Autor:

Ultherapie je zpevňující ošetření pleti, které je určeno ke zpevnění a vypnutí čela, čelistí i celého obličeje bez využití invazivní operace, tzn.bez operace, bez jizev a modřin a dokonce i bez vpichů jehel či bez jakéhokoliv porušení vrchní vrstvy pokožky. Ošetřit lze nejen obličej, ale i krk, dekolt, prsa (vyzvednutí ochablého poprsí až o několik cm), hřbety rukou a okolí očí (brow-lifting).

Princip metody

Ulthera je metoda, pomocí které se provádí nechirurgické ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem, tzv. ultherapie. Jde o jediný FDA schválený neinvazivní SMAS face lifting, který zachová mimiku. Oblasti vhodné k ošetření jsou tváře, krk a okolí očí (brow-lifting). Ultherapie využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu jemně a postupně obnovit paměť pokožky plus podpůrné tkáně a jeho výhodou je, že působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický chirurgický zákrok.

Průběh ošetření

Ultherapie spočívá v jednorázových zákrocích. Do pokožky, do volitelné hloubky 4,5 mm, 3 mm nebo 1,5 mm, se vysílá vysoká energie intenzivního fokusovaného ultrazvuku. To podle hloubky působení vede již bezprostředně po aplikaci k viditelnému liftingovému efektu a zpevnění. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně vypne.

Ulthera

Výhody ošetření

Ultherapie je neinvazivní a účinná alternativa pro všechny, kdo chirurgický liftingový zákrok odmítají, ať už ze samotného důvodu chirurgického zákroku, delší rekonvalescence či možnosti vytvoření nepřirozené mimiky. Ulthera se dokáže efektivně pohybovat takto hluboko v tkáni a vypnout ji. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené.

Podívejte se, jak probíhá ošetření přístrojem Ulthera - fotostory.

Aktualizováno: 11.4.2016

Ulthera (Neinvazivní lifting) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Ultherapy u MUDr. Hlaváčkové

Spokojený/á     

Super! Pani doktorka je odbornikem na svem miste. Moje zkusenost je nekolikaleta a jsem absolutnre spokojena. Mohu jen doporucit.

Ulthera (Neinvazivní lifting) - Ceny

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní