Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přípravky na akné

xoxo437851
xoxo437851
28. 12. 2016 · Poslední odpověď: 30. 12. 2016

Dobrý večer,mám dotaz. Dostala jsem na předpis od lékařky 2 přípravky na akné. Máte konkrétně s těmito nějakou zkušenost? Pomohli vám? A ještě jaké množství toho v lékárně dostanu a jaká je cena? Děkuji za odpověď

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 30. 12. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, tyto roztoky na terapii akné se běžně předepisují. První recept na pleťovou vodu je se zklidňující borovou složkou a mírně olupující salicylovou složkou. Množství je 200ml. Druhý recept je na chloramphenikolový líh- antibiotický roztok- protizánětlivý efekt. Jeho množství je 100ml. Takto psané recepty jsou většinou bez doplatku nebo si jejich cenu, tzn. náklady na výrobu stanoví lékárna sama.
Určitě bych se nebála, že Vám tato kombinace nezafunguje, zlepšení by mělo být pro vás patrné do 10 dnů cca. Já bych doporučila i chloram.líh aplikovat 2xd. Ale nezapomínejte, že pokud aplikujete antibiotický roztok na kůži, vždy byste měla být chráněna proti slunci (SPF 30-50, buď make up či sunscreen)!

S pozdravem MUDr. Martina Zlínská
AURUM AESTHETIC CLINIC

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi