Informace o ceně odstranění tetování

880 Kč
průměr
100
odborníků

Pro odstranění tetování nebo pigmentace na těle je důležité vybrat vhodné pracoviště. Laserová metoda je dnes nejběžnější a nejúčinnější. Pomocí laserového paprsku se docílí odstranění přesně toho místa, které je žádané, a to na milimetr přesně - beze stopy tetování, pigmentace a především bez jizev. Zákrok je šetrný a rychlý. Po aplikaci se ošetřené místo nemasíruje a nevystavuje se kontaktu s vodou ani sluncem. Trh nabízí různé typy laserů, mezi nimi například YAG nebo alexandritový laser.

Odstranění tetování Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 500 Kč 961 Kč 1.900 Kč
Cena v Ústí nad Labem 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Olomouc 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Karlovy Vary 500 Kč 600 Kč 800 Kč
Cena v Orlová 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Brno 500 Kč 716 Kč 1.500 Kč
Cena v Plzeň 1.000 Kč 1.278 Kč 1.350 Kč
Cena v Chrudim 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Liberec 1.000 Kč 1.350 Kč 1.700 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 500 - 659 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 660 Kč - 1.100 Kč
8 Příběhů
Nejvyšší cena 1.101 Kč - 1.900 Kč
6 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Ceny odstranění tetování a pigmentací pomocí laseru

Ceny jsou velmi rozdílné. Zejména jde o velikost povrchu, který je tetováním zasažen a o barvu profesionálního inkoustu, který je v kůži pacienta. Ne každý inkoust je kvalitní a dokonce se kliniky potýkají i s kombinací několika druhů inkoustu, kde dochází k potřebě opakování zákroku. Důležitá je v případě pigmentových skvrn pacienta i hloubka melaninu a jeho barva, která může být od světle hnědé až po výrazně černou. Orientačně se však cena odstranění pomocí laseru při středně velké pigmentaci či tetování pohybuje v rozmezí od 1600 – 3000 Kč.
Cena odstranění tetování a pigmentací:
  • menší tetování 500 – 2 500 Kč
  • střední tetování 1600 – 3 000 Kč
  • větší tetování 2750 – 5 700 Kč
  • rozsáhlá tetování od 4 500 a výše.

Co je zahrnuto v ceně laserového odstranění tetování a pigmentací?

Cena zahrnuje vše potřebné pro výkon k zákroku, jako je využití laserového přístroje, rady chirurga a prostředí, ve kterém se zákrok provádí a následné:
ošetření místa před odstraněním
samotný zákrok
ošetření po zákroku
lékařské rady
následné kontroly

Ceny často nezahrnují konzultaci před ošetřením, kdy musí lékař provést odbornou diagnostiku kůže pacienta a postiženého místa pihami, mateřskými znaménky, tetováním nebo permanentním make-upem. Cena často nezahrnuje:
  • vstupní konzultaci 350 – 500 Kč
  • hojivé masti, gely 350 – 800 Kč.

Co může zvýšit cenu odstranění tetování a pigmentací

Cenu vždy navýší počet procedur, velikost postiženého místa, typ inkoustové barvy, hloubka pigmentace a rozsah v epidermis (svrchní vrstva kůže) a dermis (dolní vrstva kůže - škára). Cenu zákroku ovlivňuje hned několik faktorů a jedním z nich je počet samotných procedur, jelikož někdy je potřeba pro perfektní výsledek podrobit postižené místo až šesti aplikacím. Dále cenu posouvá výše způsob provedení tetování, druh tetovacího inkoustu, kombinace inkoustu a místo, kterým je kůže zasažena. Dnes se používá tetování i v kosmetických salonech pro tzv. permanentní make-up a takové tetování je aplikované v místech blízko očí a rtů, kde je chirurg obzvlášť obezřetný při výběru laseru, jelikož tyto partie jsou citlivé a je třeba opatrnosti. Vybírá se tedy i typ laseru a vše toto hýbe s cenou.

Ceny podobných zákroků v ČR

Chemický peeling: Chemický peeling je doslova zázrakem, pokud jde o zrod nových buněk. Staré, odumřelé a tedy zrohovatělé buňky nemají šanci přežít. Představte si, že po proceduře chemickým peelingem sloupnete ze své pleti starou zašedlou vrstvu a odcházíte s prosvětlenou pletí plnou života. Pleť je rozjasněná a často až o několik stupňů světlejší, což je ideální pro řešení pigmentace v obličeji. Cena aplikace je 1200 – 3000 Kč. Opět záleží na výběru plastické kliniky.
Odstranění kožních výrůstků laserem CO2: Tato metoda je prováděna laserem CO2. Procedura řeší esteticky nevítané nerovnosti na těle klienta. Např. bouličky, výrůstky, mateřská znaménka, bradavice, fibromy, papilomy, kožní nádory aj. Procedura je velmi šetrná, rána nekrvácí a není potřeba podávat klientovi ani lokální anestezii. Po 15 minutách je hotovo a pacient bezprostředně po výkonu odchází domů. Ranka se hojí pár dní a chrání se před sluncem. Cena výkonu se pohybuje od 600 – 2500 Kč.

Kryje odstranění tetování laserem a pigmentaci moje pojišťovna?

Ne, tuto estetickou problematiku na těle pacienta pojišťovna neproplácí.

Lze při odstranění pigmentace a tetování využít služby financování?

Jistě, že ano. Kliniky na těch nejvyšších úrovních dnes neposkytují pacientovi jenom perfektní zákroky a léčbu, ale mimo jiné i financování různých operačních zákroků. Stačí se domluvit ideálně ještě před úkonem s jistým pracovištěm, kde je často umožněno odstranění pigmentace a tetování laserem na splátky.

Pooperační léčba a obecná doporučení

Aby klient předešel komplikacím, musí striktně dodržovat doporučení lékaře, jako je vyhýbat se veřejným bazénům, masážím, depilaci, stlačování oděvem a vystavování ošetřeného místa slunci.
Tento zákrok je velice jednoduchý a bezbolestný. Pokud ho tedy zvažujete, jistě není důvod váhat, jelikož jeho výsledek je velice žádoucí.
Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Odstranění velkého pigmentu Pepa916215 · 7. 6. 2020

Dobrý den, chci se zeptat, zda by tento pigment šel odstranit laserem a jaká by byla zhruba cena?

Určitě by stálo za to zkusit nejdříve odstranit tu hypertrichosu, tedy chlupy, v druhé době zkusit test v nejtmavším místě jak by vypadal výsledek a pak eventuelně postupně odstraňovat. V nejhorším případě lze toto znaménko odstranit nožem a otransplantovat. To však byste "šlápl z bláta do louže, neboť výsledek je plošná, síťovaná jizva v místě def ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Jaká je orientační cena a počet návštěv pro odstranění tetování, viz foto. Stáří cca 10 let, rozměr 13X8 (v nejdelším a nejširším bodě). A jaké jsou minimální a maximální doporučené přestávky mezi ošetřením? Prosím pouze pracoviště v Brně a blízkém okolí. Děkuji

Rádo se stalo. Kontaktovat nás můžete nejlépe na tel.č. 273136126 nebo emailem info@premier-clinic.cz

3 odpovědi číst dál
Cena odstranění tetování Veronika20 · 14. 7. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stalo odstranění tetování (velkých hvězd) jsou tři každá je zhruba 8cm na 8cm , tetovani je 2 roky stare,foto zasilam. Děkuji za odpověď.

Premier Clinic

Nejlepší odpověď

Dobrý den, pokud si přejete zaslat cenovou kalkulaci, přibižný počet potřebných laserových ošetření a další informace vztahující se k Vašemu konkrétnímu tetování, pošlete nám prosím emailem fotografii Vaší tetováže, vedle které je přiloženo pravítko (pokud je průhledné, můžete jej přiložit i přímo přes tetování). V případě, že nechcete posílat f ... číst dál

3 odpovědi číst dál

prosim,hledam nekoho kdo by mi odstranil tetovani na prstech nejlepe v hradci kralove nebo vychodni cechy,jedna se o malou plochu cca 2 cm,,a take by me zajimala cena dekuji

Hezký den, jedná se zbytkovou tetováž, která by měl jít odstranit snadno, ale potřebujeme laser o velkém výkonu, neboť tetování je v hloubce. Laserů máme několik na tuto problematiku a doporučil bych u nás či jinde Alexandtiový Q-spínaný laser. cena asi nebude vysoká- záleží na počtu impulsů al těch bude málo.

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ

Skvrna na zádech
Dobrý den, cca 3 měsíce dozadu se mi na zádech udělala červená skvrna. Zapomněl jsem na ni a dnes jsem si...
Martin579431
Poslední komentář: 25. 9. 2017 ·
0 1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Odstranění tetování. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Mám bohužel velmi špatnou zkušenost s klinikou v Praze. Byla jsem na odstranění permanentního makeupu, tedy naštěstí pouze na konzultaci a testu na malé ploše kvůli reakci. Na internetu se chlubí nejlepším přístrojem na trhu (Q-plus), ovšem skutečnost je taková, že na mě použili 15 let starý přístroj Alexlazr, který navíc neumí odstraňovat červenou barvu, mám PM do vybledlý do červené. Bohužel jsem si názvu na přístroji všimla až na konci.

Cena 1.200 Kč

Skoro po trictvrte roce mám jizvy pod očima velké snad 3 cm. Katastrofální práce, katastrofální přístup.

Cena 2.500 Kč

V 18 cti letech jsem se v mladistvé nerozvážnosti rozhodla udělat tetování a jak tomu bývá po několika letech, kdy jsem se stala maminkou, mne tetování začalo vadit. Rozhodla jsme se tedy pro odstranění. Podstoupila jsem ho v dermatologickém pracovišti v Hradci Králové, kde jsem se předem dočetla na internetových stránkách, že tuto službu vykonávají. Bohužel má zkušenost byla nepopsatelně šílená a velice bolestivá. Vznikla mi veliká a keloidní jizva, Která mi bohužel bude zdobit ruku. :-( Naštěstí mi byla odstraněna jen část a druhou jsem se rozhodla podstoupit na Vaší klinice v Praze. Mé obavy a strach co mě opět čeká byly veliké. Hned jak jsem vstoupila na kliniku ,vyjela výtahem a uviděla moc milé a usměvavé lidi na recepci, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Poslední zákrok mi byl proveden včera  a byla jsem maximálně spokojená a nadšená. Paní, která mě ošetřovala je moc milá, usměvavá, empatická a člověk na pravém místě. Moc děkuji za všechno a dál budu doporučovat kliniku svým známým a těšit se na příští shledání .Děkuji :-*

Cena 1.550 Kč

Po 5ti dnech laserem ošetřená část zahojená. Po pár hodinách ošetření vypadalo jak odřenina, bez bolesti. S výsledkem i průběhem hojení jsem spokojená, vůbec mě to nijak neomezovalo v normálním životě.

Cena 2.800 Kč

Před osmi lety se mi v průběhu těhotenství objevily pigmentové skvrny. O té doby jsme vyzkoušela všechno možné – depigmetující krémy, séra i nejrůznější ošetření pleti cílené na zmírnění pigmentace. Jedním z nich bylo i laserové ošetření před dvěma lety. Bohužel bez většího úspěchu. Proto, když mi dermatoložka nabídla ošetření novým laserem, který se právě na tuto problematiku zaměřuje, byla jsem trochu skeptická. Přece jen už jsem na laserovém ošetření jednou byla. Nakonec jsem se rozhodla, vyzkoušet to. Po ošetření se pigmentace lehce zvýraznila, protože se na povrchu objevily stroupky. Po týdnu se stroupky slouply a pigmentace byla pryč. To jsem vážně nečekala, že hned po prvním ošetření bude po letitém problému. Stalo se a jsem z výsledku nadšená. Zkrátka není laser jako laser:)

Cena 3.000 Kč