Informace o ceně: Léčba lupénky

2.000 Kč
průměr

Pokud jde o dlouhodobé onemocnění, jako je lupénka, nepřetržitá léčba může být psychicky vyčerpávající. Psoriáza je více než jen onemocnění kůže a její příznaky se mohou u jednotlivých osob velmi lišit. Váš imunitní systém je aktivnější než obvykle a způsobuje zánět, který se projevuje jako lupénka. Pokud trpíte tímto onemocněním, můžete mít vyšší riziko vzniku dalších dlouhodobých chorob. Nejběžnější formou psoriázy jsou červené či bílé fleky na povrchu kůže, které mohou být někdy bolestivé. Kůže může svědit a mít tak významný dopad na život z mentálního, emocionálního a sociálního hlediska. Průměrná cena léčby lupénky je 2.000 Kč.


Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 2000 - 1.499 Kč
0 Příběhů
Průměrná cena 1.500 Kč - 2.500 Kč
1 Příběh
Nejvyšší cena 2.501 Kč - 2.000 Kč
0 Příběhů

Cena laserové léčby lupénky

Průměrná cena léčby lupénky je velmi individuální. Cenu velmi ovlivňuje velikost ošetřované plochy a počet laserových ošetření. Může se pohybovat v řádech stovek či tisíců. Pro efektní léčbu je většinou nutné ošetření několikrát opakovat a to dle doporučení lékaře. Podle počtu ošetření se vyvíjí cena laserové terapie. Záleží na individuálním stavu pacienta a ploše postižení lupénkou. V České republice je léčba lupénky plně hrazena zdravotními pojišťovnami.

Co je zahrnuto v ceně léčby lupénky?

Do konečné ceny léčby lupénky se zahrnuje samotné ošetření laserem postižené plochy. Laserová léčba lupénky nemusí do ceny terapie zahrnovat vstupní konzultaci s lékařem. Po vstupní konzultaci lékař určí, kolik laserových ošetření je nutné absolvovat pro dosažení adekvátních výsledků.

Co může zvýšit cenu léčby lupénky?

Cenu léčby lupénky může zvýšit kvalita využívaného laseru klinikou. Cenu určuje i kvalifikace a zkušenosti lékaře, který léčbu provádí. Hlavním mezníkem pro určení ceny je počet ošetření. Dalším faktorem, který cenu léčby může ovlivnit, je ubikace samotného pracoviště.

Ceny léčby lupénky v České republice

Cena léčby lupénky závisí na rozsahu onemocnění a počtu ošetření, které je nutné absolvovat k úspěšnému léčení. V případě použití laseru, cenu určuje i kvalita používaného laseru. V České republice je tento zákrok hrazen zdravotní pojišťovnou.

Je léčba lupénky hrazena pojišťovnou?

Jelikož lupénka negativně ovlivňuje zdravotní stav pacienta, léčba lupénky je hrazena zdravotní pojišťovnou. Aby byla lupénka plně hrazena zdravotní pojišťovnou, léčbu lupénky musí předepsat kožní lékař.

Je možná léčba lupénky na splátky?

Pokud nejste kandidátem pro léčbu hrazenou pojišťovnou, laserová terapie může vyjít i na tisíce korun. Záleží na typu laseru a na ploše, kterou je nutné laserem ošetřit. Většina klinik v České republice poskytuje od určité částky možnosti splátkové platby.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
faq

Kolik laserová léčba lupénky stojí a za jak dlouho jí budu muset opakovat?

Záleží na typu laseru a na ploše, kterou je třeba ošetřit. Používá se buď excimerový laser - podle některých studií snad úspěšnější a pulzní barvivový. Generelně jsou pacienti, kteří odpovídají na jeden z nich - je třeba přijít na to, který je lepší. My osobně používáme v Asklepionu pulzní barvivový, neboť má širší uplatnění (více diagnóz léčí), ta ... Číst dál

1 odpověď číst dál
Lupenka na chodidlech a patach Andrea1987 · 19. 10. 2021

Dobry den. verim, ze by jste mi mohli pomoc. Moje maminka ma lupenku, krom suchych zacervenalych mist na tele, ktere nejsou tak hrozne, ma zasazena i chodidla. Jeji chodidla jsou rozpraskana do hloubky a uplne ziva, ma to v takovem stadiu, ze nemuze skoro ani stat. Lekari ji predepsali biolecbu, kterou formou injekci uziva jiz trictvrte roku, jen bohuzel nejspis patri do 10% pacientu, kterym nezabira Je naprosto zoufala a vyzkouseli jsme uz snad vse a bez uspechu. Nase teta je zdravotni sestra a tvrdi, ze to muze mit od jater, ale nekde jsem cetla, ze lupenka muze byt od strev. Nemate prosim s necim podobnym zkusenosti a nemohli by jste nam poradit. nekolikrat uz mela diky velkym prasklinam i infekci v celem tele. Mockrat dekuji, budeme radi za kazdou pomoc. preji krasny den Benesova

Zatím žádné odpovědi
faq

Kolik ošetření je třeba podstoupit, aby výrazně ustoupily příznaky? Jak dlouho výsledný efekt vydrží?

Skutečně vědecké studie mluví o několika ošetřeních, není výjimkou třeba 10, 20...Napoprvé není 100% výsledek nikdy. Závisí ale zda se laser kombinuje s jinými způsoby ošetření (tam se vše urychlí). Ošetřujeme takto 17 let - měli jsme velmi různé výsledky. Někdo byl spokojen napoprvé s vylepšením, jiný byl zklamán i po několika ošetřeních. Koneč ... Číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LÉČBA LUPÉNKY

Kam na léčbu lupénky laserem?
Dobrý den, chtěla bych se objednat na léčbu lupénky laserem.CHtěla bych kontakt, kam se můžu...
stana231097
Poslední komentář: 1. 8. 2014 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Léčba lupénky. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Po 4 roky jsem se marně pokoušel vyléčit pokožku hlavy. Postupně se mi začal po hlavě šířit seborický exém (předstupeň lupénky), v jehož důsledku se masivně vyskytovaly lupy a postupně mi řídly vlasy. Mnoho vyzkoušených "zaručených metod" a speciálních šamponů - bez výsledku. Díky Albertovi jsem podstoupil jednoměsíční kúru a předepsané přípravky perfektně zafungovaly. Seborey se v mém stupni již zcela zbavit nejde, ale pokožka hlavy je zdravá a stačí používat speciální šampon, bez nutnosti pravidelné aplikace léků. Děkuji, Alberto, již mohu znovu nosit tmavé obleky:-) Petr

Cena 2.000 Kč