Zařízení Body Shape slouží k liftingu pokožky obličeje a těla a ke korekci postavy. Díky mnoha funkcím, a také obličejovým a tělovým nástavcům, je možné dosáhnout plného a komplexního zásahu na ošetřovanou zónu, jehož výsledkem je rychlý a výrazný efekt, pozorovatelný už po prvním zákroku.

liposukce Metoda pomocí přístroje Body Shape využívá bipolární radiofrekvenční energie, v kombinaci s vakuovým uchopením záhybu kůže, která je ošetřena rovnoběžně umístěnými RF elektrodami. Zajišťuje tak odstranění celulitidy, výraznou redukci tukových polštářů a strií, lifting pokožky obličeje, šíje, dekoltu, prsou a kůže těla a obnovení její elasticity a lymfatickou drenáž.

Publikováno: 20.12.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Radiofrekvenční lipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Ivana 26.10.2015
Spokojený/á

Paní MUDr. Dagmar Větěchová je úžasně milá dáma a velmi pečlivá lékařka. Upozornila mě na problém, který nebyl předmětem mé návštěvy a jsem jí za tento přístup vděčná. Ohledně Vanquishe jsem doufala v o něco lepší výsled... Více 

Eleny 28.5.2018
Spokojený/á

Podstoupila jsem radoifrekvenci ve 3 fazich na vysledky si musim jeste chvili pockat, ale verim, ze budu spokojena, protoze mirne zlepseni vidim jiz ted a to jsem teprve dva dny po tretim zakroku. Ale proc jsem pisu ; by... Více 

1 Like   1 Komentář  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní