Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikropigmentace: ceny

3.637 Kč
průměr
21
podle
lékařů

Co takhle mít dokonale upravené obočí, oční linky a lákavé červené rty i po ranním probuzení nebo celodenní práci? Mikropigmentace vám toho pomůže dosáhnout. Make-up není vždy možné aplikovat a někdy nám mohou zase jizvy kazit vzhled. Mikropigmentace je trvalým řešením těchto problémů. Mikropigmentace si v poslední době získává v kosmetickém průmyslu extrémní popularitu. Jedná se o inovativní kosmetický postup, při kterém se barevné pigmenty ukládají do dermis, tedy do střední vrstvy pokožky. Obnovuje důvěru a sebevědomí tím, že vylepšuje tvar obočí, vlasové linie, rtů či očí. Průměrná cena mikropigmentace je 2.500 Kč. Mikropigmentace není záležitostí jen žen, ale je vhodná i pro muže.

Mikropigmentace: ceny
Mikropigmentace Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 3.000 Kč 4.950 Kč 6.900 Kč
Ceny ve městě Brno 1.000 Kč 3.500 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 2.100 Kč 3.300 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 1.800 Kč 2.400 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Hodonín 3.900 Kč 4.900 Kč 5.900 Kč
Ceny ve městě Znojmo 1.200 Kč 2.100 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Frýdlant nad Ostravicí 3.500 Kč 4.700 Kč 5.900 Kč
Ceny ve městě Český Krumlov 1.500 Kč 3.250 Kč 5.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena mikropigmentace

Cena mikropigmentace se liší v závislosti na oblasti pokožky, kterou je třeba ošetřit. Průměrné náklady na mikropigmentaci se pohybují kolem 3 300 Kč. Proceduře vždy předchází vstupní konzultace, která může být zpoplatněna. Cena konzultace se pohybuje okolo 500 Kč. Před zahájením zákroku může být aplikován anestetický krém, pokud si to klient vyžádá. Cena mikropigmentace se tak může o zhruba 200 Kč zvýšit, záleží na velikosti pigmentované oblasti. Aplikace se doporučuje po roce opakovat, jelikož efekt není trvalý.

Co je zahrnuto v ceně mikropigmentace?

V ceně je většinou zahrnut návrh, důkladné odlíčení pleti, cena za lokální anestezii a vlastní mikropigmentaci a využitý materiál. Cena mikropigmentace může zahrnovat i konzultaci, návrh však bývá zpoplatňován. Korekce také nemusí být v konečné ceně mikropigmentace zahrnuta. Cena korekce se pohybuje kolem 300 až 500 Kč. Konečnou cenu mikropigmentace je potřeba s klinikou řádně konzultovat.

Co může zvýšit cenu mikropigmentace?

Cenu mikropigmentace může zvýšit velikost pigmentované oblasti. Pokud jste se rozhodli pro mikropigmentaci, výběr klinik je široký. Pomoc při výběru vám mohou například recenze klinik či fotografie klientů, kteří mikropigmentaci podstoupili.

Ceny mikropigmentace v České republice

Průměrná cena v České republice 2.500 Kč. Záleží na oblasti, kde chcete mikropigmentaci podstoupit. Na konzultaci vám vždy bude cena upřesněna. Mikropigmentace se doporučuje po nějakém čase opakovat, jelikož nemá trvalý efekt. Cena další mikropigmentace může být nižší.

Je mikropigmentace hrazena pojišťovnou?

Pojišťovny hradí pouze zákroky, které jsou nezbytné, a zdravotní stav pacienta ohrožuje na životě. Mikropigmentace se provádí čistě z kosmetických důvodů. Zákroky kosmetického charakteru jsou hrazeny klientem v plné výši. Pouze v případě rekonstrukce prsního dvorce po mastektomii za pomoci mikropigmentace může být výkon plně hrazen zdravotní pojišťovnou.

Je možná mikropigmentace na splátky?

Mikropigmentace se většinou platí jednorázově. Mnoho klinik vám však vyjde vstříc a po individuální domluvě lze platbu rozložit.