Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Profiloplastika: ceny

24.050 Kč
průměr
28
podle
lékařů

Čelist je základním kamenem vyvážené atraktivní tváře, muže i ženy. Umístěním implantátu přizpůsobeného bradě může zkušený kosmetický chirurg přidat sílu slabé nebo zapuštěné bradě a zlepšit tak harmonii obličeje. Chirurgie pro vylepšení brady zlepšuje kontury brady, krku a čelistí. Chirurgie obvykle zahrnuje umístění implantátu kolem stávající bradové kosti pacienta, aby se zvětšila velikost a tvar brady a dosáhlo se přirozeně atraktivnější rovnováhy rysů obličeje. Pokud je profiloplastika provedena kvalifikovaným a zkušeným kosmetickým chirurgem, může vylepšení brady poskytnout trvalé řešení zapuštěné brady. Průměrná cena profiloplastiky je 25.000 Kč.

Profiloplastika: ceny
Profiloplastika Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 15.000 Kč 24.000 Kč 33.000 Kč
Ceny ve městě Brno 19.900 Kč 29.700 Kč 39.500 Kč
Ceny ve městě Olomouc 10.000 Kč 12.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 20.000 Kč 30.000 Kč 40.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena za profiloplastiku

K dosažení dokonalého profilu se v současné době užívá celá škála operačních výkonů, které se mohou významně lišit i cenou, proto je nutná konzultace, při které je nutné zvážit, jaký typ operačního výkonu je pro řešení vaší situace ideální. Celková cena zákroku je dána součtem ceny za vlastní výkon, ceny za celkovou anestezii a ceny za hospitalizaci dle její délky. Průměrná cena zákroku tohoto typu se v České republice pohybuje okolo 25.000 Kč. V ceně zákroku je většinou započítána konzultace. Cena konzultace se pohybuje kolem 500 Kč. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a poté odečtou od konečné ceny zákroku. Před zákrokem je nutné provést předoperační vyšetření. Cena předoperačního vyšetření se pohybuje v rozmezí 500 až 1 500 Kč. Zákrok se provádí v celkové anestezii, jejíž cena se pohybuje v rozmezí 4 000 až 10 000 Kč. V některých případech se odebere část kosti a modeluje nový tvar. Dosáhnout požadovaného efektu lze také posunem a změnou polohy kosti či doplněním implantátem. Zvolená metoda zákroku tak hýbe cenou. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým jsou zpravidla 5 000 až 10 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 až 5 000 Kč a v případě celkové anestezie je nutná jednodenní či dvoudenní hospitalizace, která vychází na 1 500 až 3 500 Kč za den. V případě delší hospitalizace se konečná cena zákroku zvýší. Po zákroku je nutná návštěva kliniky, která bývá zahrnuta v konečné ceně. Hojivý krém, masti a medikamenty se pak pohybují řádově kolem 200 až 600 Kč.

Co je zahrnuto v ceně profiloplastiky?

V ceně zákroku je většinou zahrnuto předoperační vyšetření, celková anestezie, výkon lékaře a jeho týmu a pooperační vyšetření. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, rehabilitace, léky a hojivé masti. Pro kalkulaci zákroku je nutná konzultace s lékařem.

Co může zvýšit cenu profiloplastiky?

Poplatek chirurga za operaci se odvíjí od jeho zkušeností a typu použitého postupu. Dalším faktorem, který může cenu zvýšit, je geografické umístění ordinace. Konzultace s chirurgem pro kalkulaci zákroku je nezbytná. Zákrok se provádí v celkové anestézii. Pokud se jedná o složitější zákrok, cena se může zvýšit. Cena zákroku stoupá, jestliže je nutné operaci provést v kombinaci s jinými zákroky pro dokonalý profil. Pokud se pro operaci brady rozhodnete, osobní konzultace s chirurgem je nutností pro stanovení konečné ceny zákroku. Dle rozsahu operace a korigované vady se odvíjí i další pooperační péče včetně rehabilitace, tedy i konečná cena zákroku.

Cena profiloplastiky v České republice

Konečná cena záleží na složitosti operace, anestezii a době hospitalizace. V první řadě by vám měl lékař na konzultaci doporučit metodu úpravy profilu. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku, ceny se proto mohou lišit. Pro kalkulaci ceny operace brady je osobní konzultace nevyhnutelná. Průměrná cena v České republice se pohybuje kolem 25 000 Kč za zákrok.

Je profiloplastika hrazena pojišťovnou?

Profiloplastika není hrazena ze zdravotního pojištění, jelikož se jedná o kosmetický zákrok. Prostředky veřejného zdravotního pojištění kosmetické zákroky nehradí.

Je možná profiloplastika na splátky?

Přesto, že zdravotní pojištění operaci nepokrývá, mnoho plastických chirurgů nabízí splátkové plány financování zákroku. Většina klinik v České republice svým pacientům splátkovou platbu umožňuje. Výše splátek záleží na nabídce konkrétní kliniky.

Nabídky pro zákrok Profiloplastika

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Profiloplastika. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky