Informace o ceně: Hemangiom

1.196 Kč
průměr
36
odborníků

Hemangiom je soubor malých krevních cév, které se vyskytují pod kůží. Hemangiomy mohou být na povrchu kůže nebo v kůži. Některé hemangiomy jsou kombinací těchto dvou. Mají červenou barvu a na povrchu může být kůže namodralá. Někdy mohou být odstraněny chirurgicky. Lékař musí nejprve zvolit vhodný laser pro ošetření. U konkrétních tkání se používají různé typy laserů, protože účinek každého laseru na tkáň může být odlišný. Tepelná energie laserových fotonů se rozptyluje a mechanicky hemangiom poškozuje. Absorpci laseru může ovlivnit několik faktorů, jako je velikost cév, hloubka léze, typ kůže, ošetřovaná oblast a velikost laserové skvrny, proto je před zákrokem nutná konzultace s odborníkem. Průměrná cena odstranění hemangiomu je 1.196 Kč.

Hemangiom Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Ústí nad Labem 550 Kč 550 Kč 550 Kč
Ceny ve městě Praha 500 Kč 1.494 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 750 Kč 750 Kč 750 Kč
Ceny ve městě Prostějov 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 500 - 896 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 897 Kč - 1.495 Kč
6 Příběhů
Nejvyšší cena 1.496 Kč - 2.000 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena za léčbu hemangiomů

Cena laserové léčby hemangiomů se liší dle velikosti ošetřované plochy. Průměrná cena se pohybuje okolo 1.196 Kč za sezení, které je však třeba několikrát opakovat. Záleží na velikosti hemangiomu, většinou se laserové ošetření alespoň 5x opakuje. Může se stát, že podstoupíte více ošetření a cena se tím zvýší. Laserové terapii předchází konzultace s dermatologem, jejíž cena je kolem 500 Kč, některé kliniky nabízejí konzultaci zdarma. Před zákrokem je třeba konzultovat s lékařem, jaká metoda odstranění je nejvhodnější.

Co je zahrnuto v ceně léčby hemangiomů?

Cena zákroku zahrnuje samotný výkon, příslušný spotřební materiál a kontrolu po zákroku. Léčba nemusí zahrnovat konzultaci. Pro upřesnění ceny léčby je nutná konzultace s vybranou klinikou.

Co může zvýšit cenu léčby hemangiomů?

Cenu zvyšuje kvalita a typ laseru, který je k odstranění využíván. Cenu dále určuje velikost a rozsah problému. Pokud se jedná o menší ošetřovanou plochu, cena bude pravděpodobně nižší. Dalším kritériem pro určení ceny odstranění hemangiomů je prestiž a ohodnocení kliniky a samotná kvalifikace lékaře, který odstranění provádí. Pro upřesnění konečné ceny léčby je nutná konzultace s vámi vybranou klinikou.

Cena odstranění hemangiomů v České republice

V České republice se cena laserového odstranění hemangiomu pohybuje od 500 do 2 000 Kč za jedno ošetření. Cena se může lišit velikostí a rozsahem problému. Lékař vám na konzultaci doporučí nejvhodnější metodu odstranění. Dle zvolené metody a počtu ošetření se odvíjí konečná cena léčby. Pro kalkulaci ceny laserového odstranění hemangiomu je nutná konzultace s klinikou a kalkulace vaší léčby.

Je léčba hemangiomů hrazena pojišťovnou?

Zdravotní pojišťovna ošetření laserem většinou nehradí. U dětí a u indikovaných stavů je však léčba hemangiomů cévním laserem hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Vždy je třeba platbu a úhradu pojišťovnou konzultovat s vybranou klinikou. Většinou záleží na smluvních podmínkách dané kliniky.

Je možná léčba hemangiomů na splátky?

Jedno ošetření laserového odstranění hemangiomů v České republice vyjde kolem 1.196 Kč. Jelikož se jedná o nižší částku, většina klinik požaduje jednorázovou platbu zákroku. Sezení je však třeba opakovat, a pokud se jedná o větší finanční obnos, většina pracovišť umožňuje splátkovou platbu.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
paja866

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli někde netuší co to může být mám na stehne tmavě červený flicek naplněný krví mám to už skoro rok řekla bych že to je po porodu.Děkuji za rady

Dobrý den, jedná se o hemangiom. Doporučuji vám jeho odstranění laserem. Je rychlé a ranka se brzy zahojí. Hezký den, MUDr. Xenie Kučerová SKIN CARE Liberec

1 odpověď číst dál
broucek593496
Hemangiom - odstranění broucek593496 · Dnes

Dobrý den, chtěl bych si dát odstranit tuhle větší tečku ve vlasech. V Praze. Cenová představa? Pár jsem si jich před léty na těle vypálil, ale udělaly se dle očekávání bílé fleky, viz druhá fotka stehna, tam jsem měl už vydutou kůži, mělo to tak 3 mm průměr. Díky.

Premier Clinic

Premier Clinic

Nejlepší odpověď

Při odstranění 1 - 3 projevů je cena 950 Kč/ks. Při odstranění 4. a každého dalšího projevu je cena 850 Kč/ks. Při větším množství (cca 20 ks) je možné poskytnout individuální slevu. Zdraví MUDr. Jana Votrubová, PhD. - dermatolog

3 odpovědi číst dál
Hematom na ruce Denisa11993 · Dnes

Dobrý den, mám na ruce hematom už přes dva měsíce když sem byla naposledy u doktora (6 týdnů) říkal že by se měl vstřebat a že by neměl nic dělat ale mě ta ruka docela bolí je to u hematomu normální že bolí? Barva kůže je úplně normální jen je tam docela rozsáhlá boule která se vůbec nemění. Za týden mám jít na kontrolu chci se zeptat co se s tím dělá když je na tom místě tak dlouho, slyšela jsem něco o tom že se to odsává bolí to?

Dobrý den. V našem centru máme s léčením hematomů dlouhodobé zkušenosti. Biostimulačním laserem hematomy ozáříme.V základním programu je zadání parametrů,které umí tento problém vyřešit. Opakováním ošetření (dle rozsahu 5-10x) zajistíme dokonalé vyhojení a odstranění všech obtíží. Vzhledem k nízké ceně(130,-) je toto ošetření dostupné pro ... číst dál

1 odpověď číst dál
Hemangiom na horním rtu Petra91440 · Dnes

Dobrý den,dcera měla uráz rtu kolem 4-5ti let,ted má 13 let a ret ji zacal narůstat na objemu(vrchní ret-střed),tím se zjistil hemangiom,byly jsme u plast.chirurga a ten nám doporučil chir.zákrok takový,že se odstraní jen část hemnagiomu,aby ji tam nezůstala propadlina,a tímpádem si ret zachová tvar.Zákrok provedou zevnitř rtu,tak aby jizva nebyla vidět. Nedoporučoval nám leaser,že ten by kůži nějak poškodil(prý spálil)....nevim.Ted čtu na internetu,že leaser se spíš doporučuje. Co by jste nám poradila? Moc děkuji za odpověd Kubanková

Dobrý den, laserové zákroky v této oblasti a u takto malých dětí neprovádíme. Doporučuji chirurgické řešení, nejlépe cestou dětské plastické chirurgie. Můžete se obrátit a vřele doporučuji kolegy z Esthé plastická chirurgie. S pozdravem, MUDr. Kubátová

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU HEMANGIOM

Hemangiom bederního obratle
Jak lze léčit hemngiom bederního obratle L I. Hemangiom zaujímá prakticky celý objem obratle. Děkuji
lauf
Poslední komentář: 19. 11. 2012 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Hemangiom. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Dobrý den, musíme se podělit o zkušenost s Klinikou L centrum Pardubice- dcera hemangiom na tváři- vše skvěle provedeno, klinika perfektní, paní na recepci a paní doktorka MUDr. Drahomíra Kotlářová vždy ochotně s vámi vyřeší co potřebujete. Po 7 ošetřeních, které malá velmi dobře snášela- nebojte se nebolí to miminko, pokud pláče tak z toho důvodu, že má tmavé brýle a neví co se děje. Paní doktorka ji zkusila dát i jiné přes ktere mala viděla a jen koukala a neplakala!!! (i manžel si to zkusil- přece nedá dítěti dělat něc, co sám nezná :) ) a pokaždé cena cca do 300 kč. Za tu cenu a každou cestu z/ do Brna to stalo! A určitě s výsledkem jsme spokojeni nejen teď já s manželem, ale i dcera do budoucna. Rodiče nečekejte, neváhejte a běžte na to co nejdříve, dokud jsou to ještě miminka. Náš pediatr mě odrazoval -ale oni o tom moc nevědí. Děkujeme K.

Cena 300 Kč

Hemangiom se u Kačenky objevil v únoru letošního roku. Vzhledem k tomu, že poměrně rychle rostl i proto, že nosí brejličky, rozhodli jsme se nečekat. Obrátili jsme se na Estheticon, kde odpovědělo pět lékařů, což bylo fajn. Později zavolala sestřička z L centra Pardubice, ochotně zodpověděla mé dotazy a objednala nás k MUDr. Kotlářové. Paní doktorka nám vše vysvětlila, provedla ošetření, které trvá několik vteřin. Absolvovali jsme čtyři ošetření a výsledek doložím:) Jsme moc spokojení a z pocitů Kačenky: nebojí se, krásně drží, trochu jí ošetření štípe, těší se na chladivou vodičku po ošetření a na kouzelný košík s hračkou:) L centrum rozhodně doporučuji a z mého pohledu čím dříve, tím lépe. Děkuji moc.

Cena 2.500 Kč