Mezoterapie: ceny

6.035 Kč
průměr
225
podle
lékařů

Ať už je to pomocí sér nebo drahých krémů, všichni toužíme po dokonalé pleti bez příznaků stárnutí. Jedno z nejúčinnějších řešení, jak toho dosáhnout, je mezoterapie. Jedná se o techniku, která využívá koktejl plný vitamínů, enzymů, hormonů a rostlinných výtažků v podobě injekcí k omlazení a napnutí pokožky, stejně jako k odstranění přebytečného tuku. Mezoterapie je aplikována také v oblasti vlasů, zabraňuje tak vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Ošetření se doporučujeme i jako prevence projevů tvorby vrásek. Mezoterapie je jedním ze způsobů, jak zůstat stále mlád. Průměrná cena mezoterapie je 6.035 Kč.

Mezoterapie: ceny
Mezoterapie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 2.000 Kč 6.500 Kč 11.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 5.700 Kč 8.350 Kč 11.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 2.000 Kč 4.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Praha 1.500 Kč 6.500 Kč 11.500 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 3.000 Kč 5.000 Kč 7.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.000 Kč 7.500 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 4.000 Kč 9.000 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 1.000 Kč 8.000 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Šumperk 2.000 Kč 2.250 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Znojmo 3.000 Kč 3.250 Kč 3.500 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena mezoterapie

Cena závisí na typu mezoterapie, kterou absolvujete a počtu sezení, které potřebujete. Průměrná cena jedné aplikace stojí v České republice kolem 3 000 Kč. Aplikace se však doporučuje pro lepší výsledky alespoň dvakrát zopakovat. V ceně zákroku bývá i konzultace. Některé kliniky nabízí dokonce nezávaznou konzultaci zdarma. Cena mezoterapie je možná odhadnout až po konzultaci, protože potřeby klientů jsou velmi individuální. Některá pracoviště poskytují slevu na speciální balíčky, které jsou sestaveny z více aplikací.

Co je zahrnuto v ceně mezoterapie?

Před ošetřením je daná oblast znecitlivěna krémem s anestetikem, který je v ceně zahrnut. Cena zákroku také obvykle zahrnuje konzultaci. Další položkou je samotná aplikace lékařem. Kliniky poskytují klientům kompletní cenovou nabídku ještě před zahájením mezoterapie.

Co může zvýšit cenu mezoterapie?

Cena, kterou zaplatíte, bude záviset na místě praxe vámi vybrané kliniky, její úrovni zkušeností, počtu a velikosti ošetřovaných oblastí, konkrétních ingrediencích v koktejlu a počtu sezení. Vybrat kliniku můžete i na základě fotografií poskytovaných klinikami před a po zahájení mezoterapie.

Ceny mezoterapie v České republice

Průměrná cena klinik provádějících mezoterapii v České republice je kolem 3 000 Kč za jedno sezení. Je však doporučeno jej alespoň dvakrát zopakovat pro dosažení lepších výsledků.

Je mezoterapie hrazena pojišťovnou?

Kosmetické zákroky nikdy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Protože mezoterapie je kosmetický zákrok a zásadně neohrožuje zdraví člověka, pojišťovny náklady nehradí.

Je možná mezoterapie na splátky?

Mezoterapii lze na mnoha klinikách splácet, často i s nulovým navýšením. Většina klinik tuto službu nabízí, a pokud vámi vybraná klinika tuto službu neposkytuje, dnes máme možnost půjčky na veškeré chirurgické a estetické zákroky.

Nabídky pro zákrok Mezoterapie

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Mezoterapie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
Zimní balíček č. 1:
PROMO
Zimní balíček č. 1: Amaryllis Centrum Praha Platí do 11. 5. 2023
Zimní balíček č. 1: Platí do 11. 5. 2023
Skvělý balíček ošetření, které jsou vhodné pro klienty s prvními vráskami, unavenou nebo mdlou pletí, které chybí hydratace. Tato kombinace ošetření je vhodná jak pro ženy tak pro muže ve věku 30 až 40 let. Balíček kombinuje 2 metody ošetření a získáte v něm celkem 4 efektivní ošetření: • 2x radiotermolifting tváře s doplňující péči s použitím efektivních kosmeceutik – příjemné ošetření, které ale účinně stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pleti, čím pleť omladí, zpevní, hydratuje. Pleť je pevná, pružná a má sjednocený tón. Druhé ošetření můžete absolvovat nejdříve 2 týdny po prvním sezení. • 2x mezoterapie, při které se injekčně aplikuje nesíťovaná kyselina hyaluronová, která pleť rehydratuje do hloubky. Mezoterapie se podstupuje v týdnu, který navazuje na předešlý radiotermolifting. Akční cena balíčku je 8 000 Kč a získáváte 50% slevu na zakoupení produktů RENLIVE Cosmeceutical (max. původní hodnota 8 000Kč)
Číst dál
Zimní balíček č. 2:
PROMO
Zimní balíček č. 2: Amaryllis Centrum Praha Platí do 31. 3. 2023
Zimní balíček č. 2: Platí do 31. 3. 2023
Extra kombinace ošetření vhodná pro: více unavenou pleť, se známkami poklesu, ochabování tkání ve středním a dolním segmentu tváře, pro ženy i muže věku 40 a více let. Extra kombinace 2 metod obsahuje celkem 4 ošetření: • 2x HIFU ošetření (fokusovaným ultrazvukem) střední a dolní třetiny tváře + bonusem oblast podbradku, (interval mezi ošetřeními min.4 týdny), • 2x injekční mezoterapie s aplikací vlastní krevní plazmy, s obsahem důležitých vlastních růstových faktorů a s obohacením o kyselinu hyaluronovou (1 zkumavka cca 5ml vlastní krevní plazmy). Ošetření fokusovaným ultrazvukem je moderní metoda efektivního nechirurgického liftingu, který působí i v nejhlubších vrstvách kůže a podkoží, až na úrovni SMAS, kde obvykle při liftingu pracuje pouze plastický chirurg. Výsledek ošetření se projevuje po měsíci a jeho efekt narůstá a přetrvává další měsíce až rok. Obvykle je zapotřebí 1 ošetření, další můžeme aplikovat dle výsledku ošetření za měsíc, nebo až za půl roku. Kombinace s plazmaterapií s cennými růstovými faktory, minerály, vitaminy, vlastními kmenovými buňkami a s obohacením hydratující kyselinou hyaluronovou posílí a urychlí regeneraci, zpevnění pleť, redukuje známky poklesu tkání v místě ošetření. Cena balíčku: 15 000 Kč + 50% sleva na zakoupení produktů RENLIVE Cosmeceuticals v max. stejné původní hodnotě, tj za produkty v hodnotě max.15 000Kč zaplatíte max. 7 500Kč.
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Esthe... MUDr. Jiří Boháč Stálá nabídka
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-5%
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. PLATONOVA clinic Stálá nabídka
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Stálá nabídka
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky