Informace o ceně: Laserová léčba akné

3.249 Kč
průměr
87
odborníků

Při laserové léčbě akné dochází k výraznému a dlouhodobému zlepšení projevů akné ve všech jeho fázích. Akné je chronické zánětlivé onemocnění vznikající při nadměrné aktivitě mazových žláz, dále se na jeho vzniku podílí hormonální vlivy, dědičnost, stres, nevhodná strava a celkově nezdravý způsob života. Moderní lasery určené k léčbě akné účinně snižují tvorbu mazu, a tím zabraňují dalšímu vzniku aknózních projevů. Laserová léčba akné je velmi rychlá, bezbolestná a její výsledky jsou efektní a dlouhodobé. Průměrná cena laserové léčby akné je 3.249 Kč.

Laserová léčba akné Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 1.000 Kč 1.750 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 1.800 Kč 2.050 Kč 2.300 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.200 Kč 1.950 Kč 2.700 Kč
Ceny ve městě Praha 800 Kč 2.100 Kč 3.400 Kč
Ceny ve městě Chotoviny 8.000 Kč 8.000 Kč 8.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Jihlava 1.500 Kč 1.500 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Liberec 2.500 Kč 2.750 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 750 Kč 750 Kč 750 Kč
Ceny ve městě Ostrava 750 Kč 2.375 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Písek 1.000 Kč 1.500 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 990 Kč 990 Kč 990 Kč
Ceny ve městě Uherské Hradiště 3.500 Kč 3.500 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Rychnov nad Kněžnou 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Trutnov 3.500 Kč 3.500 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 1.200 Kč 1.200 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Prostějov 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 750 - 2.435 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 2.436 Kč - 4.061 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 4.062 Kč - 16.500 Kč
1 Příběh

Co je zahrnuto v ceně laserové léčby akné?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserové léčby akné je obecně zahrnuto následující:

  • Samotné laserové ošetření: ošetření trvá pár desítek minut, nicméně celková délka ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy. Léčba laserem je bezbolestná, není k ní tudíž zapotřebí anestezie.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

  • Úvodní odborná konzultace: laserové léčbě akné předchází odborná konzultace. Během této konzultace lékař vyhodnotí stav pokožky pacienta, rozsah ošetření laserem a potřebný počet opakování. Obvyklá cena konzultace cena se pohybuje okolo 500 Kč. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Co může zvýšit cenu laserové léčby akné?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař provádějící laserovou léčbu, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které léčba akné probíhá.
  • Pacient, stav jeho pokožky a individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na velikosti ošetřené plochy. Častá je také kombinace laserové léčby akné s jinými metodami, jako je chemický peeling, či hormonální antikoncepce.
  • Počet opakování, pro dlouhodobý efekt je nutné ošetření opakovat. Obvykle se doporučuje podstoupit 3 až 4 opakování. Některé kliniky nabízejí možnost zakoupit poukázky, které jednotlivá sezení zlevňují.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserové léčby akné, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 3.249 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody laserové léčby nedokonalostí pleti.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných laserových ošetření:

  • Odstranění jizev po akné: cca 2 500 Kč
  • Odstranění akné IPL (intenzivním pulzním světlem): cca 1 800 Kč za jedno sezení

Hradí laserovou léčbu akné pojišťovna?

Ne, laserovou léčbu akné pojišťovna neproplácí, protože se jedná o estetickou proceduru a nikoliv zdravotní ošetření. Pacient si tudíž jednotlivá sezení plně hradí sám.

Existuje možnost financování laserové léčby akné?

Ano, některé kliniky svým klientům nabízí nejrůznější výhody, například možnost financování jednotlivých zákroků nebo slevy na opakovaná sezení v rámci léčby akné. Pro více informací je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na léčbu akné a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti by se měli při volbě vhodné kliniky, která odborně provede laserovou léčbu akné, řídit nejen konečnou cenou léčby, ale také se rozhodovat podle konkrétního lékaře, jeho profesních zkušeností i výsledků. Navíc je dobré vzít v potaz recenze jednotlivých pacientů, kteří laserovou léčbu akné již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, 13.5. jsem podstoupila ošetření Laserem CO2 Laser Med 870+ pro odstranění akné, dermatitidy a pigmentace. První týden loupání, druhý týden mizelo červenaní, od té doby je pleť beze změny. Zůstaly mi hnědé, viditelné,fleky na obou tvářích, které se nehojí, nesvětlají. Rozdíl mezi fotkami pleti za poslední tři týdny není vůbec žádný. Dodrženy byly veškeré pokyny lékaře. Ven nechodím už 5 týden. Do obchodu SPF50 a tvář je zakrytá šátkem. Žádným makeupem nelze fleky zakrýt, jsou silně viditelné z dálky. Zajímá mně názor či rada odborníků, co nyní dělat. Dermatoložka mi tvrdí, že toto budu mít na tváři rok. O aktuálním stavu mého emočního zdraví z výsledku zákroku se rozepisovat nebudu. Děkuji S pozdravem.

Dobrý den, Simo, pozánětlivá hyperpigmentace je jedním z možných vedlejších účinků CO2 laseru. V těchto případech je důležité co nejdříve vyřešit a provést měření. Podle mých zkušeností použití qswitch anti pigmentace později plus domácí péče s lokálními anti pigmentacemi pomáhá vyřešit problém rychleji. S pozdravem,

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, měla bych na Vás dotaz. Snad od 12 let trpím na akné. Po pubertě se to lehce zlepšilo, ale stejně to není žádná sláva (lehčí až střední forma akné - dle paní dermatoložky). Zkusila jsem snad vše (kromě laseru a antibiotik, antibiotika na akné jsem vždy odmítala). Momentálně jsem doufala, že by to mohl vyřešit laser, který jsem ještě nezkusila a četla jsem na to vždy dobré ohlasy a recenze. Na jedné klinice jsem byla vždy na laseru smoothbeam a poté na laseru spektra VRM. Oba dva lasery vždy v jedné návštěvě. Dohromady jsem již na laseru byla 3x, vždy po měsíci. Avšak nevidím vůbec žádný rozdíl. Teď jsem se dočetla, že by zákrok měl trvat 20 - 40 minut (na jiných stránkách), je to pravda? Hned poprvé jsem se divila, že byla paní doktorka hrozně rychle hotová. Na každém laseru jsem strávila max. 2 - 3 minuty. Zpětně mi to přijde divné. Je možné, že kvůli tomu nevidím žádné výsledky? Mockrát děkuji za odpověď. Do léčby akné jsem již dala hromadu peněz a mrzí mě, že to na pleti nejde poznat.

Dobrý den, důvodem proč nefunguje tato léčba nemusí být délka laserového ošetření, ale může to být tím, že vaše pleť potřebuje léčbu kombinovat. Na naší klinice metody při tomto problému kombinujeme třeba s mezoterapií, peelingy, aj. S tímto postupem pak máme vynikající výsledky! Pokud byste chtěla přijít na konzultaci, můžete se k nám objednat. ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, je mi 29 let a již od dětství mě trápí akné hlavně v oblasti dekoltu a zad. X let jsem chodila na kožní/dermatologii a vyzkoušela jsem x různých přípravků. Ve 20 letech mi zjistili zánět tlustého střeva a bylo mi řečeno, že se jedná pravděpodobně o crohnovu chorobu. Po několika letech na kožním oddělení a xxx vyzkoušených přípravků, jak na předpis, tak ve volném prodeji, jsem změnila kožního lékaře a ten mi oznámil, že akné nikdy nezmizí. Respektive, že tělo reaguje na to, že není 100% zdravé a takhle to dává člověku najevo. Můj dotaz tedy zní: Nemáte zkušenost s léčbou akné pomocí laseru u chronicky nemocných pacientů? Jde mi o to, jestli to vůbec pro mě má smysl vyzkoušet. Velice děkuji za radu. Šimčáková

Dobrý den, léčba smysl má, je vhodná pomocí IPL ošetření, které má prokazatelné protizánětlivé účinky. Nicméně existuje něco jako osa střevo-mozek-kůže (vědecky i klinicky prokázaná), kde se ukazuje, jak chronický zánět má vliv právě na kůži. Nelze tedy tvrdit, že laserovým ošetřením se zbavíte akné nadobro. S pozdravem.

1 odpověď číst dál

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s přístrojem Anthelia na jizvy po akné na tváři. Daná klinika mi napsala, že tento přístroj udělá lepší výsledky než frakční laser. Moc tomu nevěřím, tak by mě zajímala vaše zkušenost. Bojím se, abych tam nechala X tisíc a výsledek nikde. Děkuji moc!

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Nejlepší odpověď

Dobrý den! Anthelia je značka zařízení IPL (intenzivní pulzní světlo). Podle našich zkušeností IPL funguje pro určité typy akné a specifické fototypy (barva pleti 1 nebo 2). Dle mého názoru vyžaduje léčba akné komplexní přístup, neexistuje na ni žádný „jediný“ lék. Žádné zařízení nemůže zaručit úplné uzdravení, pokud léčba sama není průběžně moni ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LASEROVÁ LÉČBA AKNÉ

Atopický ekzém a make-up
Dobrý den, je mi 25 a asi jsem začala trpět atopickým exémem, který se mi zničeho nic objevil na tvářích a...
eva_k34101
Poslední komentář: 7. 9. 2019 ·
6
Negativní zkušenost se Smoothbeam
Na laseru smoothbeam jsem byla jednou na klinice v Praze.Vůbec mi nepomohl,spíš mé pleti velmi...
bibina
Poslední komentář: 12. 5. 2009 ·
2

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová léčba akné. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Samotnou léčbu laserem jsem podstoupila 4x a stála mě 12 000 Kč. Dále jsem 2x podstoupila jinou léčbu, která mě dohromady stála 3 000 Kč, nakonec jsem si koupila ošetřující krém ze 1 000 Kč. Lékařka mi doporučovala ještě Duac gel, ten už nevím, kolik stál. A všechny ty peníze za to stály. Akné mě trápilo asi 6 let a nic dlouhodobě nezabralo. Teď mám pleť krásně čistou bez jakéhokoliv pupínku. Rozhodně doporučuji!

Cena 16.000 Kč

Po třech sezeních, které mi paní doktorka doporučila, se má pleť velmi zlepšila a zánět zmizel. Paní doktorka byla velmi příjemná a odpověděla mi na všechny moje otázky. Velmi se mi libilo, že mi paní doktorka upřímně doporučila jen to, co opravdu ke zlepšení pleti potřebuji.

Cena 5.900 Kč

Již od počáteční konzultace jsem byla velice mile překvapena profesionalitou a osobním přístupem paní primářky Kostrhunové. S postupem léčby i jejími výsledky jsem nadmíru spokojená a mohu jen doporučit.

Cena 12.000 Kč