Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léčba akné: ceny

1.811 Kč
průměr
73
podle
lékařů

Akné je chronické onemocnění pokožky vznikající ucpáním a zánětem mazových žláz, ke kterému nejčastěji dochází v oblasti obličeje, hrudníku či na zádech. Na vznik akné má také velký podíl genetika, hormonální změny, stres, nezdravá strava apod. Estetická dermatologie nabízí celou řadu metod, jak akné léčit – ať už pomocí chemického peelingu, speciálního laseru, dermabraze, či intenzivního pulzního světla (IPL). Průměrná cena léčby akné je 1.000 Kč.

Léčba akné: ceny
Léčba akné Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 500 Kč 2.500 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě Plzeň 300 Kč 825 Kč 1.350 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 1.850 Kč 1.920 Kč 1.990 Kč
Ceny ve městě Liberec 1.000 Kč 2.000 Kč 3.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně léčby akné?

Cena se liší v závislosti na zvolené metodě léčby, rozsahu ošetřené plochy, použité lékařské technice, počtu opakování jednotlivých ošetření apod. V ceně léčby akné je obecně zahrnuto:

 • Samotné ošetření: ošetření se provádí ambulantně a trvá několik minut v závislosti na zvolené metodě a velikosti ošetřené plochy.

Co může zvýšit cenu léčby akné?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Dermatolog, jenž ošetření provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které léčba akné probíhá.
 • Pacient, povaha akné, celkový stav pokožky a individuální potřeby.
 • Metoda léčby, cena jednotlivých metod léčby akné se liší. K dosažení maximálních možných účinků je v některých případech vhodné jednotlivé metody kombinovat. Vhodnou metodu popřípadě kombinaci metod určí lékař.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je povětšinou zapotřebí ošetření opakovat. Od výsledného počtu opakování se odvíjí i konečná cena.

V ceně léčby akné obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: léčbě akné předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje kolem 500 Kč. Během této konzultace dermatolog vyhodnotí stav pokožky, povahu akné, navrhne vhodnou metodu léčby a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následné léčby zdarma.

Ceny jednotlivých metod léčby akné

Léčbu akné, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 1.000 Kč, lze provést různými metodami.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Chemický peeling: cca 1 200 Kč za jedno ošetření.
 • Odstranění akné IPL (intenzivním pulzním světlem): cca 1 800 Kč za jedno ošetření.
 • Dermabraze: cca 2 200 Kč.
 • Laserová léčba akné: cca 1 900 Kč za jedno ošetření.

Hradí léčbu akné pojišťovna?

Ne, akné je považováno za estetickou a nikoliv funkční či zdravotní vadu, a proto jeho léčba nebývá ze zdravotního pojištění proplácena.

Existuje možnost financování léčby akné?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům různé výhody, jako je možnost financování zákroků a také cenově výhodné balíčky a slevy na opakující se ošetření. Pro bližší informace je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku.

Obecná doporučení

Kromě ceny za léčbu akné by se volba vhodné kliniky měla odvíjet také v závislosti na konkrétním dermatologovi, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí či pocitů jednotlivých pacientů, kteří léčbu akné na dané klinice prodělali.

Nabídky pro zákrok Léčba akné

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Léčba akné. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky