Informace o ceně: Odstranění tetování

1.618 Kč
průměr
128
odborníků

Pro odstranění tetování nebo pigmentace na těle je důležité vybrat vhodné pracoviště. Laserová metoda je dnes nejběžnější a nejúčinnější. Pomocí laserového paprsku se docílí odstranění přesně toho místa, které je žádané, a to na milimetr přesně - beze stopy tetování, pigmentace a především bez jizev. Zákrok je šetrný a rychlý. Po aplikaci se ošetřené místo nemasíruje a nevystavuje se kontaktu s vodou ani sluncem. Trh nabízí různé typy laserů, mezi nimi například YAG nebo alexandritový laser. Průměrná cena odstranění tetování je 1.618 Kč.

Odstranění tetování Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 500 Kč 525 Kč 550 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 600 Kč 600 Kč 600 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 550 Kč 1.525 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Praha 400 Kč 1.450 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Chrudim 400 Kč 450 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Jihlava 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Liberec 1.000 Kč 1.350 Kč 1.700 Kč
Ceny ve městě Litoměřice 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Orlová 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Ostrava 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Písek 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Plzeň 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Šumperk 500 Kč 1.500 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Valašské Meziříčí 1.500 Kč 2.250 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Znojmo 500 Kč 1.650 Kč 2.800 Kč
Ceny ve městě Rychnov nad Kněžnou 1.500 Kč 1.500 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Trutnov 800 Kč 2.900 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Mohelnice 500 Kč 500 Kč 500 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 400 - 1.212 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 1.213 Kč - 2.022 Kč
4 Příběhy
Nejvyšší cena 2.023 Kč - 16.000 Kč
1 Příběh

Cena za odstranění tetování

Ceny jsou velmi rozdílné. Zejména jde o velikost povrchu, který je tetováním zasažen a o barvu profesionálního inkoustu, který je v kůži pacienta. Ne každý inkoust je kvalitní a dokonce se kliniky potýkají i s kombinací několika druhů inkoustu, kde dochází k potřebě opakování zákroku. Orientačně se však cena odstranění tetování pomocí laseru pohybuje v rozmezí od 500 Kč za jedno sezení.
Cena odstranění tetování:

  • menší tetování: 500 až 2 500 Kč
  • střední tetování: 1 600 až 3 000 Kč
  • větší tetování: 2 750 až 5 700 Kč
  • rozsáhlá tetování: od 4 500 Kč a výše

Co je zahrnuto v ceně odstranění tetování?

Cena zahrnuje vše potřebné pro výkon k zákroku. Tedy použití laserového přístroje pro realizaci samotného ošetření. Často je zahrnuta v ceně také konzultace s lékařem a následné kontroly po ošetření.

Během konzultace musí lékař provést odbornou diagnostiku kůže pacienta. Některá pracoviště však vstupní konzultaci zpoplatňují nebo v případě následné realizace zákroku tuto částku odečítají z konečné ceny. Konzultace většinou stojí kolem 500 Kč. V ceně také nebývají zahrnuty hojivé masti či gely (350 až 800 Kč).

Co může zvýšit cenu odstranění tetování

Cenu vždy navýší počet procedur, velikost ošetřovaného místa, typ inkoustové barvy, hloubka pigmentace a rozsah v epidermis (svrchní vrstva kůže) a dermis (dolní vrstva kůže). Cenu zákroku ovlivňuje hned několik faktorů a jedním z nich je počet samotných sezení, jelikož někdy je potřeba pro perfektní výsledek podrobit ošetřované místo až šesti aplikacím. Dále cenu posouvá způsob provedení tetování, druh tetovacího inkoustu, kombinace inkoustu a místo, kterým je kůže zasažena. Dnes se používá tetování i v kosmetických salonech pro tzv. permanentní make-up a takové tetování je aplikované v místech blízko očí a rtů, kde je chirurg obzvlášť obezřetný při výběru laseru, jelikož tyto partie jsou citlivé a je třeba opatrnosti. Vybírá se tedy i typ laseru a všechny tyto faktory poté ovlivňují cenu.

Ceny podobných zákroků v České republice

Chemický peeling: Chemický peeling je doslova zázrakem, pokud jde o zrod nových buněk. Staré, odumřelé a tedy zrohovatělé buňky nemají šanci přežít. Představte si, že po proceduře chemickým peelingem sloupnete ze své pleti starou zašedlou vrstvu a odcházíte s prosvětlenou pletí plnou života. Pleť je rozjasněná a často až o několik stupňů světlejší, což je ideální pro řešení pigmentace v obličeji. Cena aplikace je 1 200 až 3 000 Kč. Opět záleží na výběru kliniky.
Odstranění kožních výrůstků laserem CO2
: Tato metoda je prováděna laserem CO2. Procedura řeší esteticky nevítané nerovnosti na těle klienta. Např. bouličky, výrůstky, mateřská znaménka, bradavice, fibromy, papilomy, kožní nádory aj. Procedura je velmi šetrná, rána nekrvácí a není potřeba podávat klientovi ani lokální anestezii. Po 15 minutách je hotovo a pacient bezprostředně po výkonu odchází domů. Ranka se hojí pár dní a chrání se před sluncem. Cena výkonu se pohybuje od 600 do 2 500 Kč.

Hradí odstranění tetování pojišťovna?

Ne, tuto estetickou problematiku na těle pacienta pojišťovna neproplácí.

Lze při odstranění tetování využít služby financování?

Ano. Kliniky na těch nejvyšších úrovních dnes neposkytují pacientovi jenom perfektní zákroky a léčbu, ale mimo jiné i financování různých zákroků. Stačí se domluvit ideálně ještě před úkonem s vybraným pracovištěm, kde je umožněno odstranění tetování na splátky.

Pooperační léčba a obecná doporučení

Aby klient předešel komplikacím, musí striktně dodržovat doporučení lékaře, jako je vyhýbat se veřejným bazénům, masážím, depilaci, stlačování oděvem a vystavování ošetřeného místa slunci.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Odstranění tetování tuší LucieCardoniess · Dnes

Zdravím,chci se zeptat. Kdysi jsem udělala pubertální chybu a nechala si vytetovat znak tuší. Dá se toto tetování bezpečně odstranit. Bolí to? A popřípadě jaká by byla cena, má to asi 3 cm. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pro odstranění tetování používáme lékařský laser. Je potřeba vědět, zda tetování bylo provedeno amatérsky, nebo profesionálně a také jak hluboké a v jakém rozsahu je. Abychom Vám mohly bezpečně odpovědět, je třeba Vaše tetování vidět. Ceny za 3x3cm velké tetování se za 1. ošetření pohybují 2.900Kč. A je vždy třeba přijít vícekrát, v zá ... číst dál

3 odpovědi číst dál
pepa916215

Dobrý den, chci se zeptat, zda by tento pigment šel odstranit laserem a jaká by byla zhruba cena?

Dobrý den, takové znaménko se lasery zásadně neodstraňuje, bylo by to velmi rizikové. Navíc, měl bystě docházet na pravidelné kontroly na některé pracoviště vyššího typu - ambulance pro pigmentové projevy dermatologických klinik fakultních nemocnic (v Praze např. FN Královské Vinohrady, Všeobecná fakultní nemocnice Karlovo náměstí apod.) Příjemný ... číst dál

3 odpovědi číst dál
mercedes

Jaká je orientační cena a počet návštěv pro odstranění tetování, viz foto. Stáří cca 10 let, rozměr 13X8 (v nejdelším a nejširším bodě). A jaké jsou minimální a maximální doporučené přestávky mezi ošetřením? Prosím pouze pracoviště v Brně a blízkém okolí. Děkuji

Dobrý den, zaměřování se pouze na okolí svého bydliště je jednou z hlavních chyb při odstranění tetování. Za kvalitním ošetřením se vyplatí si dojet i o trochu dále - ošetření se opakuje nejdříve po 6 - 8 týdnech. Správný výběr lékařského pracoviště totiž vede ke snížení potřebného počtu ošetření, čímž ve výsledku ušetříte nejen peníze, ale i čas, ... číst dál

3 odpovědi číst dál
veronika20

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stalo odstranění tetování (velkých hvězd) jsou tři každá je zhruba 8cm na 8cm , tetovani je 2 roky stare,foto zasilam. Děkuji za odpověď.

MUDr. Tomáš Kupka

MUDr. Tomáš Kupka

Nejlepší odpověď

dobrý den, cena za každou hvězdu 3000 kč - jedno ošetření , nutné tak 3-5x opakovat dr.kupka.

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ

Skvrna na zádech
Dobrý den, cca 3 měsíce dozadu se mi na zádech udělala červená skvrna. Zapomněl jsem na ni a dnes jsem si...
Martin579431
Poslední komentář: 25. 9. 2017 ·
0 1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění tetování. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

michaelan

Spokojenost

MichaelaN

Nechávala jsem si odstranit tetování na klinice Laser esthetic u paní doktorky Bedřichové a byla jsem moc spokojená paní doktorka je profesionál. Navíc ona i celý personál byli moc vstřícní, příjemné moderní prostředí.

Cena 1.700 Kč

Mám bohužel velmi špatnou zkušenost s klinikou v Praze. Byla jsem na odstranění permanentního makeupu, tedy naštěstí pouze na konzultaci a testu na malé ploše kvůli reakci. Na internetu se chlubí nejlepším přístrojem na trhu (Q-plus), ovšem skutečnost je taková, že na mě použili 15 let starý přístroj Alexlazr, který navíc neumí odstraňovat červenou barvu, mám PM do vybledlý do červené. Bohužel jsem si názvu na přístroji všimla až na konci.

Cena 1.200 Kč

Skoro po trictvrte roce mám jizvy pod očima velké snad 3 cm. Katastrofální práce, katastrofální přístup.

Cena 2.500 Kč

V 18 cti letech jsem se v mladistvé nerozvážnosti rozhodla udělat tetování a jak tomu bývá po několika letech, kdy jsem se stala maminkou, mne tetování začalo vadit. Rozhodla jsme se tedy pro odstranění. Podstoupila jsem ho v dermatologickém pracovišti v Hradci Králové, kde jsem se předem dočetla na internetových stránkách, že tuto službu vykonávají. Bohužel má zkušenost byla nepopsatelně šílená a velice bolestivá. Vznikla mi veliká a keloidní jizva, Která mi bohužel bude zdobit ruku. :-( Naštěstí mi byla odstraněna jen část a druhou jsem se rozhodla podstoupit na Vaší klinice v Praze. Mé obavy a strach co mě opět čeká byly veliké. Hned jak jsem vstoupila na kliniku ,vyjela výtahem a uviděla moc milé a usměvavé lidi na recepci, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Poslední zákrok mi byl proveden včera  a byla jsem maximálně spokojená a nadšená. Paní, která mě ošetřovala je moc milá, usměvavá, empatická a člověk na pravém místě. Moc děkuji za všechno a dál budu doporučovat kliniku svým známým a těšit se na příští shledání .Děkuji :-*

Cena 1.550 Kč

Po 5ti dnech laserem ošetřená část zahojená. Po pár hodinách ošetření vypadalo jak odřenina, bez bolesti. S výsledkem i průběhem hojení jsem spokojená, vůbec mě to nijak neomezovalo v normálním životě.

Cena 2.800 Kč