Informace o ceně korekce jizev

1.799 Kč
průměr
106
pacient

Současná estetická medicína nabízí řadu způsobů, jak korigovat nechtěné jizvy v obličeji, na břiše či nohou. Nicméně ani ty nejmodernější léčebné metody neodstraní jizvy úplně – zákrokem dochází ke zmírnění viditelnosti jizev. Během chirurgické korekce jizev dochází ke zmenšení plochy jizvy tím, že se jizva vyřízne a okolí jizvy se znovu sešije. Složitější varianta zákroku spočívá v rekonstrukci korigovaného místa za použití vlastní tkáně pacienta.

Korekce jizev Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Brno 1.000 Kč 1.450 Kč 2.500 Kč
Cena v Praha 1.000 Kč 1.564 Kč 3.500 Kč
Cena v Plzeň 1.000 Kč 1.566 Kč 2.500 Kč
Cena v Hradec Králové 1.000 Kč 3.200 Kč 3.850 Kč
Cena v Ostrava 1.750 Kč 1.875 Kč 2.000 Kč
Cena v Ústí nad Labem 4.000 Kč 4.000 Kč 4.000 Kč
Cena v Olomouc 1.000 Kč 1.500 Kč 2.000 Kč
Cena v Karlovy Vary 1.200 Kč 1.785 Kč 3.000 Kč
Cena v Prostějov 1.000 Kč 1.666 Kč 2.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1000 - 1.348 Kč
10 Příběhů
Průměrná cena 1.349 Kč - 2.248 Kč
8 Příběhů
Nejvyšší cena 2.249 Kč - 4.000 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně korekce jizev?

Cena se liší v závislosti na rozsahu a typu jizvy. V ceně korekce jizev je obecně zahrnuto následující:

 • Anestezie: korekce jizev se ve většině případů provádí jako ambulantní zákrok v lokální anestezii. Nicméně jedná-li se o rozsáhlý zákrok, např. po popáleninách, lze ji provést v celkové anestezii.
 • Samotné laserové ošetření: Délka zákroku závisí na rozsahu jizvy – trvá cca 1 hodinu.

Co může zvýšit cenu odstranění jizev laserem?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které korekce jizev probíhá.
 • Pacient, charakter a rozsah jizvy, celkový stav pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na typu, stáří a rozsahu jizvy.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je v některých případech rozsáhlých jizev zapotřebí minimálně dvou operací.


V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: korekci jizev předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí stav a charakter jizvy, vhodnost chirurgické korekce a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného zákroku zdarma.
 • Speciální hojící masti a krémy: hojení jizvy lze podpořit speciálními mastmi a krémy.

Ceny podobných metod odstranění nežádoucích kožních vad v České republice

Kromě korekce jizev, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 1 800 Kč, existují i jiné metody odstranění nechtěných kožních vad.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných metod ošetření:

 • Odstranění strií: cca 2 100 Kč.
 • Odstranění jizev po akné: cca 2 500 Kč.
 • Odstranění pigmentových skvrn: cca 2 000 Kč.

Hradí korekci jizev pojišťovna?

Ano, v některých případech je korekce jizev hrazena zdravotní pojišťovnou. Pojišťovna hradí například korekci jizev v obličeji po úrazu. Nicméně takový zákrok musí doporučit ošetřující lékař a odsouhlasit ho revizní lékař zdravotní pojišťovny. Probíhá-li zákrok z čistě estetických a nikoliv zdravotních důvodů, hradí si ho pacient v plné výši sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování korekce jizev?

Určité kliniky nabízí svým klientům různé výhody včetně možnosti financování jednotlivých zákroků. Má-li pacient o možnost financování korekce jizev zájem, měl by se obrátit na konkrétní kliniku a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky je kromě ceny za provedení korekce jizev vždy nutné vzít v potaz také odbornost, zkušenosti a výsledky konkrétního lékaře a přihlédnout k recenzím či pocitům jednotlivých pacientů, kteří korekci prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Korekce jizvy po cisari Nina11111 · 23. 12. 2019

Dobry den, jsem 3,5 roku po druhem cisari (dalsi deti jiz neplanuji) a nelibi se mi stav me jizvy. Je vpacena a dela mi na brise nepekny previs (na fotce se mozna zda i mensi, nez ve skutecnosti je). Sice se schova pod linii kalhotek, ale rada bych s tim neco udelala. Jaky zakrok by pro to byl vhodny a co by obnasela rekonvalescence? Dekuji

dobrý den, nejlepší výsledek bude chirurgické vytětí jizvy, rekonstrukce podkoží a znovusešití kůže. Mohu Vám nabídnout naše pracoviště. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

3 odpovědi číst dál

Dobrý den,jsem skoro rok po ABDOMINOPLASTICE vč liposukc,bohužel jizva je ošklivá a vystouplá,sháním šikovného MUdr. co mi udělá korekci,(Středočeský kraj,Praha),moje Mudr. co prováděla chce jizvu korigovat roztokem,ale to je na x sezení a je z daleka (150km),ani nevěřím,že roztok pomůže. ZAJÍMÁ mě CENA a především EFEKT,děkuji za info Ráda se co nejdříve s někým domluvím.

Asi nejlepší možností je frakční laser, ale i tam bude nutné několikeré opakování. Laser lze kombinovat s dalšími postupy, aby léčba byla co nejrychlejší. pokud byste chtěla termín u nás na dermatologii na konzultaci přes paní Soukupovou :soukupova@asklepion.cz S pozdravem doc. Roman Šmucler

4 odpovědi číst dál

dobrý den, mam jizvu starou 2 roky a mam ji na boční straně lýtka a je velká asi 4 cm uz je zahojena ale mam to porad napuchle a citlivé. na druhé straně lytka mam také jizvu ale mensi a ta je v pohode akorat je viditelna, mam to od kousnutí psa, prosim poradte co s tim? pomohly by mi lymfodrenaze nebo spis nejaka korekce jizvy? ta vetsi je vystoupla a ta mensi je vpacena. oteka mi ta co je vetsi a vystoupla, kdyz jsem byla na siti doktor mi rekl ze se mi to bude dele hojit ze mam prekousle i nervy pod kuzi proto to mam napuchle

Dobrý den, s každou jizvou se dá něco udělat, aby byla kosmeticky přijatelnější. Na naší kinice Vám mohu nabídnout: laser,frakční radiofrekvenci, karboxyterapii, ozonoterapii, injekční aplikaci kortikoidů, silikonovou náplast a pod. Jediné co Vám nemohu slíbit je, že jizva zmizí. S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog klini ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O KOREKCE JIZEV

Červená brada - flíčky po akné
Dobrý deň, už vyše roka mam fliačiky po akné, postupne je stále väčšia plocha červená. (používala som...
Julia13
Poslední komentář: 1. 9. 2015 ·
0 1
Jizvy po odstranění tetování
Dobrý den, nechala jsem si po malých částech odstraňovat rozsáhlou tetováž nahoře na pažích laserem...
kajinali60682
Poslední komentář: 9. 10. 2012 ·
10

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Korekce jizev. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Dlouho jsem hladala lekare,ktery mi pomuze s korekci jizev.Jestli mohu doporucit,tak Fakultni nemocnici Kralovske Vinohrady MUDR.Jitka Vrtiskova.Je to lekar na pravym miste a uz se tesim na dalsi konzultaci.Letos v lednu jsem podstoupila prvni operaci korekci jizev a jsou uzasne.Chtela bych tim to p.Doktorce podekova,hlavne proto,ze se mi zvedlo sebevedomi a tesim se na dalsi setkani. S pozdravem p.Sujova

Cena 500 Kč

Biolampu Solaris používám již více než 5 let na celé rodině a také na svých klientech v masážním Salonu ve Stříbře. Mám s ní velice dobré zkušenosti. Je vhodná na kožní problémy – ekzémy, popáleniny, pooperační jizvy, ideálně podchycené v začátku. Působí kladně na zánětlivá onemocnění, bolesti kloubů, záněty šlach, bolesti krční páteře. Navíc si doma jejím pravidelným používáním dodáváme do těla i potřebnou energii.20.10.2017 byl manžel na operaci srdce ,,výměna chlopně,,. Týden po operaci jsme ihned začali aplikovat Biolampu Solaris. Jizva se rychle a bez zánětů hojila. Po aplikaci biolampy Solaris jsme okolí jizvy ještě promazávali vepřovým sádlem. Dnes je manžel necelé dva měsíce po operaci, rána je klidná, zhojená. Přikládám foto : týden po operaci 27.10.2017 a foto z 13.12.2017

Cena 18.990 Kč

Příjemné prostředí, úžasná charismatická lékařka a sympatický vstřícný personál. MUDr. Šilhánková v rámci své péče navíc předává pozitivní energii, je až udivující, že GIA clinic zůstává stranou zájmu pojišťoven z hlediska uzavírání smluv, soudím totiž, že i ve zdravotnictví by měli být preferováni ti nejlepší. Tato klinika zjevně ještě zdaleka nevyčerpala své možnosti.

Cena 5.000 Kč

Perfektní, příjemné jednání. Jak MUDr. Gabryšové tak i sestry. Vřele doporučuji. Velký dík MUDr. Gabryšové a sestře, jak jemně, citlivě a velmi příjemně přistupují k pacientovi. Velký dík a těšíme se na kontrolu. Pohodové dny B. Louny

Cena 3.700 Kč

Klinika byla perfektní, dodržovali všechny hygienická opatření, měřili teplotu a nosili roušky. Cítila jsem se velmi dobře. Pan doktor byl moc milý a ochotný, vše mi vysvětlil, zákrok vůbec nebolel a byl rychlý. Po pár dnech se mi stroupek zahojil, začervenání zmizelo. I pozákroková péče mi byla výborně vysvětlena.

Cena 1.000 Kč