Informace o ceně laserová léčba akné

1 978 Kč
průměr
54
odborníků
Laserová léčba akné Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 1 000 Kč 2 035 Kč 3 000 Kč
Cena v České Budějovice 2 050 Kč 2 300 Kč 2 550 Kč
Cena v Brno 1 000 Kč 1 787 Kč 3 150 Kč
Cena v Karlovy Vary 1 200 Kč 1 950 Kč 2 700 Kč
Cena v Ostrava 2 375 Kč 2 375 Kč 2 375 Kč
Cena v Olomouc 1 000 Kč 1 275 Kč 2 000 Kč
Cena v Liberec 1 900 Kč 2 450 Kč 3 000 Kč
Cena v Prostějov 2 000 Kč 2 000 Kč 2 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1000 - 1 482 Kč
5 Zkušenosti
Průměrná cena 1 483 Kč - 2 472 Kč
10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 2 473 Kč - 3 150 Kč
3 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Akné na prsou klara787803 · 21 bře 2019

Dobrý den, cca jednou za půl roku se mi na prsou vytvoří nezničitelný pupínek, který je typický tím, že se za čas vytvoří tvrdé bílé ložisko, díky kterému se úplně nezahojí. Tím, jak je to v tukové tkání, tak bývá hluboký. Mám jich teď cca 5 a opravdu už si s tím nevím rady. Je i tento typ vhodný na léčbu laserem nebo je to lepší léčit jinak? Děkuji, Klára

Dobrý den, doporučujeme absolvovat osobní konzultaci s vyšetřením pleti v problematické oblasti. Dle závěru odborníka jistě problém řešit. S přáním příjemného dne, Dr. Tak., Amaryllis Centrum.

3 odpovědi číst dál

Dobry den, trapi me akne a jizvicky. Je nejaky zpusob jak se toho opravdu zbavit? Jinak mam silene mastnou plet. Dekuji za rady a odpovedi.

Dobrý den, nejprve bych Vás zkonzultovala, jelikož nejdříve potřebuji posoudit skutečný stav pleti a celkově Vaší anamnézu. Následně stanovíme léčebný plán, který se na naší klinice vždy sestavuje individuálně u každého pacienta. Léčebný plán má vždy několik částí, nejzásadnější je vždy vnitřní léčba a schéma léčby zevní. Vnitřní léčbou se nero ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Dobrý den od svých 15 let mě trápí akné a začervenalá pleť je mi 28 a pořád se toho nemůžu zbavit vyzkoušel jsem hodně mastiček,gelů a všeho možného a buď se to trošku zlepšilo ale za pár dní to bylo stejné nechci si zvyknout na to že budu mít celý život takovou pleť děkuju za pomoc.

Dobrý den, určitě je namístě hned na začátku poradit se slékařem - odborníkem o problému s pletí a přesně diagnostikovat daný problém. V dnešní době je již několik efektivních postupů s výslednou minimalizaci či vyhojením akné, ovšem nejlepší zkušenosti máme s kombinací různých metod, zejména s použitím laseru nebo kalibrovaného pulzního světla ... číst dál

3 odpovědi číst dál
Jizvy a fleky po akné Veerunka · 2 úno 2017

Dobrý den, mám na obličeji po akné rozšířené pory, jizvičky a fleky, kterých bych se ráda zbavila, tak bych vás chtěla poprosit o konkrétní možnosti řešení, nejlépe v Brně. Děkuji

Dobrý den, jizvičky po akné je ideální řešit chemickým peelingem nebo laserovým resurfacingem s pomocí frakčního laseru CO2. Chemický peeling spočívá v nanašení exfoliačního roztoku na postižená místa. Obvykle se používá kyselina glykolová, trichloroctová nebo přírodní AHA kyseliny. Působením roztoku dojde k odstranění svrchní vrstvy pokožky. Výs ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LASEROVÁ LÉČBA AKNÉ

Atopický ekzém a make-up
Dobrý den, je mi 25 a asi jsem začala trpět atopickým exémem, který se mi zničeho nic objevil na tvářích a...
eva_k34101
Poslední komentář: 7 zář 2019 ·
6
Negativní zkušenost se Smoothbeam
Na laseru smoothbeam jsem byla jednou na klinice v Praze.Vůbec mi nepomohl,spíš mé pleti velmi...
bibina
Poslední komentář: 12 kvě 2009 ·
2

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Laserová léčba akné

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Laserová léčba akné. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Laserová léčba akné. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Samotnou léčbu laserem jsem podstoupila 4x a stála mě 12 000 Kč. Dále jsem 2x podstoupila jinou léčbu, která mě dohromady stála 3 000 Kč, nakonec jsem si koupila ošetřující krém ze 1 000 Kč. Lékařka mi doporučovala ještě Duac gel, ten už nevím, kolik stál. A všechny ty peníze za to stály. Akné mě trápilo asi 6 let a nic dlouhodobě nezabralo. Teď mám pleť krásně čistou bez jakéhokoliv pupínku. Rozhodně doporučuji!

Cena 16 000 Kč

Po třech sezeních, které mi paní doktorka doporučila, se má pleť velmi zlepšila a zánět zmizel. Paní doktorka byla velmi příjemná a odpověděla mi na všechny moje otázky. Velmi se mi libilo, že mi paní doktorka upřímně doporučila jen to, co opravdu ke zlepšení pleti potřebuji.

Cena 5 900 Kč

Již od počáteční konzultace jsem byla velice mile překvapena profesionalitou a osobním přístupem paní primářky Kostrhunové. S postupem léčby i jejími výsledky jsem nadmíru spokojená a mohu jen doporučit.

Cena 12 000 Kč