Informace o ceně: Biostimulační laser

516 Kč
průměr
44
odborníků

Léčba biostimulačním laserem je neinvazivní léčba světelným zdrojem, která generuje jednu vlnovou délku světla. Nevydává žádné teplo, zvuk ani vibrace. Také se tomu říká fotobiologie nebo biostimulace. Laserová biostimulace je účinná při léčbě hojení ran a zánětlivých stavů. Výrazné uplatnění má biostimulační laser i při léčbě onemocnění vlasové pokožky, jelikož stimuluje růst vlasů. Průměrná cena za ošetření biostimulačním laserem je 516 Kč.

Biostimulační laser Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 350 Kč 375 Kč 400 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 300 Kč 300 Kč 300 Kč
Ceny ve městě Praha 300 Kč 1.900 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Chrudim 900 Kč 1.200 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Domažlice 300 Kč 300 Kč 300 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 490 Kč 490 Kč 490 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 520 Kč 520 Kč 520 Kč
Ceny ve městě Olomouc 300 Kč 300 Kč 300 Kč
Ceny ve městě Šumperk 300 Kč 300 Kč 300 Kč
Ceny ve městě Zlín 400 Kč 400 Kč 400 Kč
Ceny ve městě Mohelnice 300 Kč 300 Kč 300 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 300 - 386 Kč
7 Příběhů
Průměrná cena 387 Kč - 645 Kč
6 Příběhů
Nejvyšší cena 646 Kč - 1.500 Kč
1 Příběh

Léčba biostimulačním laserem cena

Průměrná cena léčby biostimulačním laserem je v České republice 516 Kč. Pro efektní léčbu je nutné ošetření několikrát opakovat dle doporučení lékaře. Podle počtu ošetření se stanoví celková cena zákroku. Záleží na individuálním stavu pacienta, a jakého výsledku chce léčbou docílit. Cena se odvíjí i od rozsahu ošetřované oblasti biostimulačním laserem. V ceně zákroku nemusí být účtována vstupní konzultace, jejíž cena se pohybuje mezi 200 až 600 Kč.

Co je zahrnuto v ceně léčby biostimulačním laserem?

Do konečné ceny ošetření biostimulačním laserem některé kliniky zahrnují konzultaci, záleží však na podmínkách vybrané kliniky. V ceně zákroku je samotné ošetření laserem. Po vstupní konzultaci lékař určí, kolik sezení je vhodné absolvovat pro dosažení nejlepších výsledků.

Co může zvýšit cenu léčby biostimulačním laserem?

Cenu zákroku může zvýšit kvalita biostimulačního laseru, který klinika k léčbě využívá. Cenu ovlivňuje počet sezení, který je nutné k úspěšné léčbě absolvovat. Prestiž a reference kliniky a především kvalifikace lékaře, který léčbu laserem provádí, se taktéž promítají do konečné ceny ošetření.

Cena biostimulačního laseru v České republice

Cena léčby biostimulačním laserem závisí na rozsahu problému a počtu sezení, které je nutné absolvovat. Cenu dále určuje kvalita využívaného laseru. V České republice se tento zákrok cenově pohybuje od 250 Kč za jedno sezení. Mnoho klinik nabízí výhodnější cenu při podstoupení několika ošetření.

Je léčba biostimulačním laserem hrazena pojišťovnou?

Léčba biostimulačním laserem je většinou plně hrazena klientem. Některé pojišťovny však v rámci svých bonusových programů na léčbu biostimulačním laserem přispívají.

Je možná léčba biostimulačním laserem na splátky?

Léčba biostimulačním laserem může být finančně náročnější. Pokud je třeba deset a více aplikací, pohybujeme se v řádech tisíců. Pokud si léčbu nemůžete dovolit, můžete se s klinikou domluvit na rozdělené platbě. Některé kliniky však tuto možnost uplatňují pouze od určité částky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Prohlubeň na čele po úraze oryx86 · 24. 9. 2021

Dobrý den, syn 16 měsíců narazil hlavou na hranu stolu a na čele se mu udělala boule. Jelikož náraz byl silný, na čele mu zůstala prohlubeň. Lze prosím toto nějak řešit? Nebo je šance, že s věkem zmizí? Je to pár týdnů po úraze, je případně nějaká možnost pomoci s nápravou už teď (např. nějaké mazání, tlaková masáž?)? Předpokládám, že jde o poraněné svalu, ne lebky (na RTG jsme nebyli). Děkuji za odpověď.

Zatím žádné odpovědi
ada880711

Dobrý den, jaký je postup v případě vstřebatelných stehů (i vnitřních)? Je možné zahájit terapii biostimulačním laserem i v případě, že se všechny stehy ještě nevstřebaly (ale již uplynul měsíc od zákroku)? Děkuji

Dobrý den, s biostimulačním laserem mám zkušenosti. Již mnoho let pomáháme při hojení pooperačních ran a různých traumat ale i chronických bolestí. Léčbu zahajujeme co nejdříve , i když má pacient ještě stehy. Používáme vysokovýkonný neinvazivní laser K laser CUBE, jehož 4 vlnové délky pronikají hluboko do tkáně ,kde urychlují buněčnou reprodukci a ... číst dál

2 odpovědi číst dál
petronelal

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jsem 6. den po chem. peelingu v dekoltu kosmetickém salonu (kt. navštěvuji již 3 roky), bohužel skončil popáleninami. Četla jsem, že biostimulační laser urychluje hojení, jestli je vhodný, nebo musím jen počkat, jak se to zhojí. Obávám se vzniku jizev a diskolorací. Děkuji za info, obrázek je z dnešního dne.

Asklepion

Asklepion

Nejlepší odpověď

Ke kosmetičce na takto agresivní peeling ne! Je to v dekoltu a mohly by být jizvy, klidně se stavte u nás v Asklepionu v Bristolu v Karlových Varech. Jinak, biostimulačním laserem se nic nezkazí a doporučil bych ho, co nejsilnější- máme i v Asklepionu, určitě něco jako mast Bepanthene Plus- tenká vrstva několikrát denně, hlídat, aby nedošlo z infek ... číst dál

5 odpovědí číst dál
faq

Kolikrát je ošetření biostimulačním laserem potřeba opakovat pro dosažení ideálních výsledků?

Záleží na tom u jakého typu onemocnění je laser používán. U akné například velmi často dochází ke zlepšení již po prvním až druhém ošetření. Při léčbě nadměrného vypadávání vlasů je zapotření 5 - 10 sezení opakovaných s odstupem 1 týdne. MUDr. Andrea Kubátová

3 odpovědi číst dál

Nabídky

Zobrazit vše