Vi Peel je lékařský chemický peeling, který ošetřuje celou řadu nedokonalostí pleti. Přípravek Vi Peel se může pochlubit schopností omezit vznik vrásek, vyčistit pleť od akné a odstranit jizvy po akné. Je zaměřen také na odstraňování pih a vylepšení celkového odstínu a čistoty pleti. Funguje na většině částí těla, včetně oblasti kolem očí. Pro dosažení optimálních výsledků doporučují výrobci 2–4 ošetření peelingem za rok.

Publikováno: 24.6.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Chemický peeling - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Maruska 26.9.2017
Spokojený/á

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď ... Více 

2 Likes   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní