Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách), vkládají před a po fotky Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) a u 5 recenzí uvádí cenu Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) . Estheticon pro vás nabízí 14 recenzí. Pod recenzemi Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Spokojený/á     

Možná, že to bude připadat jako něco navíc, ale všechna výborná hodnocení pana docenta Mudr. Měšťáka Ondřeje jsou prostě pravda. Skvělá práce, profesionální přístup jeho i všech sestřiček na sále. Musím říct, že jsem se ... Více 

Operace proběhla bezbolestně

Spokojený/á     

Byl jsem moc spokojený. Velmi příjemný personál, paní doktorka Ottová byla profesionální a ochotná. Operace proběhla bezbolestně a perfektně. Mohu jen doporučit :)

Sama se sebou spokojená

Tom MUDr. Suk Marek Kopřivnice 9.4.2015
Spokojený/á     

vše s největší spokojeností

67 let, odstranění tuku na víčkách

Frank51 OB Care Praha 13.7.2018
Spokojený/á     

Velice jsem spokojený a i s operujícím a i jeho týmu

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní