Informace o ceně: Biostimulační laser

371 Kč
průměr
36
odborníků

Léčba biostimulačním laserem je neinvazivní léčba světelným zdrojem, která generuje jednu vlnovou délku světla. Nevydává žádné teplo, zvuk ani vibrace. Také se tomu říká fotobiologie nebo biostimulace. Laserová biostimulace je účinná při léčbě hojení ran a zánětlivých stavů. Výrazné uplatnění má biostimulační laser i při léčbě onemocnění vlasové pokožky, jelikož stimuluje růst vlasů.

Biostimulační laser Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Hradec Králové 520 Kč 520 Kč 520 Kč
Ceny ve městě Praha 300 Kč 355 Kč 600 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 300 Kč 450 Kč 600 Kč
Ceny ve městě Olomouc 300 Kč 300 Kč 300 Kč
Ceny ve městě Brno 350 Kč 375 Kč 400 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 300 - 277 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 278 Kč - 463 Kč
4 Příběhy
Nejvyšší cena 464 Kč - 600 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Léčba biostimulačním laserem cena

Průměrná cena léčby biostimulačním laserem je v České republice 300 Kč. Pro efektní léčbu je nutné ošetření několikrát opakovat dle doporučení lékaře. Podle počtu ošetření se stanoví celková cena zákroku. Záleží na individuálním stavu pacienta, a jakého výsledku chce léčbou docílit. Cena se odvíjí i od rozsahu ošetřované oblasti biostimulačním laserem. V ceně zákroku nemusí být účtována vstupní konzultace, jejíž cena se pohybuje mezi 200 – 600 Kč.

Co je zahrnuto v ceně léčby biostimulačním laserem?

Do konečné ceny ošetření biostimulačním laserem některé kliniky zahrnují konzultaci, záleží však na podmínkách vybrané kliniky. V ceně zákroku je samotné ošetření laserem. Po vstupní konzultaci lékař určí, kolik sezení je vhodné absolvovat pro dosažení nejlepších výsledků.

Co může zvýšit cenu léčby biostimulačním laserem?

Cenu zákroku může zvýšit kvalita biostimulačního laseru, který klinika k léčbě využívá. Cenu ovlivňuje počet sezení, který je nutné k úspěšné léčbě absolvovat. Prestiž a reference kliniky a především kvalifikace lékaře, který léčbu laserem provádí, se taktéž promítají do konečné ceny ošetření.

Ceny léčby biostimulačním laserem v ČR

Cena léčby biostimulačním laserem závisí na rozsahu problému a počtu sezení, které je nutné absolvovat. Cenu dále určuje kvalita využívaného laseru. V České republice se tento zákrok cenově pohybuje od 250 – 550 Kč za jedno sezení. Mnoho klinik nabízí výhodnější cenu při podstoupení několika ošetření.

Je léčba biostimulačním laserem hrazena pojišťovnou?

Léčba biostimulačním laserem je většinou plně hrazena klientem. Některé pojišťovny však v rámci svých bonusových programů na léčbu biostimulačním laserem přispívají.

Je možná léčba biostimulačním laserem na splátky?

Léčba biostimulačním laserem může být finančně náročnější. Pokud je třeba deset a více aplikací, pohybujeme se v řádech tisíců. Pokud si léčbu nemůžete dovolit, můžete se s klinikou domluvit na rozdělené platbě. Některé kliniky však tuto možnost uplatňují pouze od určité částky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
ada880711

Dobrý den, jaký je postup v případě vstřebatelných stehů (i vnitřních)? Je možné zahájit terapii biostimulačním laserem i v případě, že se všechny stehy ještě nevstřebaly (ale již uplynul měsíc od zákroku)? Děkuji

Dobrý den, měsíc po zákroku není problém zahájit terapii biostimulačním laserem. MUDr. Aksamítová Helena Dermatoložka

2 odpovědi číst dál
petronelal

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jsem 6.den po chem.peelingu v dekoltu kosmetickém salonu (kt.navštěvuji již 3 roky), bohužel skončil popáleninami. Četla jsem, že biostimulační laser urychluje hojení, jestli je vhodný, nebo musím jen počkat, jak se to zhojí. Obávám se vzniku jizev a diskolorací. Děkuji za info, obrázek je z dnešního dne.

MUDr. Eva Nývltová

MUDr. Eva Nývltová

Nejlepší odpověď

Dobrý den, doporučuji biostimulační laser ideálně v kombinaci s modrým světlem.Pokud by přesto zůstaly jizvy a barevné změny, je možno situaci vylepšit Frakčním C02 laserem. MUDr Eva Nývltová, C.E.M. Svitavy

5 odpovědí číst dál
faq

Kolikrát je ošetření biostimulačním laserem potřeba opakovat pro dosažení ideálních výsledků?

Dobrý den, při hojení jizev biostimulačním laserem je ideální terapii opakovat obden celkem 10 x. Vhodné je zahájit ji ihned po vytažení stehů nebo zahojení ranky po poranění. Při použití biostimulačního laseru na podporu léčby aktivního akné je počet ošetření individuální podle aktuálního stavu pokožky. Doporučuji každodenní ošetření až do zlepš ... číst dál

3 odpovědi číst dál