Zařízení Body Shape slouží k liftingu pokožky obličeje a těla a ke korekci postavy. Díky mnoha funkcím, a také obličejovým a tělovým nástavcům, je možné dosáhnout plného a komplexního zásahu na ošetřovanou zónu, jehož výsledkem je rychlý a výrazný efekt, pozorovatelný už po prvním zákroku.

liposukce Metoda pomocí přístroje Body Shape využívá bipolární radiofrekvenční energie, v kombinaci s vakuovým uchopením záhybu kůže, která je ošetřena rovnoběžně umístěnými RF elektrodami. Zajišťuje tak odstranění celulitidy, výraznou redukci tukových polštářů a strií, lifting pokožky obličeje, šíje, dekoltu, prsou a kůže těla a obnovení její elasticity a lymfatickou drenáž.

Publikováno: 20.12.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní