Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léčba křečových žil metodou Clarivein

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 7 příběhů
Průměrná cena
25.000 Kč
Průměrná cena
Podle 11 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to léčba křečových žil metodou Clarivein?

Trápí vás křečové žíly a hledáte vhodnou metodu, jak se jich zbavit? Mechanochemická ablace (MOCA) známá jako metoda CLARIVEIN je miniinvazivní ošetření nefunkčního povrchového žilního systému dolních končetin, které způsobuje pocity těžkých nohou, křeče, vystouplé povrchové žíly a nezřídka vznik bércového vředu a trombózy.

Jak probíhá zákrok pomocí metody Clarivein

Léčba křečových žil metodou Clarivein

Léčba křečových žil metodou Clarivein

CLARIVEIN je revoluční metoda, která kombinuje mechanické narušení žilní stěny špičkou rotujícího katetru se současným rozprášením sklerotizační suspenze do nemocné žíly. Jedná se o takzvanou netermickou metodu ošetření, jelikož nevyžaduje aplikaci radiofrekvenčního proudu nebo laserové energie. Právě proto není metoda CLARIVEIN zatížená rizikem tepelného poškození okolních tkání. Dá se říct, že pacienti vhodní k jiné miniinvazní léčbě, jsou většinou vhodní taky k léčbě metodou CLARIVEIN, která se provádí pouze v lokálním znecitlivění bez použití tumescentní anestezie. 

První výsledky léčby metodou CLARIVEIN byly publikovány v roce 2011 a podle posledních výsledků studie 371 ošetřených končetin z roku 2016 dosahuje metoda CLARIVEIN výborné krátkodobé i dlouhodobé výsledky.

Indikace pro léčbu varixů metodou Clarivein

Metoda CLARIVEIN je určena pacientům, kteří mají postižený povrchový žilní systém v důsledku nefunkčního spojení s hlubokým žilním systémem. Lékařsky mluvíme o žilní nedostatečnosti a tzv. refluxu z čeho pochází patrné rozšíření povrchových žil, pocit těžkých nohou, křeče v nohách, otoky až vznik bércových vředů.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře