Informace o ceně laserové odstranění tetování a pigmentací

865 Kč
průměr
99
odborníků
Laserové odstranění tetování a pigmentací Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 500 Kč 941 Kč 1 800 Kč
Cena v Ústí nad Labem 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Olomouc 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Karlovy Vary 500 Kč 725 Kč 1 350 Kč
Cena v Orlová 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Brno 500 Kč 716 Kč 1 500 Kč
Cena v Plzeň 1 000 Kč 1 291 Kč 1 350 Kč
Cena v Chrudim 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Cena v Liberec 1 000 Kč 1 150 Kč 1 300 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 500 - 647 Kč
5 Zkušenosti
Průměrná cena 648 Kč - 1 081 Kč
8 Zkušenosti
Nejvyšší cena 1 082 Kč - 1 800 Kč
5 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Odstranění velkého pigmentu Pepa916215 · 7 čen 2020

Dobrý den, chci se zeptat, zda by tento pigment šel odstranit laserem a jaká by byla zhruba cena?

Určitě by stálo za to zkusit nejdříve odstranit tu hypertrichosu, tedy chlupy, v druhé době zkusit test v nejtmavším místě jak by vypadal výsledek a pak eventuelně postupně odstraňovat. V nejhorším případě lze toto znaménko odstranit nožem a otransplantovat. To však byste "šlápl z bláta do louže, neboť výsledek je plošná, síťovaná jizva v místě def ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Jaká je orientační cena a počet návštěv pro odstranění tetování, viz foto. Stáří cca 10 let, rozměr 13X8 (v nejdelším a nejširším bodě). A jaké jsou minimální a maximální doporučené přestávky mezi ošetřením? Prosím pouze pracoviště v Brně a blízkém okolí. Děkuji

Rádo se stalo. Kontaktovat nás můžete nejlépe na tel.č. 273136126 nebo emailem info@premier-clinic.cz

3 odpovědi číst dál
Cena odstranění tetování Veronika20 · 14 čec 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stalo odstranění tetování (velkých hvězd) jsou tři každá je zhruba 8cm na 8cm , tetovani je 2 roky stare,foto zasilam. Děkuji za odpověď.

Premier Clinic

Nejlepší odpověď

Dobrý den, pokud si přejete zaslat cenovou kalkulaci, přibižný počet potřebných laserových ošetření a další informace vztahující se k Vašemu konkrétnímu tetování, pošlete nám prosím emailem fotografii Vaší tetováže, vedle které je přiloženo pravítko (pokud je průhledné, můžete jej přiložit i přímo přes tetování). V případě, že nechcete posílat f ... číst dál

3 odpovědi číst dál

prosim,hledam nekoho kdo by mi odstranil tetovani na prstech nejlepe v hradci kralove nebo vychodni cechy,jedna se o malou plochu cca 2 cm,,a take by me zajimala cena dekuji

Hezký den, jedná se zbytkovou tetováž, která by měl jít odstranit snadno, ale potřebujeme laser o velkém výkonu, neboť tetování je v hloubce. Laserů máme několik na tuto problematiku a doporučil bych u nás či jinde Alexandtiový Q-spínaný laser. cena asi nebude vysoká- záleží na počtu impulsů al těch bude málo.

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LASEROVÉ ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ A PIGMENTACÍ

Skvrna na zádech
Dobrý den, cca 3 měsíce dozadu se mi na zádech udělala červená skvrna. Zapomněl jsem na ni a dnes jsem si...
Martin579431
Poslední komentář: 25 zář 2017 ·
0 1

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Laserové odstranění tetování a pigmentací

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Laserové odstranění tetování a pigmentací. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Laserové odstranění tetování a pigmentací. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Mám bohužel velmi špatnou zkušenost s klinikou v Praze. Byla jsem na odstranění permanentního makeupu, tedy naštěstí pouze na konzultaci a testu na malé ploše kvůli reakci. Na internetu se chlubí nejlepším přístrojem na trhu (Q-plus), ovšem skutečnost je taková, že na mě použili 15 let starý přístroj Alexlazr, který navíc neumí odstraňovat červenou barvu, mám PM do vybledlý do červené. Bohužel jsem si názvu na přístroji všimla až na konci.

Cena 1 200 Kč

Skoro po trictvrte roce mám jizvy pod očima velké snad 3 cm. Katastrofální práce, katastrofální přístup.

Cena 2 500 Kč

V 18 cti letech jsem se v mladistvé nerozvážnosti rozhodla udělat tetování a jak tomu bývá po několika letech, kdy jsem se stala maminkou, mne tetování začalo vadit. Rozhodla jsme se tedy pro odstranění. Podstoupila jsem ho v dermatologickém pracovišti v Hradci Králové, kde jsem se předem dočetla na internetových stránkách, že tuto službu vykonávají. Bohužel má zkušenost byla nepopsatelně šílená a velice bolestivá. Vznikla mi veliká a keloidní jizva, Která mi bohužel bude zdobit ruku. :-( Naštěstí mi byla odstraněna jen část a druhou jsem se rozhodla podstoupit na Vaší klinice v Praze. Mé obavy a strach co mě opět čeká byly veliké. Hned jak jsem vstoupila na kliniku ,vyjela výtahem a uviděla moc milé a usměvavé lidi na recepci, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Poslední zákrok mi byl proveden včera  a byla jsem maximálně spokojená a nadšená. Paní, která mě ošetřovala je moc milá, usměvavá, empatická a člověk na pravém místě. Moc děkuji za všechno a dál budu doporučovat kliniku svým známým a těšit se na příští shledání .Děkuji :-*

Cena 1 550 Kč

Po 5ti dnech laserem ošetřená část zahojená. Po pár hodinách ošetření vypadalo jak odřenina, bez bolesti. S výsledkem i průběhem hojení jsem spokojená, vůbec mě to nijak neomezovalo v normálním životě.

Cena 2 800 Kč

Před osmi lety se mi v průběhu těhotenství objevily pigmentové skvrny. O té doby jsme vyzkoušela všechno možné – depigmetující krémy, séra i nejrůznější ošetření pleti cílené na zmírnění pigmentace. Jedním z nich bylo i laserové ošetření před dvěma lety. Bohužel bez většího úspěchu. Proto, když mi dermatoložka nabídla ošetření novým laserem, který se právě na tuto problematiku zaměřuje, byla jsem trochu skeptická. Přece jen už jsem na laserovém ošetření jednou byla. Nakonec jsem se rozhodla, vyzkoušet to. Po ošetření se pigmentace lehce zvýraznila, protože se na povrchu objevily stroupky. Po týdnu se stroupky slouply a pigmentace byla pryč. To jsem vážně nečekala, že hned po prvním ošetření bude po letitém problému. Stalo se a jsem z výsledku nadšená. Zkrátka není laser jako laser:)

Cena 3 000 Kč