FÉNIX – centrum tvarování postavy s.r.o

FÉNIX – centrum tvarování postavy s.r.o

Žádné recenze
Ohodnotit
Masarykovo nám. 2457/10, Karviná, Moravskoslezský kraj
FÉNIX – centrum tvarování postavy s.r.o
FÉNIX – centrum tvarování postavy s.r.o
Žádné recenze

Informace

Otevírací doba:

Po – Ne: 08:30 – 19:00

Naše centrum je zaměřuje především na tvarování postavy, s čímž souvisí také odbourávání celulitidy. Při ošetřeních používáme speciální přístroje, samozřejmostí je odborné vedení fyzioterapeuta. Personál je speciálně vyškolen a i nadále se vzdělává, aby byla klientům a klientkám poskytnuta jen ta nejlepší péče.

Studio bylo otevřeno 27. 02. 2008 a v tomto roce také získalo ocenění "SKOKAN ROKU" v soutěži "Podnikatel roku".

A jaké služby v našem centru nabízíme? Zde je malá ochutnávka:

  • Easytone – rekondiční křesla, která pomáhají při tvarování postavy. Tato křesla spojují výhody běžného cvičení, pasivních a aerobních strojů v jeden. Křeslo je možné využít bez ohledu na fyzickou kondici. Má příznivý vliv na tvarování postavy, ale pomáhá i při odstraňování celulitidy.

  • Fitvibe – vibrační plošina řízená počítačem vyvolávající automatické zapojení svalových vláken a tím intenzivně tvaruje postavu.

  • Vacushape – odbourání podkožního tuku a celulitidy v podtlakové komoře.

  • TriPollar – liposukce už nemusí znamenat zákrok se skalpelem a jehlami! Jednu z možností představuje technologie TriPollar, která využívá radiofrekvencí. Metoda je zcela bezpečná, zároveň však účinná a hlavně neinvazivní. Není tak třeba dlouhá rekonvalescence, nevznikají rány ani jizvy. Navíc je možné přístrojem ošetřit jakoukoli část těla, včetně obličeje.

  • Body Roll – masáž válečky, při které dochází k odbourání celulitidy a podkožního tuku. Kůže se zároveň stává hladší a pevnější. BodyRoll má navíc řadu dalších pozitivních účinků – podporuje prokrvení, uvolňuje svaly, pomáhá pro aktivaci lymfatického systému, vede ke zmenšení jizviček a strií. Tato metoda je také velmi efektivní pro pročištění organismu.

  • Masáže – klasická, aroma masáž, baňkování, reflexní masáž plosky nohou, masáž horkými lávovými kameny, olejová masáž proti celulitidě, čokoládová masáž, Indická olejová masáž hlavy. Masáže mohou využívat také muži.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.