Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění křečových žil metodou CHIVA

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 2 příběhů
Průměrná cena
11.875 Kč
Průměrná cena
Podle 7 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to odstranění křečových žil metodou CHIVA?

Jedná se o způsob, který je velmi účinný a oproti klasické operaci, kdy je z těla vytrhnuta celá žíla, při něm lékař odstraňuje pouze jednotlivé poškozené části žil. Metoda CHIVA se provádí ambulantně a je vhodná především pro odstranění žilek mimo hlavní žilní kmen.

S metodou odstranění křečových žil metodou CHIVA přišli poprvé francouzští lékaři. Její název je zkratkou francouzského La Cure Hémodynamique de l'Insuffisance Veineuse en Ambulatoire (Ambulantní hemodynamická léčba žilní nedostatečnosti).

Druhy léčby varixů

křečové žíly

Odstranění žil metodou CHIVA

V současné době existuje škála zákroků řešících jedno z velmi častých civilizačních onemocnění, varixy neboli křečové žíly. Věděli jste, že v současnosti trpí varixy 15 % populace mezi 30 a 70 lety? Obecně však mají problémy s křečovými žilami více ženy, které též častěji než muži vyhledávají jejich léčbu. Důvody k řešení křečových žil jsou jak estetické, tak zdravotní. V případě neléčených křečových žil může dojít nejen ke vzniku trombů, ale také bércových vředů, a dále onemocnění lymfatického systému či chronické žilní nedostatečnosti. Jedním ze způsobů miniinvazivního odstranění křečových žil je metoda CHIVA.

Jaké další druhy léčby varixů jsou v současnosti dostupné?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na odstranění křečových žil metodou CHIVA?

metoda Chiva

Metoda CHIVA je šetrná a miniinvazivní

Léčba křečových žil metodou CHIVA je pro vás vhodné v případě, že preferujete šetrný miniinvazivní způsob odstranění křečových žil bez celkové narkózy. Dalším předpokladem je fyzické zdraví a psychická stabilita. Pokud splňujete tyto podmínky, nejspíš budete vhodným kandidátem na tento zákrok. Nicméně stoprocentní jistotu ohledně vhodnosti operace metodou CHIVA vám dá váš lékař při vyšetření.

Metoda CHIVA je perfektním řešením v případě, že trpíte křečovými žilkami mimo hlavní kmen, zároveň není důležité, kolik vám je let, mnohem zásadnější u tohoto zákroku je váš dobrý zdravotní stav.

Zdroje

LASER ESTHETIC s. r. o. 2020. Křečové Žíly Operace - CHIVA Metoda. [online], [20. září 2020].

Žilní poradna. 2020. Technika CHIVA. [online], [20. září 2020].

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. 2020. Křečové Žíly - Varixy. [online], [20. září 2020].

Komárek, M., 2020. Terapie. [online], [20. září 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře