lenina665186

Hezky den, je mi 28 let a trápí me, ze vypadam strhane.Je to od doby kdy jsem si nechala vyplnit propadliny pod očima..nemela jsem kruhy, ale rýhy...ted, kdyz HA vyprchal..se mi pod očima svesila kůže a nikdo mi netipne méně jak 34 let..jsem nešťastná a myslim, ze muj problém vyřeší plastika dolních víček..nechala bych to asi do par mesicu..az HA uplne vyprcha.Mohu se zeptat na cenu? :) ...Dekuji za odpověď..Lenka

Jak ráda bych byla stručná, ale bohužel .... :) Jsem opravdu vděčná a šťastná, že jsem zvolila zrovna CAN CLINIC ❤️🙏 Zrcadlo hlásilo SOS !!!! :) Takže jsem telefonicky kontaktovala pana Roberta, no a bylo jasno, že nikam jinam nepůjdu 👌 Trošku jsem měla v hlavě coby jakby na sobě, ale bála jsem se, abych nevypadala přehnaně... a za tohle má Robert můj velký obdiv, neboť mě nasměroval přesně tak, jak jsem si v duchu přála se vidět 🙂 Při první návštěvě mě byl lehce zvýrazněn horní ret a vyplněné vrásky na čele botulotoxinem . Anetka šikovná :) 👌 Dalším krokem bude za měsíc niťový lifting, zároveň úprava víček a docílení mého největšího celoživotního trápení, zbavení se tmavých kruhů pod očima. Moc se těším! Roberte, Anetko, Ondřeji ... moc si vážím vašeho lidského přístupu 🙏🙏🙏 Jste skvělá parta a moc vám přeji ať se vám jen a jen daří ❤️ Markéta

jaja2

Ve svém věku už jsem si ani nemyslela, že mohu redukovat své vrásky. Pan doktor poradil, vysvětlil mi zákrok a hlavně mi řekl co mohu od výsledku očekávat. Má očekávání tak nebyla nereálná a s výsledkem jsem velmi spokojená. Pana doktora Velikého jednoznačně mohu doporučit. Pan doktor je velmi milý. Ordinace je velmi útulná.

Je mi 62 let, zákrok Ultherou jsem absolvovala před 5 měsíci, jednalo se o ošetření celého obličeje. Jsem spokojená, účinek se začal objevovat až po přibližně druhém měsíci, přesně jak mi řekl pan doktor. Změny si všimlo mé okolí, což je pro mne nejdůležitější zpětná vazba. Už jsem za ním poslala i svoji kamádku :) Jana K.

alexa783093

U paní doktorky jsem podstoupila 4D laserový lifting Fotona a botox. Byla jsem velmi spokojená jak s úrovní konzultace tak s celkovým ošetřením. Paní doktorka měla i skvělou sestřičku, která byla vždy nápomocná.

volg6190296

cenu si presne nepamatuji,ale zakrok vydrzel 6 let! Katarina je empaticka ,skvela moderni pani,ktera uzna,co je pro Vas vhodne .Ma vyborny vkus.Vse jen prirozene.Obcas jsem odesla bez zakroku,(ztratila se mnou cas a penize ) Za to ji miluju,a budu ji verna,dokud bude pracovat (-;

je mi 51, vizuálně vypadám tak na 43 - 45, starám se o sebe celý život. nechala jsem si dělat spodní část obličeje, za 15 tisíc, už po 3 dnech jsem viděla změny, teď po 3 týdnech jsem "omládla" minimálně o 5 let, kontury, výraz obličeje - není takový ten jako smutný atd.. je to super, nebudu váhat a zkusím po novém roce i okolí očí. cena je podle mně přiměřená, takové přístroje jsou drahé. i když pro mně je tocena vysoká, kdybych na to měla, šla bych na celý obličej, ale to je asi 40 - 45 tisíc a nemám na to. taky jsem měla strach že to bude k ničemu, i těch 15 tisíc bylo pro mně vlastně moc. ale pomohlo to fantasticky a to se největší změny mají čekat až asi po 2 - 3 měsících!

stef6155296

dobrý den 4.4 2017 jsem podstoupila estetický zákrok u paní doktorky Jeleny Vojtkové je to milá a příjemná doktorka před zákrokem i po zákroku skrášlení mýho obličeje mi vše paní doktorka Vojtková vysvětlila jak to bude probíhat i pak co smím a nesmím dělat myslím si že tento zákrok podstoupim výckrát určitě je to na mým vzhledu vydět dostala jsem to jako dárek k našemu výročí uš třiařicáté paní doktorku již znám delší dobu jako obvodní doktorku a jsem s ní moc spokojená má nastarost ještě mojí dceru a mýho bratra s pozdravem Magdaléna D.

drapek

Naprostá spokojenost s liftingem obličeje! Samotnou mě překvapilo, že výsledky jsem viděla už po prvním ošetření, a hlavně jsem je také sama cítila. Kůže na obličeji je po zákroku citelně pevnější a pružnější. Uvidím, jak dlouho tento stav vydrží a následně ráda zopakuji.

ginka

Ak by som mohla dám pani doktorke 10 hviezdičiek:) Pani doktorka je žena s veľkým srdcom, ktorá má úžasný cit pre estetiku, skutočne pomôže, vysvetlí navrhne riešenie pri nej viete, že ste v tých správnych rukách a nemusíte sa báť. Je to kapacita nie len v Čechách a na Slovensku ale tiež v zahraničí. Môžeme byť pyšný že ju máme. Má môj veľký obdiv a mám ju veľmi rada získa si Vás nie len ako odborník, v ktorom je špička, ale aj ako človek, čo je v dnešnej dobe problém nájsť a to viem o čom hovorím, keďže som už na niekoľkých klinikách so zvučným menom bola. Pani doktorka má záujem človeku naozaj pomôcť nie ako niektorí lekári z iných pracovísk ktorým ide len o zisk. Čo sa týka samotného zákroku nemôžem povedať nič iné ako maximálna spokojnosť a kliniku BeElite Clinic môžem len odporučiť.

kolarina

Hlavní důvod proč jsem navštívila kliniku, byla paní MUDr Markéta Majerová. Tato paní doktorka je velmi příjemná a profesně úpně dokonalá. S její prací jsem byla vždy velmi spokojená. Všichni jsou příjemní a profesionální.

jitu6185419

Doporučuji tuto kliniku. Chtěla bych velice poděkovat paní/slečně Ivče Machytkové za její skvělou péči. Je velice vtipná, chápavá a odbornice v tom co dělá. Pokud mohu doporučit jedině k Ivče (k nikomu jinému bych nešla)