fina6164548

Dobrý den. Já jsem velmi spokojena s pracovištěm Dr. Giacintova. Na obličeji jsem měla neestetické tukové výrůstky, které jsem už s časem začala ignorovat, tudíž jsem je neřešila. Na předposlední kontrole v září mi pan doktor navrhl řešení, pokud budu souhlasit, že má nový přístroj s plazmou, který nedělá jizvy a procedura je bez skalpelu a je dobrá roční doba na hojení. Souhlasila jsem a už 2 týdny jsem bez svých ošklivých výrůstků. Jsem moc spokojená. Můj jediný úkol je mazání opalovacím krémem, aby se nevytvořila pigmentová skvrna.

redy64

Velmi vynikající přístup paní doktorky.Dlouho jsem váhal tento zákrok podstoupit,ale výsledek je překvapující.Paní doktorka je vstřícna,milá a umí.Moc díky-Radek

Byla jsem na zákroku u paní doktorky Pixové. Odstraňovala mi na dolních víčkách xantelasma. Jelikož se mi špatně hojí jizvy, měla jsem obavy, jaký bude výsledek. Jsem měsíc po zákroku a jizvičky nejsou téměř vidět. Jsem spokojená s přístupem paní doktorky a sestřiček. Moc mi vyhovovalo i to, jak měla paní doktorka naplánované výkony. Takže žádné dlouhé čekání. Pokud budu potřebovat vyšetřit oči nebo další zákrok, opět se obrátím na tuto kliniku. Všem doporučuji.Iva.

martin_chv839059

Možná, že to bude připadat jako něco navíc, ale všechna výborná hodnocení pana docenta Mudr. Měšťáka Ondřeje jsou prostě pravda. Skvělá práce, profesionální přístup jeho i všech sestřiček na sále. Musím říct, že jsem se opravdu těšil z jeho práce. Výsledek jeho operace je prostě super a mám velkou radost. Optravdu přemýšlím o další úpravě právě u pana docenta Měšťáka juniora. Vřele mohu a bez obav doporučit.