Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Malé oči po plastice horních víček

Anonymní
xxmajda
Praha · Vytvořeno: 12. 1. 2017 · Poslední odpověď 5. 2. 2019

Dobrý den, jsem přes rok po plastice horních víček. Byla provedena redukce kůže a tukových váčků. Řez nepřesahuje víčko. Po plastice nemám sice převisy ale mé velké hezké oči jsou pryč. Jsou výrazně menší jakoby zapadlé, krátké. Je možná korekce? Pokud ano jakým způsobem? Jsem z výsledku velmi nešťastná, prakticky se straním jakéhokoliv společenského života a přála bych si vrátit čas.

56 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Senderka
    2. 10. 2017

    být Vámi majdičko svěřím se paní doktorce Vraspirové....její odpověd je fundovaná ,je vidět že má zkušenosti ,a chápe Váš problém velmi dobře,....taky bych neváhala..držím pěsti at Vám pomůže a jste spokojená

  • Anonymní

    wild6148000

    6. 9. 2017

    už jsem je viděla...promin

  • Anonymní
    xxmajda
    6. 9. 2017

    Dobrý den,
    fotky jsou níže v diskuzi.

  • Anonymní
    Damouse8it
    6. 9. 2017

    Kto je Vas top chirurg? Dakujem.

  • Anonymní

    wild6148000

    6. 9. 2017

    xxmajdo, vložíte fotku?

  • Anonymní
    Lusaline
    5. 9. 2017

    Dobrý den mila paní,
    Doufám že nebudete naprosto na zhroucení z mých pravopisnych chyb bohužel mám zahraniční klávesnici ale i kdybych ji neměla řešit tady pravopis mi připadá velmi pateticke
    To Vám chválím že máte dobrého plastického chirurga který na Vas koukne, , jedním okem,, a hned vi o co jde! Nám kterým se stal podobný případ jako XX majde jsme ji velmi vděčné že díky lidem jako ona můžeme byť jen online dostat nějakou radu jak případy špatných výsledků blefaroplastiky řešit. Co se týká Vašich připomínek o pacientem že zahraničí kteří jezdí do České republiky na operace protože jsou v ČR lepší lékaři (což je zrovna můj případ) tak to milá paní vůbec není pravda, většinou jezdíme do ČR ne protože v zahraničí nemáme dobré lékaře ale protože nás o vyjde s pobytem i s letenkou asi třikrát levněji než v zahraničí, víte?
    Co se týče toho že to slečna Majda řeší po roce a půl je samozřejmé, protože každý lékař vám poví že u blefaroplastia musíte počkat rok než všechny jizvy důsledně vyzraji.
    Jinak Vaše doporučení o tom aby si slečna xxMajda srovnala psychiku je z asi strany vyloženě projev zle a nepřejici ženy. Buďte ráda že žádnou takovou situaci nemusíte řešit Vy, hned by jste zjistila jaky může mít dosah na ženu mít,, znicene,, oči.

  • Anonymní
    xxmajda
    20. 1. 2017

    Pisi opet z mobilu tak se vam pre omlouvam. Samozrejme jsem byla na x konzultacich s naprosto odlisnymi nazory proto to resim zde. Hezky vecer

  • Anonymní
    Ina340790
    20. 1. 2017

    Majdo,
    mi se omlouvat za překlepy nemusíte. Je to Vaše vizitka, ne moje. Komentáře samozřejmě čtu, protože jsem tady zaregistrovaná a na základě tohoto portálu jsem si vybrala chirurga, se kterým jsem naprosto spokojená, hodlám se k němu vracet, protože odvádí stoprocentní práci. Nikdy bych tady neřešila jakýsi problém,( který ve skutečnosti existuje pouze ve Vaší hlavě) s plastickými chirurgy, ale sebrala bych se, a zašla rovnou na konzultaci, ať mě vidí ten chirurg v reálu, potažmo Vám rovnou řekne, zdali má, nebo nemá smysl reoperace. Předpokládám, že jste v Praze a tam těch chirurgů máte dost a dobrých! Každá fotka zkresluje, pokud není focena v kvalitním rozlišení, reál vypadá vždy úplně jinak. Schopný plastik na Vás koukne "jedním okem" a okamžitě vidí a ví, co by s tím případně udělat šlo, nebo nešlo. Přes internet to nevyřešíte, i když stále nechápu, co vlastně řešíte. Píšete, že jste rok a půl po operaci, ale na konzultaci se teprve chystáte. Dále tu píšete o Švýcarsku. Domníváte se, že ve Švýcarsku dělají zázraky? Vždyť Švýcarky, Němky, Polky, Rakušanky, Angličanky... ty všechny jezdí k nám do ČR, protože tady máme kapacity v plastické chirurgii, navíc je to tady příjde levněji. Já naprosto souhlasím s MUDr. Vrbickým, že výsledek je u Vás standartní. Vám pomůže pouze jediné. Srovnat si psychiku a přestat se neustále pozorovat. K tomu Vám přeji hodně štěstí...

  • Anonymní
    xxmajda
    20. 1. 2017

    Budte rada ze nic podobneho resit nemusite!! Omlouvam se vam za preklepy pisu z mobilu vetsinou vecer pred spanim..tak se snad s hrubkami vyrovnate nebo mozna jeste lepe, nemusite komentare cist. Hezky den

  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    20. 1. 2017

    Mudr David Tomášek - Precizia Praha

  • Anonymní
    Ina340790
    20. 1. 2017

    Prosím Vás, co tady stále řešíte? Podle těch fotek, které jste vložila, vypadáte naprosto normálně. Navíc, pokud píši veřejně a to kamkoliv, tak si dávám pozor na pravopis! Vaše komentáře jsou samá pravopisná chyba!

  • Anonymní
    xxmajda
    19. 1. 2017

    Pane doktore nevyresilo by me trapeni pozvednuti oboci? Vytazeni spankove oblasti? Nadzvednou se i spadle okraje vnejsich vicek a oci se trochu protahnou..dekuji

  • Anonymní
    xxmajda
    19. 1. 2017

    muzu vědět u koho jste byla na dolních víčkách? já moc pytle nemám, ale takovou povolenou ošklivou kůži..možná je to ale hlavně problém, že celé tváře se sesouvají k zemi(

  • Anonymní
    xxmajda
    19. 1. 2017

    Dobry den tato metoda mi byla doporucena ve svycarsku, patram opravdu vsude). Na konzultaci se teprve chystam jak se dovim vice napisu vam..popr vam poslu kontakt na lekare.

  • Anonymní
    xxmajda
    19. 1. 2017

    Jsem po operaci rok a pul, jizvy jeste nejsou vyzrale? Jiz mi uprava rezem do strany byla doporucena, domnivate se, ze tvar a velikost oka neovlivni? Pripada mi jako by horni vicko sesitim bylo kratsi a cele oko tak zkratilo. Slibuji si od rezu do strany protazeni -povoleni vicka. Vite pro nas "postizene" z naseho pohledu spatnym vYsledkem operace pro jine mozna dusevne je velmi tezke se orientovat v tom jak su od trapeni pomoci, kdyz nazory odborniku se velmi ruzni a to i u tech, kteri jsou povazovano za spicku ve svem oboru. Je mi jasne ze je tezke zarucit 100 procentni vysledek ale alespon predtuchu toho co muze rez do strany s okem udelat jiste lekar ma. Predstavuji si laicky sesiti latky, vzdy v miste sesite vznik e nepatry tak..latka se musi nechat nakladne scelit pak je vse v poradku..prijemny vecer

  • MUDr. David Tomášek

    · 19. 1. 2017

    Určitě to teď neprovokujte, počkejte až jizvy vyzrají a pak se uvidí, dopředu Vám to nikdo stejně nemůže odhadnout.
    Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    Damouse8it
    19. 1. 2017

    Pan doktor,
    Ako sa dá vyhladiť ocne viecko laserom?
    Oplatí sa doplnenie tuku pod obočie? Mne sa v nosolabialnych vraskach strašne rýchlo vstrebal.

  • Anonymní
    Damouse8it
    19. 1. 2017

    Zdravím vás. Ja by som rada vedela viac o tom natiahnutie koze ja viecku laserom. Tiez by som chcela doplnenie tukom, ale ak nie je odobrány správne, tak sa vstrebávanie a môže sa vstrebať nerovnomerne :( mne robili liposukciu brucha, tuk použili do nosolabialnych vrasok a za 2 týždne som tam nemala nic. Nic.

  • Anonymní
    xxmajda
    19. 1. 2017

    Vazeny pane doktore sekuji vam za vas nazor. Pred operaci jsem byla na 4 konzultacich a plastika mi byla jednoznacne doporucena. Vicka jsem mela casto otekla a svediva. To co me trapi je zmenseni oci a to je zrejme ze k nemu doslo a ze nejsem jedina pacientka ktera takto dopadla. Je jiste i spousra spokojenych i z meho okoli. Zajima ma zda mam riskivat protazeni rezu do strany a doufam v dosazeni mandloveho tvaru oci, nebo zkusit doplnit tuk do ocnice aby oci opet trochu vylezli, udajne lze i laserem trochu natahnout kuzi na vicku..s vysledkem opravdu spokojena nejsem i kdyz smozrejme chapu ze celkovy vzhled se meni a ze uz nikdy nebudu vypadat jako na fotografii z drivejsi doby bYt by to byla hezka predstava. Dekuji vam predem za vas nazor a cas ktery odpovediˇ venujete. Prijemny den

  • MUDr. Jiří Vrbický

    · 18. 1. 2017

    Musím korigovat svoji předešlou reakci ,kdy jsem ještě neviděl vaše fota a reagoval jsem jen na váš popis .Nemáte odebráno příliš tuku a výsledek blepharoplastiky je u vás zcela standartní .Proč bývají stížnosti na výsledek op. horních víček i když je operace provedená dobře? Protože byla operace zbytečná a klientce to dojde až když je po operaci .Operace horních víček často bývá jakási startovací operace před jinými náročnějšími zákroky a klientky si jí téměř vynucují. Za indikaci k operaci považují i pěkné plné víčko které zasahuje téměř k řasám a rovná část víčka nad řasami (tarsální ploténka)je jen velmi úzká .Přitom kožní kryt není nijak povolený a netvoří vrásnění. Toto byl přesně váš případ. Jistě si prohlížíte různé módní časopisy tak se soustřeďte na to jak u mladých krasavic vypadají horní víčka .Více možná najdete ve článku: ***************** .Myslím ,že nemáte důvod k celoživotnímu traumatu.Vypadáte stále atraktivně i když trochu jinak .Nikdo vás nebude srovnávat se starší fotografií.
    Dr.Vrbický

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.