Informace o ceně: Mezoterapie

3.179 Kč
průměr
109
odborníků

Ať už je to pomocí sér nebo drahých krémů, všichni toužíme po dokonalé pleti bez příznaků stárnutí. Jedno z nejúčinnějších řešení, jak toho dosáhnout, je mezoterapie. Jedná se o techniku, která využívá koktejl plný vitamínů, enzymů, hormonů a rostlinných výtažků v podobě injekcí k omlazení a napnutí pokožky, stejně jako k odstranění přebytečného tuku. Mezoterapie je aplikována také v oblasti vlasů, zabraňuje tak vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Ošetření se doporučujeme i jako prevence projevů tvorby vrásek. Mezoterapie je jedním ze způsobů, jak zůstat stále mlád.

Mezoterapie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 2.500 Kč 3.144 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 3.500 Kč 3.500 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Zlín 2.700 Kč 2.700 Kč 2.700 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 3.500 Kč 3.666 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Orlová 3.000 Kč 3.000 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Brno 2.500 Kč 3.357 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě Pardubice 3.000 Kč 3.250 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Ostrava 2.900 Kč 2.900 Kč 2.900 Kč
Ceny ve městě Frýdlant nad Ostravicí 4.000 Kč 4.000 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Šumperk 3.500 Kč 3.500 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 3.000 Kč 3.250 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 2.600 Kč 2.600 Kč 2.600 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 2500 - 2.383 Kč
7 Příběhů
Průměrná cena 2.384 Kč - 3.973 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 3.974 Kč - 4.500 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Mezoterapie cena

Cena závisí na typu mezoterapie, kterou absolvujete a počtu sezení, které potřebujete. Průměrná cena jedné aplikace stojí v České republice kolem 3 000 Kč. Aplikace se však doporučuje pro lepší výsledky alespoň dvakrát zopakovat. V ceně zákroku bývá i konzultace. Některé kliniky nabízí dokonce nezávaznou konzultaci zdarma. Cena mezoterapie je možná odhadnout až po konzultaci, protože potřeby klientů jsou velmi individuální. Některé kliniky nabízí jednotlivé sezení, zároveň však poskytují slevu na speciální balíčky, které jsou sestaveny z vícera aplikací.

Co je zahrnuto v ceně mezoterapie?

Před ošetřením je daná oblast znecitlivěná krémem s anestetikem, který je v ceně zahrnut. Cena zákroku také obvykle zahrnuje konzultaci. Další položkou je samotná aplikace lékařem. Kliniky poskytují klientům kompletní cenovou nabídku ještě před zahájením mezoterapie.

Co může zvýšit cenu mezoterapie?

Cena, kterou zaplatíte, bude záviset na místě praxe Vámi vybrané kliniky, její úrovni zkušeností, počtu a velikosti ošetřovaných oblastí, konkrétních ingrediencích v koktejlu a počtu Vašich sezení. Vybrat kliniku můžete i na základě fotografií poskytovaných klinikami před a po zahájení mezoterapie.

Ceny mezoterapie v ČR

Průměrná cena klinik provádějících mezoterapii v České republice je kolem 3 000 Kč za jedno sezení. Je však doporučeno jej alespoň dvakrát zopakovat pro dosažení lepších výsledků.

Je mezoterapie hrazena pojišťovnou?

Kosmetické zákroky nikdy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Protože mezoterapie je kosmetický zákrok a zásadně neohrožuje zdraví člověka, pojišťovny náklady nehradí.

Je možná mezoterapie na splátky?

Mezoterapii lze na mnoha klinikách splácet, často i s nulovým navýšením. Většina klinik tuto službu nabízí, a pokud Vámi vybraná klinika tuto službu neposkytuje, dnes máme možnost půjčky na veškeré chirurgické a estetické zákroky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
anini
Vrásky na krku anini · 9. 3. 2020

Díky časté práci na počítači mám na krku i přes svůj věk vrásky. Velice mě to trápí zvlášť z důvodu, že to vypadá jako bych měla druhou bradu. Hledám proto řešení jak je zjemnit. Poradíte mi? Děkuji

Dobrý den, pro omlazení krku je nejlepší kombinovat více ošetření. Velmi rádi vám na konzultaci vysvětlíme, co bude pro vás nejvhodnější, aby byl výsledek co nejlepší. Pokud byste chtěla přijít na konzultaci, moc rádi vás uvidíme. Objednat se můžete na telefonním čísle: +420 721 111 124 . The Signature Clinic and Spa

5 odpovědí číst dál
filip671051
Zjemnění vrásek pod očima u muže Filip671051 · 19. 4. 2018

Dobrý den Hledám doporučení asi mezoterapie nejsem si jist na zjemneni drobných vrásek pod očima.. Dekuji

U takto drobných vrásek není jednoduché řešení. Výplňové materiály vám připdají objem a oči budou trochu otektlé, mesoterapie asi nebude mít dlouhodobý efekt. Kůži nejlépe vypnou některé lasery ale tam je týden, dva hojení. Jednoduchá 100% metoda není...Chce to promyslet a vybrat metodu, která Vám bude vyhovovat.

12 odpovědí číst dál
poppaea
Omlazení pleti po třicítce poppaea · 8. 2. 2018

Dobrý den, je mi 32 let a uvažuji o nějakém menším zákroku pro omlazení pleti. Nemám nějaké výrazné defekty, ani výrazné vrásky, ale všimla jsem si, že oproti stavu před třeba pěti lety je pleť taková povadlejší, méně "naducaná". Není to opravdu nic moc výrazného, ale prostě to, že mi není 25, je celkem jasně patrné. Za 14 dní se chystám jít na konzultaci k lékaři, ale přece jen bych ráda měla nějaké informace dopředu. Zatím mě zaujala mezoterapie, ale zákroků je tak velké množství, že se mi v tom těžko orientuje.. Budu ráda za každou radu, díky

Biolamp SOLARIS

Biolamp SOLARIS

Dobrý den, Biolampa Solaris aktivně působí proti vráskám a akceleruje účinnost pleťové kosmetiky. Proud světla lokálně zasáhne poškozené místo a až do hloubky 4 cm v měkké tkáni startuje vznik bílých krvinek. Jejich počet se lokálně mnohonásobně zvýší a aktivně působí na problém "zevnitř", přímo v podloží rány, boláku, jizvy i vrásky. Tím i akti ... číst dál

10 odpovědí číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Mezoterapie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Vrásky nyní téměř zmizely, proces trval cca 10 dni, ale je to pochopitelné vzhledem k jejich původní hloubce. Z počátku byly mírné obavy o efekt zákroku (po 3-5 dnes stále byly vrásky patrné), asi jsem dostatečně nevnímal popis procesu reakce výplně kyselinou hyaluronovou, který mi ale paní doktorka poskytla.

Cena 8.000 Kč

Mezoterapii jsem podstoupila po konzultaci s MUDr. Filatovou, která byla opravdu moc milá a skvěle poradila. Již po prvním ošetření jsem pociťovala rozdíl, moje pokožka byla napnutější, hydratovaná, pomohlo to zmenšit rozšířené póry na tvářích. Bolestivost minimální, protože použila i anestetický krém. Určitě budu opakovat! Skvěle se hodí na rozjasnění pokožky a hydrataci po létě. :)

Cena 3.900 Kč

V měsíci červenci jsem absolvovala v Dermaestetiku aplikaci mezonití + ošetření kyselinou hyaluronovou, v měsíci srpnu pak kontrolní vyšetření s další úpravou. K celé záležitosti uvádím, že úkony, které provedla paní doktorka Hamadová měly velmi dobré výsledky. Ty jsem vlastně od profesionála s bohatými zkušenostmi, očekávala. Tento výsledný efekt byl v mém případě umocněn také změnou účesu a vlastním pozitivním přístupem k životu.... Paní doktorka Hamadová je velmi odpovědná, pracovitá, s úžasným přístupem k lidem, a to nejen ke svým klientům, ale také ke spolupracovníkům. Zejména vazba lékař - sestřička je přímo příkladný..... V měsíci listopadu mne čeká další návštěva Dermaestetiku, na kterou se těším, nebot jsem přesvědčena, že výsledek zákroku bude opět výborný.. Na závěr doporučuji všem, kteří hodlají udělat něco efektivního pro sebe, návštěvu Dermaestetiku, který se nachází v krásných a moderních prostorách, zabezpečuje vysoce odbornou a kvalitní činnost s níž budete určitě spokojeni...

Cena 15.000 Kč

Včera jsem poprvé v životě absolvovala mezoterapii na klinice Esthe. Zákrok prováděl pan doktor Jirák. Velice jsem ocenila profesionální a milý přístup personálu. Před výkonem jsem si vzala uklidňující tabletku. Poprosila jsem o delší čas na působení znecitlivující masti, bylo mi vyhověno. Při samotném zákroku jsem se cítila skvěle, podobně jako v lázních. Vlídná slova pana doktora působila jako balzám na duši. Krásný výsledek byl vidět okamžitě. Dnes je to den po zákroku a jsem velice spokojená. Mám srovnání poskytované péče z jiných zdravotnických zařízení a mohu říct, že služby kliniky Esthe jsou na velmi vysoké úrovni.

Cena 7.700 Kč