Mezoterapie: ceny

6.010 Kč
průměr
220
podle
lékařů

Ať už je to pomocí sér nebo drahých krémů, všichni toužíme po dokonalé pleti bez příznaků stárnutí. Jedno z nejúčinnějších řešení, jak toho dosáhnout, je mezoterapie. Jedná se o techniku, která využívá koktejl plný vitamínů, enzymů, hormonů a rostlinných výtažků v podobě injekcí k omlazení a napnutí pokožky, stejně jako k odstranění přebytečného tuku. Mezoterapie je aplikována také v oblasti vlasů, zabraňuje tak vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Ošetření se doporučujeme i jako prevence projevů tvorby vrásek. Mezoterapie je jedním ze způsobů, jak zůstat stále mlád. Průměrná cena mezoterapie je 6.010 Kč.

Mezoterapie: ceny
Mezoterapie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 2.000 Kč 6.500 Kč 11.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 5.700 Kč 8.350 Kč 11.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 2.000 Kč 4.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Praha 1.000 Kč 6.250 Kč 11.500 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 3.000 Kč 5.000 Kč 7.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.000 Kč 7.500 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 4.000 Kč 9.000 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 1.000 Kč 8.000 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Šumperk 2.000 Kč 2.250 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Znojmo 3.000 Kč 3.250 Kč 3.500 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena mezoterapie

Cena závisí na typu mezoterapie, kterou absolvujete a počtu sezení, které potřebujete. Průměrná cena jedné aplikace stojí v České republice kolem 3 000 Kč. Aplikace se však doporučuje pro lepší výsledky alespoň dvakrát zopakovat. V ceně zákroku bývá i konzultace. Některé kliniky nabízí dokonce nezávaznou konzultaci zdarma. Cena mezoterapie je možná odhadnout až po konzultaci, protože potřeby klientů jsou velmi individuální. Některá pracoviště poskytují slevu na speciální balíčky, které jsou sestaveny z více aplikací.

Co je zahrnuto v ceně mezoterapie?

Před ošetřením je daná oblast znecitlivěna krémem s anestetikem, který je v ceně zahrnut. Cena zákroku také obvykle zahrnuje konzultaci. Další položkou je samotná aplikace lékařem. Kliniky poskytují klientům kompletní cenovou nabídku ještě před zahájením mezoterapie.

Co může zvýšit cenu mezoterapie?

Cena, kterou zaplatíte, bude záviset na místě praxe vámi vybrané kliniky, její úrovni zkušeností, počtu a velikosti ošetřovaných oblastí, konkrétních ingrediencích v koktejlu a počtu sezení. Vybrat kliniku můžete i na základě fotografií poskytovaných klinikami před a po zahájení mezoterapie.

Ceny mezoterapie v České republice

Průměrná cena klinik provádějících mezoterapii v České republice je kolem 3 000 Kč za jedno sezení. Je však doporučeno jej alespoň dvakrát zopakovat pro dosažení lepších výsledků.

Je mezoterapie hrazena pojišťovnou?

Kosmetické zákroky nikdy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Protože mezoterapie je kosmetický zákrok a zásadně neohrožuje zdraví člověka, pojišťovny náklady nehradí.

Je možná mezoterapie na splátky?

Mezoterapii lze na mnoha klinikách splácet, často i s nulovým navýšením. Většina klinik tuto službu nabízí, a pokud vámi vybraná klinika tuto službu neposkytuje, dnes máme možnost půjčky na veškeré chirurgické a estetické zákroky.

Nabídky pro zákrok Mezoterapie

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Mezoterapie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Esthe... MUDr. Jiří Boháč Stálá nabídka
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uži... MUDr. Anna Zborovská Stálá nabídka
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum Stálá nabídka
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Stálá nabídka
Nenechte si ujít tuto příležitost: s Estheticon.cz ušetříte 10%, pokud jste se dostali do rukou Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum. Pokud hledáte nejlepší cenu za kvalitní služby, našli jste tu nejlepší možnost! Protože v Estheticon.cz nechceme, aby cena byla problém.
Číst dál
-5%
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Laser Centrum FLORA Stálá nabídka
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Stálá nabídka
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
Zobrazit nabídky