Autor:

Ultherapie je zpevňující ošetření pleti, které je určeno ke zpevnění a vypnutí čela, čelistí i celého obličeje bez využití invazivní operace, tzn.bez operace, bez jizev a modřin a dokonce i bez vpichů jehel či bez jakéhokoliv porušení vrchní vrstvy pokožky. Ošetřit lze nejen obličej, ale i krk, dekolt, prsa (vyzvednutí ochablého poprsí až o několik cm), hřbety rukou a okolí očí (brow-lifting).

Princip metody

Ulthera je metoda, pomocí které se provádí nechirurgické ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem, tzv. ultherapie. Jde o jediný FDA schválený neinvazivní SMAS face lifting, který zachová mimiku. Oblasti vhodné k ošetření jsou tváře, krk a okolí očí (brow-lifting). Ultherapie využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu jemně a postupně obnovit paměť pokožky plus podpůrné tkáně a jeho výhodou je, že působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický chirurgický zákrok.

Průběh ošetření

Ultherapie spočívá v jednorázových zákrocích. Do pokožky, do volitelné hloubky 4,5 mm, 3 mm nebo 1,5 mm, se vysílá vysoká energie intenzivního fokusovaného ultrazvuku. To podle hloubky působení vede již bezprostředně po aplikaci k viditelnému liftingovému efektu a zpevnění. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně vypne.

Ulthera

Výhody ošetření

Ultherapie je neinvazivní a účinná alternativa pro všechny, kdo chirurgický liftingový zákrok odmítají, ať už ze samotného důvodu chirurgického zákroku, delší rekonvalescence či možnosti vytvoření nepřirozené mimiky. Ulthera se dokáže efektivně pohybovat takto hluboko v tkáni a vypnout ji. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené.

Podívejte se, jak probíhá ošetření přístrojem Ulthera - fotostory.

Aktualizováno: 11.4.2016

Ulthera (Neinvazivní lifting) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Hannaha 13.6.2018
Spokojený/á

Super! Pani doktorka je odbornikem na svem miste. Moje zkusenost je nekolikaleta a jsem absolutnre spokojena. Mohu jen doporucit.

1 Like  

Ulthera (Neinvazivní lifting) - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem
Ceny od 25 000 Kč
MEDICOM Clinic
prim. MUDr. Dušan Záruba
Praha, Karlovy Vary
Ceny od 25 000 Kč
obvykle do 50 000 Kč
prim. MUDr. Dušan Záruba
Ceny od 25 000 Kč
MUDr. Iva Obstová - MEDICOM Clinic
Ceny od 25 000 Kč
MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic
Ceny od 25 000 Kč
MUDr. Petr Pachman - MEDICOM Clinic
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní