Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová léčba akné: ceny

5.929 Kč
průměr
71
podle
lékařů

Při laserové léčbě akné dochází k výraznému a dlouhodobému zlepšení projevů akné ve všech jeho fázích. Akné je chronické zánětlivé onemocnění vznikající při nadměrné aktivitě mazových žláz, dále se na jeho vzniku podílí hormonální vlivy, dědičnost, stres, nevhodná strava a celkově nezdravý způsob života. Moderní lasery určené k léčbě akné účinně snižují tvorbu mazu, a tím zabraňují dalšímu vzniku aknózních projevů. Laserová léčba akné je velmi rychlá, bezbolestná a její výsledky jsou efektní a dlouhodobé. Průměrná cena laserové léčby akné je 2.000 Kč.

Laserová léčba akné: ceny
Laserová léčba akné Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 800 Kč 2.900 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Brno 2.500 Kč 10.250 Kč 18.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 750 Kč 2.375 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 15.000 Kč 16.500 Kč 18.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 1.800 Kč 2.050 Kč 2.300 Kč
Ceny ve městě Písek 1.000 Kč 1.500 Kč 2.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační, vychází z průměru zveřejněného specialisty na stránce Estheticon.cz. Může se lišit v závislosti na klinice, pacientovi a/nebo složitosti zákroku.

Co je zahrnuto v ceně laserové léčby akné?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserové léčby akné je obecně zahrnuto následující:

  • Samotné laserové ošetření: ošetření trvá pár desítek minut, nicméně celková délka ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy. Léčba laserem je bezbolestná, není k ní tudíž zapotřebí anestezie.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

  • Úvodní odborná konzultace: laserové léčbě akné předchází odborná konzultace. Během této konzultace lékař vyhodnotí stav pokožky pacienta, rozsah ošetření laserem a potřebný počet opakování. Obvyklá cena konzultace cena se pohybuje okolo 500 Kč. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Co může zvýšit cenu laserové léčby akné?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař provádějící laserovou léčbu, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které léčba akné probíhá.
  • Pacient, stav jeho pokožky a individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na velikosti ošetřené plochy. Častá je také kombinace laserové léčby akné s jinými metodami, jako je chemický peeling, či hormonální antikoncepce.
  • Počet opakování, pro dlouhodobý efekt je nutné ošetření opakovat. Obvykle se doporučuje podstoupit 3 až 4 opakování. Některé kliniky nabízejí možnost zakoupit poukázky, které jednotlivá sezení zlevňují.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě laserové léčby akné, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 2.000 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody laserové léčby nedokonalostí pleti.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných laserových ošetření:

  • Odstranění jizev po akné: cca 2 500 Kč
  • Odstranění akné IPL (intenzivním pulzním světlem): cca 1 800 Kč za jedno sezení

Hradí laserovou léčbu akné pojišťovna?

Ne, laserovou léčbu akné pojišťovna neproplácí, protože se jedná o estetickou proceduru a nikoliv zdravotní ošetření. Pacient si tudíž jednotlivá sezení plně hradí sám.

Existuje možnost financování laserové léčby akné?

Ano, některé kliniky svým klientům nabízí nejrůznější výhody, například možnost financování jednotlivých zákroků nebo slevy na opakovaná sezení v rámci léčby akné. Pro více informací je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na léčbu akné a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti by se měli při volbě vhodné kliniky, která odborně provede laserovou léčbu akné, řídit nejen konečnou cenou léčby, ale také se rozhodovat podle konkrétního lékaře, jeho profesních zkušeností i výsledků. Navíc je dobré vzít v potaz recenze jednotlivých pacientů, kteří laserovou léčbu akné již prodělali.

Nabídky pro zákrok Laserová léčba akné

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová léčba akné. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
Zobrazit nabídky