Naší prioritou je vaše bezpečí a spokojenost. Najdete u nás tým zkušených plastických chirurgů a dermatologů, nejbezpečnější Low-Flow narkózu vč. zahřívání vašeho těla během operace a antitrombotické kompresivní punčochy Lipoelastic pro ještě vyšší bezpečnost. Používáme pouze certifikované materiály (implantáty, kožní výplně a další). 

Po operaci monitorujeme klienta na pokoji JIPového typu, následný pobyt na klinice je v komfortních jedno, dvou či třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Vždy od nás dostanete komplexní balíček s lékařskou péčí s sebou domů (desinfekce, sterilní čtverce, léky od bolesti, léky proti otokům), po zákroku vás odvezeme domů zdarma (v rámci Prahy, Brna a Ústí nad Labem).

Po operaci od nás dostanete jako pozornost dárkový kupon v hodnotě až 2000 Kč na další operaci a dárkový kupon na konzultaci k dermatologovi pro správnou péči o jizvy.

To vše v rámci kompletní předoperační a pooperační péče. Nezbývá nám tedy nic jiného, než vás pozvat k návštěvě MEDICOM Clinic a popřát vám, abyste z ní odcházeli maximálně spokojeni.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Zkušenost:

  • 20 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (1224)

5.0
1224 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace očních víček

Všechno chválím.. Děkuji!

Modelace prsou

Všem moc děkuji ,byla jsem spokojena úplně se vším a s výsledkem jsem velmi spokojená, velké díky všem.

Zvětšení prsou

Jste nejlepší. Moc děkuji za vše.

Modelace prsou

Naprostá spokojenost. Děkuji

Zobrazit další recenze
Požádejte: MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (50)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (84)

Videa (18)

Požádejte: MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (384)

Liposukce zad a zadní části paží
Odpověď odborníka · 5. 1. 2017

Dobrý den, vhodnost zákroku je možné posoudit až na osobní konzultaci, na které Vás rád přivítám a vše Vám vysvětlím. Liposukce se provádí i v horní, střední (pod podprsenkou) i ve spodní části zad – tedy celá záda a je možné provést i liposukci...

Číst dál
Elastický návlek po liposukci podbradku
Odpověď odborníka · 20. 12. 2016

Pěkný den, děkuji za Váš dotaz. Kompresivní ohlávka se nosí po dobu aspoň 14 dní. V průběhu dne je možné ohlávku odložit, avšak ne na déle než 2 hodiny, protože jakmile poleví komprese, může dojít k otokům. Po uplynutí 14 dnů je možné ji odložit,...

Číst dál
Otok a modřiny po liposukci
Odpověď odborníka · 5. 12. 2016

Pěkný den, děkuji za Váš dotaz. V prvních pár dnech po zákroku se dostavují mírné bolesti, které klientky často přirovnávají k bolesti svalů po intenzivním cvičení či namožení svalů. Modřinky a otoky se mohou vyskytnout, jejich rozsah však závisí...

Číst dál
Sport po sklerotizaci křečových žil
Odpověď odborníka · 20. 10. 2016

Následující 3 dny je důležitý dostatek pohybu, jako jsou chůze nebo jízda na kole. Je třeba se vyhnout sportům, kde jsou prudké doskoky nebo posilování, stejně tak není vhodné delší stání na místě nebo postávání.

MUDr. Sabina Sellner Švestková,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (7)

Bodyforming s metodou EMSCULPT Neo

Bodyforming s metodou EMSCULPT Neo

Inovativní metoda neinvazivního formování postavy EMSCULPT Neo tvaruje tělo a dosahuje výsledků srovnatelných s invazivní liposukcí bez nežádoucích...
15. 12. 2023
Vše, co chcete vědět o augmentaci

Vše, co chcete vědět o augmentaci

Prsa jsou a v minulosti vždy byly hlavním symbolem ženskosti a plodnosti, jak to vidíme již u výtvorů (maleb a sošek) dávných civilizací, přes...
28. 7. 2023
Zobrazit další články
Požádejte: MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!