MUDr. Michaela Vasilčo Hustá

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá Premium

(63 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jana Trčky 1833, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 7 hodin
Pracovní doba: Dle objednávek, 8,00 - 15,00 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5138251168
MUDr. Michaela Vasilčo Hustá Premium
(63 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 11693 návštěv profilu

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá vystudovala obor Oftalmologie. Kromě oční specializace je MUDr. Michaela Vasilčo Hustá od roku 2013 také certifikovanou odbornicí na estetickou a anti-agingovou medicínu. Promovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Úspěšně složila anglickou obhajobu české atestace pro obor Oftalmologie Cambridge assessment test in Opthalmology. Absolvovala studijní pobyt v Anglii na Oční klinice Notthingham u profesora Harmindera Duy. Je držitelkou licence České lékařské komory pro výkon samostatné praxe, Specializované způsobilosti v oboru oftalmologie a Diplomu celoživotního vzdělávání. V roce 2013 vyhrála celostátní soutěž a získala ocenění Osobnost roku Český Goodwill 2013. Společnost OČNÍ EU byla v roce 2018 vyhlášena Ordinací roku 2017. Pravidelně se zúčastňuje řady evropských i světových kongresů zaměřených na oblast oční a estetické medicíny. Od roku 2015 je školitelkou a trenérkou pro aplikaci botulotoxinu a výplní Juvéderm podle MD Codes. Jako jediná na severní Moravě má MUDr. Vasličo Hustá oprávnění aplikovat revoluční přípravek k trvalému odstranění tuku v podbradku Belkyra.

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá od listopadu roku 2000 se věnuje vlastní soukromé praxi, je majitelkou, jednatelkou a vedoucí lékařkou společnosti Oční EU s. r. o. provozující oční ambulanci ve Vratimově a společnosti Lékařská Estetika s. r. o. (od 1.6.2022 má společnost nový název LE CLINIC), která provozuje kliniku estetické medicíny ve Frýdlantu nad Ostravicí

Od roku 2014 se MUDr. Vasilčo Hustá věnuje novému medicínskému oboru, a to lékařské estetice. Jedná se o mezioborovou specializaci vycházející z plastické chirurgie, dermatologie, oftalmologie a otorinolaryngologie. Na klinice se zaměřuje zejména na plastiku očních víček a na plasticko-estetické zákroky v oblasti dekoltu, krku a obličeje. Velmi často jde o kombinované techniky - niťový lifting APTOS, společně s výplněmi hlubokých vrásek a kruhů pod očima pomocí kyseliny hyaluronové, odstranění mimických vrásek botulotoxinem, plošnou hydrataci kůže a 3D modelaci problematických partií obličeje (úzké rty, tvarování lícních kostí, deformity nosu, nedokonalý tvar brady atd.).

V nové, moderní klinice nabízí vedoucí lékařka MUDr. Michaela Vasilčo Hustá se svým týmem klientům profesionální služby v oblastech, jako jsou plastické operace očních víček, niťový lifting APTOS, odstranění vrásek aplikací výplní na bázi kyseliny hyaluronové, odstranění mimických vrásek botulotoxinem, trvalé odstranění tuku z podbradku. V posledních letech se zaměřují také na formování těla kryolipolýzou (přístroj CoolSculpting) a Farmakologické hubnutí pod dohledem lékaře

LE CLINIC nabízí celou řadu služeb týkající se péče o pleť - hloubková hydratace pleti, mikrojehličkování perem Dermapen 4™MD, plazmatrapie, mezoterapie, chemický peeling, péče o řasy (Lash Filler, Violet Lashes) a Maderoterapie (masážní technika k rozproudění lymfy, redukci celulitidy a podkožního tuku).

Před každým ošetřením probíhají individuální konzultace, je možné sestavení plánu zákroků dle konkrétních požadavků a představ klienta.

Klinika estetické medicíny LE CLINIC se nachází v klidné části města Frýdlant nad Ostravicí. Moderní prostory jsou vybaveny tak, aby plně vyhovovaly požadavkům zdravotního personálu a samozřejmě klientům. Celý interiér je klimatizován a ozvučen stereo vybavením. Lékaři se pravidelně účastní tuzemských i zahraničních kongresů a workshopů. První návštěva na klinice probíhá vždy formou konzultace s některým z profesionálů, během které je sestaven dlouhodobý plán podle časových i finančních možností klienta tak, aby bylo dosaženo cíleného efektu. U komplexního ošetření obličeje jsou jednotlivé zákroky rozplánovány do 3, 4, ale i 5 kroků. Nejprve jsou aplikovány výplně, botulotoxin, podle potřeby dermální nitě APTOS a případně plastická operace očních víček.

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá je členem České lékařské společnosti, ČOS - České oftalmologické společnosti a ČSRKC - České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie.

Kliniku najdete ve Frýdlantu nad Ostravicí 

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Zkušenost:

 • 10 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Polski
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Jiné

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Botulotoxin

Aplikací botulotoxinu omezíme činnost mimického svalstva, stávající vrásky se neprohlubují, nové vrásky nevznikají. Plné účinky botulotoxinu nastupují 10. den po aplikaci. Během 3 týdnů po aplikaci je možné ještě botulotoxin "dopíchnout", kdyby nebyl napoprvé dosažen požadovaný efekt. Botulotoxin je oprávněn aplikovat pouze lékař s perfektní znalostí anatomie obličeje. Ošetření se provádí v lokálním znecitlivění anestetickou mastí.
Od: 1.500 Kč do 4.500 Kč

Odstranění kožních výrůstků

Zákrok provádíme přístrojem plazma Plexr. Přístroj pracuje na principu elektrického výboje. Nežádoucí buňky jsou působením Plexru odpařeny, na místě se vytvoří drobný stroupek. Po zahojení strupu je potřeba ošetřenou plochu chránit před slunečním zářením krémem s vysokým faktorem. Ošetření, zejména v oblasti obličeje a dekoltu, doporučujeme provádět během podzimu a zimy, kdy je málo slunce.
Od: 1.000 Kč

Operace očních víček

Plastická operace očních víček je chirurgický zákrok, během něhož je odstraněna přebytečná kůže z oblasti nad / pod očima. Obvykle je potřeba odstranit také vyhřezlé tukové váčky, které situaci ještě výrazně zhoršují. Po operaci odchází klient do domácího ošetření. Za 7-10 dnů je nutné odstranit stehy, poté se může klient vrátit do práce. Celková doba hojení je 3-6 měsíců od zákroku, délka závisí na individuální schopnosti organismu. Před operací provádíme konzultace.
Od: 10.000 Kč do 15.000 Kč

Operace horních víček

Plastická operace horních víček je chirurgický zákrok, během něhož je odstraněna přebytečná kůže z oblasti nad očima. Obvykle je potřeba odstranit také vyhřezlé tukové váčky, které situaci pod očima ještě výrazně zhoršují. Po operaci odchází klient do domácího ošetření. Za 7-10 dnů odstraníme stehy, poté se může klient vrátit do práce. Celková doba hojení je 3-6 měsíců od zákroku, délka závisí na individuální schopnosti organismu k hojení a regeneraci. Konzultace před operací je nutná.
Od: 10.000 Kč do 13.000 Kč

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v lidském těle, s přibývajícím věkem se ale z organizmu ztrácí. Kyselina hyaluronová je základem všech výplní a biostimulačních směsí k revitalizaci a hloubkové hydrataci pleti. Používá se k odstranění drobných i hlubokých vrásek, zvětšení rtů, zvýraznění kontury rtů, korekci různých asymetrií v obličeji ( rty, nos), zvýraznění určitých částí obličeje (lícní kosti, čelist, brada), odstranění kruhů pod očima.
Od: 6.000 Kč

Odstranění znamének

Odstranění znamének provádíme zejména přístrojem plazma Plexr. Je-li potřeba znaménko histologicky vyšetřit, je nutné odstranit znaménko chirurgicky. Chirurgicky můžeme odstranit pouze znaménko z oblasti obličeje, krku a dekoltu. Pro šití ran používáme materiál, který na jiných částech těla není vhodný použít. Před odstraněním znaménka doporučujeme konzultovat zákrok s dermatologem.
Od: 1.000 Kč

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Pomocí výplně na bázi kyseliny hyaluronové dokážeme zvětšit objem rtů, upravit asymetrii rtů, anebo zvýraznit jejich konturu. Pracujeme s kvalitními výplňovými materiály na bázi zasíťované kyseliny hyaluronové. Ošetření probíhá v místním znecitlivění anestetickou mastí. Před zákrokem proběhne konzultace s lékařem. Výsledný efekt přetrvává 6-12 měsíců.
Od: 6.000 Kč

Zvětšení rtů

Pomocí výplně na bázi kyseliny hyaluronové dokážeme zvětšit objem rtů, upravit asymetrii rtů, anebo zvýraznit jejich konturu. Pracujeme s kvalitními výplňovými materiály na bázi zasíťované kyseliny hyaluronové. Ošetření probíhá v místním znecitlivění anestetickou mastí. Před zákrokem proběhne konzultace s lékařem. Výsledný efekt přetrvává 6-12 měsíců.
Od: 6.000 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Velmi dobrých výsledků je dosaženo ošetřením mikrojehličkovacím perem Dermapen 4 MD, které pracuje až do hloubky 3 mm. Nastavením optimální hloubky ošetření je cíleně zaváděno sérum pro sjednocení pleti do hloubky, kde je problém potřeba řešit. Maximálního účinku je dosaženo v kombinaci ošetření s používáním přípravků Dp Dermaceuticals pro domácí ošetření. Dermapen 4 pomáhá řešit i další kožní problémy - stárnut pleti, problematickou pleť, rozšířené žilky a další.

Botulotoxin proti pocení

Aplikací botulotoxinu do podpaží zabráníme nadměrnému pocení a vzniku nepříjemných mokrých skvrn na oblečení. Toto ošetření je vyhledáváno zejména muži, kteří chtějí v letních měsících i ve stresových situacích zůstat v pohodě. Ošetření se provádí v lokálním znecitlivění anestetickou mastí. Výsledný efekt vydrží celou letní sezónu.
Od: 10.000 Kč do 18.000 Kč

Odstranění podbradku

Nabízíme 2 způsoby ošetření: 1. aplikace přípravku Belkyra - injekční aplikace účinné látky, dojde k rozpuštění tukové tkáně a následnému vyloučení z těla. 2. kryolipolýza přístrojem CoolSculpting - prudké ochlazení tukových buněk, narušení jejich struktury a následné vyloučení z těla lymfatickým systémem. V obou případech ošetření je výsledek trvalý, tuková tkáň se na ošetřeném místě netvoří. Zákroky provádějí certifikovaní specialisté, zaručujeme maximální bezpečnost. Nutná je konzultace.
Od: 13.000 Kč

Niťový lifting

Jedná se o mini-invazivní zákrok, kdy jsou pokleslé tkáně obličeje a krku liftovány a konturovány pomocí dermálních nití. Výsledkem je mírný až středně omlazující efekt. Používáme plně vstřebatelné dermální nitě APTOS. Dermální nitě APTOS jsou jako jediné na světě obohaceny o kyselinu hyaluronovou. Aplikací těchto nití tak dochází k dvojímu účinku: liftující a omlazující. Zákrok provádíme v místním znecitlivění.
Od: 20.000 Kč

Operace dolních víček

Plastická operace spodních víček je chirurgický zákrok, během něhož je odstraněna přebytečná kůže z oblasti pod očima. Obvykle je potřeba odstranit také vyhřezlé tukové váčky, které situaci pod očima ještě výrazně zhoršují. Po operaci odchází klient do domácího ošetření. Za 7-10 dnů je potřeba odstranit stehy, poté se může klient vrátit do práce. Celková doba hojení je 3-6 měsíců od zákroku, délka závisí na individuální schopnosti organismu. Před operací je nutná konzultace.
Od: 12.000 Kč do 15.000 Kč

Odstranění vrásek

Drobné i hluboké vrásky umíme eliminovat nebo úplně odstranit aplikací výplní. Tímto zákrokem odstraníme vrásky na čele, mezi obočím, okolo očí, nosoretní rýhy, vrásky nad horním rtem, vrásky na krku a dekoltu. Ošetření probíhá po konzultaci s lékařem v místním znecitlivění anestetickou mastí. Pracujeme pouze s kvalitními materiály na bázi zasíťované kyseliny hyaluronové. Výsledný efekt přetrvává 6-12 měsíců.
Od: 3.000 Kč

Odstranění xantelazmat

Zákrok provádíme přístrojem plazma Plexr. Přístroj pracuje na principu elektrického výboje. Nežádoucí buňky jsou působením Plexru odpařeny, na místě se vytvoří strup. Po zahojení strupu je potřeba ošetřenou plochu chránit před slunečním zářením krémem s vysokým faktorem. Ošetření, zejména v oblasti obličeje a dekoltu, doporučujeme provádět během podzimu a zimy, kdy je málo slunce.
Od: 1.500 Kč

Nechirurgická korekce nosu

Korekci nosu bez použití skalpelu je možné provést aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Vhodným výplňovým materiálem je možné také tvarovat lícní kosti, bradu, hranu čelistí. Dokážeme odstranit různé asymetrie obličeje. Výsledný efekt přetrvává 6-9 měsíců. Zákrok provádíme v místním znecitlivění anestetickou mastí.
Od: 9.900 Kč

Odstranění kruhů pod očima

Kruhy pod očima odstraníme aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové do oblasti pod očima. Ošetření může provádět pouze lékař, který je na vysoké úrovni znalosti anatomie obličeje. Aplikaci provádíme v lokálním znecitlivění anestetickou mastí. Před zákrokem vždy proběhne konzultace s lékařem.
Od: 9.900 Kč

Celulitida

Maderoterapie je speciální masážní technika dřevěnými masážními pomůckami. Masáže mají výrazný pozitivní efekt v boji proti celulitidě a podkožním tukem. Masáží dochází k detoxikaci lymfy, odstranění otoků a zpevnění podkoží. Kromě estetického vlivu působí masáže na pozitivně psychiku člověka, vyrovnávají energii a snižují stres.
Od: 890 Kč

Mezoterapie

Mezoterapii, hloubkovou hydrataci pleti a další ošetření z řady péče o pleť nabízíme na základě individuální konzultace. Lékař posoudí stav pleti a doporučí optimální ošetření. Pracujeme s kvalitními materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Aplikujeme pomocí drobných mikro-vpichů jehlou v místním znecitlivění. Máme i přístroj Vital Injektor, který je ideální pro plošné ošetření pleti.
Od: 2.000 Kč

Kryolipolýza

Kryolipolýza je prudké ochlazení tukových buněk, které jsou na chlad citlivější než ostatní buňky. K zákroku používáme certifikovaný přístroj CoolSculpting. Ošetření je bezpečné, bezbolestné a trvalé. Na ošetřeném místě se již tukové buňky dále nevytvoří. Přístrojem je možné ošetřit problémové partie těla - podbradek, paže, horní a spodní břicho, boky, zadek, vnitřní stehna a další místa, ze kterých je těžké tuk odstranit cvičením a dietami.
Od: 15.000 Kč

Plexr

Plazma PLEXR je unikátní přístroj, který využívá technologii plazmy. Plexrem je možno ošetřit i místa v blízkosti oka a jiných citlivých místech. Zákrok je neprosto bezpečný, ošetření provádíme v místním znecitlivění. Plexrem umíme odstranit kožní výrůstky (znaménka, xantelasmata, angiomy, fibromy), drobné vrásky, pigmentové skvrny a jiné nedokonalosti pleti a kůže na těle.
Od: 1.000 Kč

Microneedling

Mirconeedling provádíme přístrojem Dermapen 4 MD, který pracuje až do hloubky 3 mm. Dermapen zavádí účinné sérum do optimální hloubky kůže a velmi efektivně tak řeší problémy pleti - pigmentace, stárnutí, rozšířené žilky, problematická pleť, a další. Mikrojehličkováním je přirozeně podpořena tvorba kolagenu a elastinu. Pleť je po ošetření plnější a mladistvější. Maximálního účinku ošetření je dosaženo v kombinaci s používáním přípravků Dp Dermaceuticals pro domácí péči.
Od: 4.150 Kč

Antiaging

Zaměřujeme se na anti-agingové zákroky v oblasti obličeje, krku a dekoltu - aplikace dermálních nití APTOS, výplní a botulotoxinu. Plastické operace očních víček jsou u nás nejžádanějším ošetřením. Dále nabízíme hloubkovou hydrataci pleti, péči o řasy, chemický peeling. Nově jsme rozšířili nabídku o formování postavy pomocí kryolipolýzy - CoolSculpting, Farmakologické hubnutí pod dohledem lékaře a masážní techniku Maderoterapii.
Od: 4.000 Kč

Mikropigmentace

K plošnému ošetření obličeje, krku a dekoltu, v případě nejednotného odstínu pleti, používáme chemický peeling. Ošetření doporučujeme zejména na podzim a zimě, kdy je méně slunečního záření. Pleť je po zákroku nutné chránit před sluncem. Sjednocení pleti je možné provést také mikrojehličkováním přístrojem Dermapen 4. Ošetření je možné opakovat, výsledky jsou viditelné již po jednom ošetření. Max. účinku je dosaženo při používání přípravků Dp Dermaceuticals pro domácí péči.
Od: 3.500 Kč do 5.900 Kč

Recenze (63)

5.0
63 Recenzí · 100 % doporučuje
Injekční výplně

Paní doktorce jsem se do rukou sverila jiz nekolikrat s vyplnemi a vzdy jsem byla nad miru spokojena. Nyni se tesim, az v blizke dobe podstoupim u pani doktorky operaci hornich vicek. Za me 100% spokojenost a duvera. Vsichni na klinice jsou vzdy maxi...Číst dál

byla jsem u paní doktorky Vasilčo Husté je to asi 3 roky a byla jsem nad míru spokojena, je moc milá a hodná, mockrát ji děkuji a jsem objednána na další botox teď v červnu a už se na ní moc těším .,

Absolvovala jsem aplikaci botoxu a výplně Juvederm Jsem maximálně spokojená a určitě budu paní doktorku vyhledávat i nadále. Uvedené zákroky jsem absolvovala již víckrát v minulosti, ale tak spokojená s výsledkem, jako u dr.Husté, jsem ještě nikdy...Číst dál

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá · 11. 1. 2021

Mockrát děkujeme za krásné hodnocení, je to naše živá voda a motivace do další práce. Velice si toho vážíme, zvláště v této těžké době... DĚKUJEME:-)

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Michaela Vasilčo Hustá o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (32)

Po pár dnech začal otok mizet

Jsem velmi spokojená jak s prací MUDr. Michaely Husté, tak s jejím přístupem, i milým přístupem sestřiček. Po aplikaci nití jsem měla několik dnů tvář nateklou, ale po pár dnech začal otok ustupovat. Po měsíci je výsledek opravdu skvělý! Lituji,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (72)

Požádejte: MUDr. Michaela Vasilčo Hustá o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (26)

Zvětšení horního rtu vlastním tukem
Odpověď odborníka · 1. 7. 2016

Dobrý den, ani já nemám s augmentací rtů vlastním tukem dobré zkušenosti a preferuji vstřebatelné výplně kyselinou hyaluronovou. Opakovaně se setkávám s klientkami, které touží po větších a smyslnějších rtech - a pak se s ´novými ´ rty necítí...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Michaela Vasilčo Hustá o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!