Jak ráda bych byla stručná, ale bohužel .... :) Jsem opravdu vděčná a šťastná, že jsem zvolila zrovna CAN CLINIC ❤️🙏 Zrcadlo hlásilo SOS !!!! :) Takže jsem telefonicky kontaktovala pana Roberta, no a bylo jasno, že nikam jinam nepůjdu 👌 Trošku jsem měla v hlavě coby jakby na sobě, ale bála jsem se, abych nevypadala přehnaně... a za tohle má Robert můj velký obdiv, neboť mě nasměroval přesně tak, jak jsem si v duchu přála se vidět 🙂 Při první návštěvě mě byl lehce zvýrazněn horní ret a vyplněné vrásky na čele botulotoxinem . Anetka šikovná :) 👌 Dalším krokem bude za měsíc niťový lifting, zároveň úprava víček a docílení mého největšího celoživotního trápení, zbavení se tmavých kruhů pod očima. Moc se těším! Roberte, Anetko, Ondřeji ... moc si vážím vašeho lidského přístupu 🙏🙏🙏 Jste skvělá parta a moc vám přeji ať se vám jen a jen daří ❤️ Markéta

Ve svém věku už jsem si ani nemyslela, že mohu redukovat své vrásky. Pan doktor poradil, vysvětlil mi zákrok a hlavně mi řekl co mohu od výsledku očekávat. Má očekávání tak nebyla nereálná a s výsledkem jsem velmi spokojená. Pana doktora Velikého jednoznačně mohu doporučit. Pan doktor je velmi milý. Ordinace je velmi útulná.

Amaryllis Centrum navštěvuji již několik let. Jelikož se bojím klasických operací, našla jsem tady tu správnou metodu, jak pozvednout ochabující tvář bez skalpelu...protože řezat se nenechám. Metodě ošetření nerozumím, ale hned po zákroku byla pleť viditelně lepší. Za měsíc byla tvář znatelně pozvednuta a její kvalita se rapidně zlepšila. Toto ošetření ze své zkušenosti mohu jenom doporučit. Prostředí čisté, útulné a personál, včetně paní doktorky Takácsové, je velmi příjemný, ochotný ..prostě profesionálové. Vše Vám předem vysvětlí, takže víte do čeho jdete. A ještě mají jednu skvělou vlastnost - postaví Vás na nohy. Vždy jsem odešla naprosto spokojena. Nikdy není pozdě začít o sebe dbát...a tak jsem nově zamilovaná a milovaná.

Hezky den, je mi 28 let a trápí me, ze vypadam strhane.Je to od doby kdy jsem si nechala vyplnit propadliny pod očima..nemela jsem kruhy, ale rýhy...ted, kdyz HA vyprchal..se mi pod očima svesila kůže a nikdo mi netipne méně jak 34 let..jsem nešťastná a myslim, ze muj problém vyřeší plastika dolních víček..nechala bych to asi do par mesicu..az HA uplne vyprcha.Mohu se zeptat na cenu? :) ...Dekuji za odpověď..Lenka

Jsem trošku “posera” co se týče jehliček a bolesti všeobecně, ale hned po příchodu k paní doktorce ze mě “vše” spadlo. Tzn. že to ze mě spadlo hned po příchodu na recepci ?. Jinak paní Martina je profesionalka, příjemná a velmi milá paní. A po odchodu mám takový pocit, že i kdybych už služby paní doktorky nepotřebovala, tak stejně přijdu “pobejt”. ?

Moje žena a já jsme byli na klinice Altos 2 roky. Služby pro každý vkus, barvu a peněženku. Sami jsme se přestěhovali z Prahy. Je škoda, že naše město nemělo vaši pobočku. Nejsme mladší a mimochodem jste otevřeli „cévní“ směr. Věříme vám s naším zdravím a děkujeme za vaši vynikající práci.

Od dětství se bojím injekcí. Po velmi dlouhou dobu jsem hledal způsob, jak si utáhnout kůži, aniž by mě všechny tyto injekce děsily. A tak jsem ho našel! Klinika Altos ma prostě neuvěřitelný postup - Ulthera. Samozřejmě jsem pochyboval, že bez injekcí možna dosáhnout viditelných změn na dlouhou dobu. Ale nakonec jsem s výsledkem velmi spokojen. Vypadám dobře)

Balancing tváře
Market899800

Paní doktorka je výborná. Dbá na to aby efekt vypadal přirozeně.

Celý život mě trápil dásňový úsměv a paní doktorka mě jej konečně zbavila. Jsem neskutečně nadšená a vřele paní doktorku doporučuji ! :)

cenu si presne nepamatuji,ale zakrok vydrzel 6 let! Katarina je empaticka ,skvela moderni pani,ktera uzna,co je pro Vas vhodne .Ma vyborny vkus.Vse jen prirozene.Obcas jsem odesla bez zakroku,(ztratila se mnou cas a penize ) Za to ji miluju,a budu ji verna,dokud bude pracovat (-;

Na doporuceni moji kamaradky jsem absolvovala ve Forme clinic sezeni na omlazeni obliceje. Je mi temer 40 let a plet zacinam mit povadlou, zacinajici vrasky.. Sezeni bylo moc prijemne, plet jsem mela prohratou a napnutou. Dela se to pomoci hlavice? a gelu, postupne po celem obliceji. doporucuji protege,na omlazeni :-)