Metoda Fraxel Repair slouží k ošetření hlubokých vrásek, poškození sluncem a jizev po akné pomocí frakčního laseru CO2. Ošetřuje rovněž hyperpigmentaci a strie. Toto ošetření zaměřené na vyrovnání povrchu pokožky má vaporizovat sloupce tkáně hluboko pod kůží. Ošetření má dvě úrovně intenzity. Fraxel Re:pair a Fraxel Re:store. Více 

Fraxel Repair - Ceny

Ceny od 4 500 Kč
Brandeis Clinic
Ceny od 4 950 Kč
Premier Clinic
Ceny od 4 950 Kč
MUDr. Jana Votrubová Ph.D.

Informace o zákroku

Metoda Fraxel Repair slouží k ošetření hlubokých vrásek, poškození sluncem a jizev po akné pomocí frakčního laseru CO2. Ošetřuje rovněž hyperpigmentaci a strie. Toto ošetření zaměřené na vyrovnání povrchu pokožky má vaporizovat sloupce tkáně hluboko pod kůží. Ošetření má dvě úrovně intenzity. Fraxel Re:pair a Fraxel Re:store.

Publikováno: 27.6.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní