Informace o ceně: Odstranění tetování

1.208 Kč
průměr
63
odborníků

Pro odstranění tetování nebo pigmentace na těle je důležité vybrat vhodné pracoviště. Laserová metoda je dnes nejběžnější a nejúčinnější. Pomocí laserového paprsku se docílí odstranění přesně toho místa, které je žádané, a to na milimetr přesně - beze stopy tetování, pigmentace a především bez jizev. Zákrok je šetrný a rychlý. Po aplikaci se ošetřené místo nemasíruje a nevystavuje se kontaktu s vodou ani sluncem. Trh nabízí různé typy laserů, mezi nimi například YAG nebo alexandritový laser.

Odstranění tetování Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 800 Kč 1.230 Kč 2.230 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 600 Kč 666 Kč 800 Kč
Ceny ve městě Plzeň 1.000 Kč 1.384 Kč 2.125 Kč
Ceny ve městě Brno 550 Kč 916 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Liberec 1.000 Kč 1.350 Kč 1.700 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 550 - 905 Kč
6 Příběhů
Průměrná cena 906 Kč - 1.510 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 1.511 Kč - 2.250 Kč
5 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Ceny odstranění tetování a pigmentací pomocí laseru

Ceny jsou velmi rozdílné. Zejména jde o velikost povrchu, který je tetováním zasažen a o barvu profesionálního inkoustu, který je v kůži pacienta. Ne každý inkoust je kvalitní a dokonce se kliniky potýkají i s kombinací několika druhů inkoustu, kde dochází k potřebě opakování zákroku. Důležitá je v případě pigmentových skvrn pacienta i hloubka melaninu a jeho barva, která může být od světle hnědé až po výrazně černou. Orientačně se však cena odstranění pomocí laseru při středně velké pigmentaci či tetování pohybuje v rozmezí od 1600 – 3000 Kč.
Cena odstranění tetování a pigmentací:
  • menší tetování 500 – 2 500 Kč
  • střední tetování 1600 – 3 000 Kč
  • větší tetování 2750 – 5 700 Kč
  • rozsáhlá tetování od 4 500 a výše.

Co je zahrnuto v ceně laserového odstranění tetování a pigmentací?

Cena zahrnuje vše potřebné pro výkon k zákroku, jako je využití laserového přístroje, rady chirurga a prostředí, ve kterém se zákrok provádí a následné:
ošetření místa před odstraněním
samotný zákrok
ošetření po zákroku
lékařské rady
následné kontroly

Ceny často nezahrnují konzultaci před ošetřením, kdy musí lékař provést odbornou diagnostiku kůže pacienta a postiženého místa pihami, mateřskými znaménky, tetováním nebo permanentním make-upem. Cena často nezahrnuje:
  • vstupní konzultaci 350 – 500 Kč
  • hojivé masti, gely 350 – 800 Kč.

Co může zvýšit cenu odstranění tetování a pigmentací

Cenu vždy navýší počet procedur, velikost postiženého místa, typ inkoustové barvy, hloubka pigmentace a rozsah v epidermis (svrchní vrstva kůže) a dermis (dolní vrstva kůže - škára). Cenu zákroku ovlivňuje hned několik faktorů a jedním z nich je počet samotných procedur, jelikož někdy je potřeba pro perfektní výsledek podrobit postižené místo až šesti aplikacím. Dále cenu posouvá výše způsob provedení tetování, druh tetovacího inkoustu, kombinace inkoustu a místo, kterým je kůže zasažena. Dnes se používá tetování i v kosmetických salonech pro tzv. permanentní make-up a takové tetování je aplikované v místech blízko očí a rtů, kde je chirurg obzvlášť obezřetný při výběru laseru, jelikož tyto partie jsou citlivé a je třeba opatrnosti. Vybírá se tedy i typ laseru a vše toto hýbe s cenou.

Ceny podobných zákroků v ČR

Chemický peeling: Chemický peeling je doslova zázrakem, pokud jde o zrod nových buněk. Staré, odumřelé a tedy zrohovatělé buňky nemají šanci přežít. Představte si, že po proceduře chemickým peelingem sloupnete ze své pleti starou zašedlou vrstvu a odcházíte s prosvětlenou pletí plnou života. Pleť je rozjasněná a často až o několik stupňů světlejší, což je ideální pro řešení pigmentace v obličeji. Cena aplikace je 1200 – 3000 Kč. Opět záleží na výběru plastické kliniky.
Odstranění kožních výrůstků laserem CO2: Tato metoda je prováděna laserem CO2. Procedura řeší esteticky nevítané nerovnosti na těle klienta. Např. bouličky, výrůstky, mateřská znaménka, bradavice, fibromy, papilomy, kožní nádory aj. Procedura je velmi šetrná, rána nekrvácí a není potřeba podávat klientovi ani lokální anestezii. Po 15 minutách je hotovo a pacient bezprostředně po výkonu odchází domů. Ranka se hojí pár dní a chrání se před sluncem. Cena výkonu se pohybuje od 600 – 2500 Kč.

Kryje odstranění tetování laserem a pigmentaci moje pojišťovna?

Ne, tuto estetickou problematiku na těle pacienta pojišťovna neproplácí.

Lze při odstranění pigmentace a tetování využít služby financování?

Jistě, že ano. Kliniky na těch nejvyšších úrovních dnes neposkytují pacientovi jenom perfektní zákroky a léčbu, ale mimo jiné i financování různých operačních zákroků. Stačí se domluvit ideálně ještě před úkonem s jistým pracovištěm, kde je často umožněno odstranění pigmentace a tetování laserem na splátky.

Pooperační léčba a obecná doporučení

Aby klient předešel komplikacím, musí striktně dodržovat doporučení lékaře, jako je vyhýbat se veřejným bazénům, masážím, depilaci, stlačování oděvem a vystavování ošetřeného místa slunci.
Tento zákrok je velice jednoduchý a bezbolestný. Pokud ho tedy zvažujete, jistě není důvod váhat, jelikož jeho výsledek je velice žádoucí.
Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Odstranění tetování tuší LucieCardoniess · 16. 2. 2021

Zdravím,chci se zeptat. Kdysi jsem udělala pubertální chybu a nechala si vytetovat znak tuší. Dá se toto tetování bezpečně odstranit. Bolí to? A popřípadě jaká by byla cena, má to asi 3 cm. Děkuji za odpověď

Dobrý den, na účinné odstranění tetování používáme nejmodernější laser StarWalker. StarWalker vysílá velmi krátké pulsy, které rozbíjejí pigmenty tetování na menší částice, které jsou pak odstraněny imunitním systémem těla. Samotné ošetření trvá jen několik minut a obvykle k úplnému odstranění tetování stačí podstatně méně aplikací než u běžných l ... číst dál

3 odpovědi číst dál
pepa916215
Odstranění velkého pigmentu Pepa916215 · 7. 6. 2020

Dobrý den, chci se zeptat, zda by tento pigment šel odstranit laserem a jaká by byla zhruba cena?

Určitě by stálo za to zkusit nejdříve odstranit tu hypertrichosu, tedy chlupy, v druhé době zkusit test v nejtmavším místě jak by vypadal výsledek a pak eventuelně postupně odstraňovat. V nejhorším případě lze toto znaménko odstranit nožem a otransplantovat. To však byste "šlápl z bláta do louže, neboť výsledek je plošná, síťovaná jizva v místě def ... číst dál

3 odpovědi číst dál
mercedes

Jaká je orientační cena a počet návštěv pro odstranění tetování, viz foto. Stáří cca 10 let, rozměr 13X8 (v nejdelším a nejširším bodě). A jaké jsou minimální a maximální doporučené přestávky mezi ošetřením? Prosím pouze pracoviště v Brně a blízkém okolí. Děkuji

Rádo se stalo. Kontaktovat nás můžete nejlépe na tel.č. 273136126 nebo emailem info@premier-clinic.cz

3 odpovědi číst dál
veronika20
Cena odstranění tetování Veronika20 · 14. 7. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stalo odstranění tetování (velkých hvězd) jsou tři každá je zhruba 8cm na 8cm , tetovani je 2 roky stare,foto zasilam. Děkuji za odpověď.

Premier Clinic

Premier Clinic

Nejlepší odpověď

Dobrý den, pokud si přejete zaslat cenovou kalkulaci, přibižný počet potřebných laserových ošetření a další informace vztahující se k Vašemu konkrétnímu tetování, pošlete nám prosím emailem fotografii Vaší tetováže, vedle které je přiloženo pravítko (pokud je průhledné, můžete jej přiložit i přímo přes tetování). V případě, že nechcete posílat f ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ

Skvrna na zádech
Dobrý den, cca 3 měsíce dozadu se mi na zádech udělala červená skvrna. Zapomněl jsem na ni a dnes jsem si...
Martin579431
Poslední komentář: 25. 9. 2017 ·
0 1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění tetování. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Mám bohužel velmi špatnou zkušenost s klinikou v Praze. Byla jsem na odstranění permanentního makeupu, tedy naštěstí pouze na konzultaci a testu na malé ploše kvůli reakci. Na internetu se chlubí nejlepším přístrojem na trhu (Q-plus), ovšem skutečnost je taková, že na mě použili 15 let starý přístroj Alexlazr, který navíc neumí odstraňovat červenou barvu, mám PM do vybledlý do červené. Bohužel jsem si názvu na přístroji všimla až na konci.

Cena 1.200 Kč

Skoro po trictvrte roce mám jizvy pod očima velké snad 3 cm. Katastrofální práce, katastrofální přístup.

Cena 2.500 Kč

V 18 cti letech jsem se v mladistvé nerozvážnosti rozhodla udělat tetování a jak tomu bývá po několika letech, kdy jsem se stala maminkou, mne tetování začalo vadit. Rozhodla jsme se tedy pro odstranění. Podstoupila jsem ho v dermatologickém pracovišti v Hradci Králové, kde jsem se předem dočetla na internetových stránkách, že tuto službu vykonávají. Bohužel má zkušenost byla nepopsatelně šílená a velice bolestivá. Vznikla mi veliká a keloidní jizva, Která mi bohužel bude zdobit ruku. :-( Naštěstí mi byla odstraněna jen část a druhou jsem se rozhodla podstoupit na Vaší klinice v Praze. Mé obavy a strach co mě opět čeká byly veliké. Hned jak jsem vstoupila na kliniku ,vyjela výtahem a uviděla moc milé a usměvavé lidi na recepci, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Poslední zákrok mi byl proveden včera  a byla jsem maximálně spokojená a nadšená. Paní, která mě ošetřovala je moc milá, usměvavá, empatická a člověk na pravém místě. Moc děkuji za všechno a dál budu doporučovat kliniku svým známým a těšit se na příští shledání .Děkuji :-*

Cena 1.550 Kč

Po 5ti dnech laserem ošetřená část zahojená. Po pár hodinách ošetření vypadalo jak odřenina, bez bolesti. S výsledkem i průběhem hojení jsem spokojená, vůbec mě to nijak neomezovalo v normálním životě.

Cena 2.800 Kč

Před osmi lety se mi v průběhu těhotenství objevily pigmentové skvrny. O té doby jsme vyzkoušela všechno možné – depigmetující krémy, séra i nejrůznější ošetření pleti cílené na zmírnění pigmentace. Jedním z nich bylo i laserové ošetření před dvěma lety. Bohužel bez většího úspěchu. Proto, když mi dermatoložka nabídla ošetření novým laserem, který se právě na tuto problematiku zaměřuje, byla jsem trochu skeptická. Přece jen už jsem na laserovém ošetření jednou byla. Nakonec jsem se rozhodla, vyzkoušet to. Po ošetření se pigmentace lehce zvýraznila, protože se na povrchu objevily stroupky. Po týdnu se stroupky slouply a pigmentace byla pryč. To jsem vážně nečekala, že hned po prvním ošetření bude po letitém problému. Stalo se a jsem z výsledku nadšená. Zkrátka není laser jako laser:)

Cena 3.000 Kč