Hemangiom: ceny

480 Kč
průměr
20
podle
lékařů

Hemangiom je soubor malých krevních cév, které se vyskytují pod kůží. Hemangiomy mohou být na povrchu kůže nebo v kůži. Některé hemangiomy jsou kombinací těchto dvou. Mají červenou barvu a na povrchu může být kůže namodralá. Někdy mohou být odstraněny chirurgicky. Lékař musí nejprve zvolit vhodný laser pro ošetření. U konkrétních tkání se používají různé typy laserů, protože účinek každého laseru na tkáň může být odlišný. Tepelná energie laserových fotonů se rozptyluje a mechanicky hemangiom poškozuje. Absorpci laseru může ovlivnit několik faktorů, jako je velikost cév, hloubka léze, typ kůže, ošetřovaná oblast a velikost laserové skvrny, proto je před zákrokem nutná konzultace s odborníkem. Průměrná cena odstranění hemangiomu je 480 Kč.

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Cena za léčbu hemangiomů

Cena laserové léčby hemangiomů se liší dle velikosti ošetřované plochy. Průměrná cena se pohybuje okolo 480 Kč za sezení, které je však třeba několikrát opakovat. Záleží na velikosti hemangiomu, většinou se laserové ošetření alespoň 5x opakuje. Může se stát, že podstoupíte více ošetření a cena se tím zvýší. Laserové terapii předchází konzultace s dermatologem, jejíž cena je kolem 500 Kč, některé kliniky nabízejí konzultaci zdarma. Před zákrokem je třeba konzultovat s lékařem, jaká metoda odstranění je nejvhodnější.

Co je zahrnuto v ceně léčby hemangiomů?

Cena zákroku zahrnuje samotný výkon, příslušný spotřební materiál a kontrolu po zákroku. Léčba nemusí zahrnovat konzultaci. Pro upřesnění ceny léčby je nutná konzultace s vybranou klinikou.

Co může zvýšit cenu léčby hemangiomů?

Cenu zvyšuje kvalita a typ laseru, který je k odstranění využíván. Cenu dále určuje velikost a rozsah problému. Pokud se jedná o menší ošetřovanou plochu, cena bude pravděpodobně nižší. Dalším kritériem pro určení ceny odstranění hemangiomů je prestiž a ohodnocení kliniky a samotná kvalifikace lékaře, který odstranění provádí. Pro upřesnění konečné ceny léčby je nutná konzultace s vámi vybranou klinikou.

Cena odstranění hemangiomů v České republice

V České republice se cena laserového odstranění hemangiomu pohybuje od 500 do 2 000 Kč za jedno ošetření. Cena se může lišit velikostí a rozsahem problému. Lékař vám na konzultaci doporučí nejvhodnější metodu odstranění. Dle zvolené metody a počtu ošetření se odvíjí konečná cena léčby. Pro kalkulaci ceny laserového odstranění hemangiomu je nutná konzultace s klinikou a kalkulace vaší léčby.

Je léčba hemangiomů hrazena pojišťovnou?

Zdravotní pojišťovna ošetření laserem většinou nehradí. U dětí a u indikovaných stavů je však léčba hemangiomů cévním laserem hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Vždy je třeba platbu a úhradu pojišťovnou konzultovat s vybranou klinikou. Většinou záleží na smluvních podmínkách dané kliniky.

Je možná léčba hemangiomů na splátky?

Jedno ošetření laserového odstranění hemangiomů v České republice vyjde kolem 480 Kč. Jelikož se jedná o nižší částku, většina klinik požaduje jednorázovou platbu zákroku. Sezení je však třeba opakovat, a pokud se jedná o větší finanční obnos, většina pracovišť umožňuje splátkovou platbu.

Nabídky pro zákrok Hemangiom

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Hemangiom. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum Stálá nabídka
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Stálá nabídka
Nenechte si ujít tuto příležitost: s Estheticon.cz ušetříte 10%, pokud jste se dostali do rukou Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum. Pokud hledáte nejlepší cenu za kvalitní služby, našli jste tu nejlepší možnost! Protože v Estheticon.cz nechceme, aby cena byla problém.
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz MUDr. Radek Pavlíček Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete svá data, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky