Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou na splátky

Anonymní
kary
Zlín · Vytvořeno: 28. 9. 2014 · Poslední odpověď 3. 10. 2014

Dobry Den mohu se zeptat ktera klinika dela zvetseni poprsi na splatky ale tak ze se splaci samotne klinice dekuji za jakoukoliv odpoved

5 komentářů

Reklama
  • MUDr. Otakar Lucák

    · 3. 10. 2014

    Dobrý den, srdečně vás zdravím.
    Na naší klinice poskytujeme splátky.Jsou bezúročné a bez ručitele, nutný je jen platný OP.
    Pokud stanovíme cenu operace, do operace je nutné uhradit polovinu z celkové částky a zbytek lze splácet, ale maximálně půl roku a v pravidelných měsíčních splátkách. Dluh je možné splatit i dříve.
    V případě zájmu volejte na číslo *************.
    S pozdravem Dr.Lucák, Ostrava

  • Anonymní
    Tereza238813
    3. 10. 2014

    Brandeis clinic. Ted jsem 3 tydny po operaci a mam krásná prsa. Na splatky to sice nemám, ale vím, ze to delaji. Klinika je uzasna a skvělý personál. Muj doktor byl pan doktor Juraj Payer a je nejlepsi. Kliniku jsem hledala dlouho protože jsem náročná a max spokojenost. Měla jsem prsa nesoumerna a ted jsou krasna a soumerna

  • Anonymní
    falt6146328
    2. 10. 2014

    Dobrý den, pokud vím operaci na splátky si můžete sjednat také v Perfect Clinic (tam operují plastičtí chirurgové Kufa, Pros, Frajer, Ferra, Hirňák), v Medicomu VIP, v Centru plastické chirurgie ISCARE a s řadou dalších klinik. A pokud si chcete vybírat plastického chirurga jen podle jeho referencí a dobré pověsti, můžete si vzít spotřebitelský úvěr, jediný rozdíl je v tom, že vám úvěr nesjedná klinika, ale zařídíte si ho sama. Alžběta

  • Anonymní
    janca86458
    1. 10. 2014

    Interclinic, platí se přímo klinice, cena komplet s mentorama 65 tisíc a polytechy po 3 méně.

  • Anonymní
    Nikola241780
    29. 9. 2014

    Dobry den,
    Jsem 11 den po zvetseni prsou. Platila jsem 82,400 kc , cena je uplne za vsechno. Byla jsem na klinice Yes Visage na praze 5 u pana doktora Molitora. Ja platila ihned, ale mam pocit ze na klinice muzete platit i na splatky.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama