Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Miroslav Rozprávka

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Miroslav Rozprávka a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Miroslav Rozprávka již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Miroslav Rozprávka

Uvítání

MUDr. Miroslav Rozprávka v roce 1985 uspěšně absolvoval na Lékařské fakultě Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Po promocích nastoupil jako sekundární lékař a později působil jako samostaný gynekolog na II. Gynekologicko-porodnickou kliniku Fakultní nemocnice v Košicích, kde zůstal pět let. V roce 1989 získal atestaci z gynekologie a porodnictví. V roce 1990 začal pracovat jako gynekolog v Okresním ústavu národního zdraví v Praze. Od roku 1995 do roku 1999 byl vedoucím lékařem gynekologického oddělení Lékařského domu v Praze. V roce 1999 složil atestaci vyššího stupně ze sexuologie a založil privátní lékařské centrum. Během praxe absolvoval několik stáží a studijních pobytů v oboru gynekologie a porodnictví, například ve FN Bulovka nebo na gynekologicko porodnických klinikách v Anglii. Zajímá se o homeopatickou medicínu, dokonce vlastní diplom Doktor homeopatie. Je součástí celé řady odborných společností, například ČSGP společnosti, Společnosti pro otázky menopauzy, také pro výzkum a využití pojivých tkání, pro metabolická onemocnění, dále Senologické sekce ČGPS, Sekce enzymoterapie nebo ultrazvukové diagnostiky a fetální medicíny ČGPS, České lékařské homeopatické společnosti i mnohých dalších. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současnoti se MUDr. Miroslav Rozprávka zabývá laserovou léčbou v oblasti gynekologie. Věnuje se léčbě inkontinence, vaginální pevnosti, diskomfortu u sexuálního styku, atrofie vulvy nebo léčbě menopauzy, zánětu genitálu, infekcí genitálu a vaginální suchosti. 

Naše ordinace

Centrum laserové gynekologie se nachází v Praze a lékařský tým se skládá z MUDr. Miroslava Rozprávky a MUDr. Pavola Rozprávky. Poskytuje komplexní služby v oboru gynekologie a sexuologie, řeší problémy ženské intimity. Klinika nabízí služby v oblasti minimálně invazivní laserové gynekologie. Je možné zde podstoupit zákroky a výkony spojené s augmentací bodu G, vulvovaginální atrofií, vaginálním vysychání nebo stresovou močovou inkontinencí. Samozřejmostí je diskrétní, vstřícný přístup ke každé klientce a příjemné prostředí. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Augmentace (zvětšení) G bodu Cena podle použitého... Od 8 000 Kč Do 12 000 Kč
Neinvazivní zákroky estetické gynekologie
   Laserová rejuvenace vagíny Cena se odvíjí od šíře... Od 8 000 Kč Do 24 000 Kč
   Léčba stresové inkontinence laserem Cena podle počtu zákroků (1... Od 12 000 Kč Do 24 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Anglická 242/16
2. patro
12004 Praha
Praha 2 - Vinohrady
Česká republika