Informace o ceně: Profiloplastika

26.219 Kč
průměr
16
odborníků

Čelist je základním kamenem vyvážené atraktivní tváře, muže i ženy. Umístěním implantátu přizpůsobeného bradě může zkušený kosmetický chirurg přidat sílu slabé nebo zapuštěné bradě a zlepšit tak harmonii obličeje. Chirurgie pro vylepšení brady zlepšuje kontury brady, krku a čelistí. Chirurgie obvykle zahrnuje umístění implantátu kolem stávající bradové kosti pacienta, aby se zvětšila velikost a tvar brady a dosáhlo se přirozeně atraktivnější rovnováhy rysů obličeje. Pokud je profiloplastika provedena kvalifikovaným a zkušeným kosmetickým chirurgem, může vylepšení brady poskytnout trvalé řešení zapuštěné brady.

Profiloplastika Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 26.500 Kč 26.500 Kč 26.500 Kč
Ceny ve městě Brno 22.000 Kč 24.250 Kč 26.500 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 22000 - 19.663 Kč
1 Příběh
Průměrná cena 19.664 Kč - 32.773 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 32.774 Kč - 28.000 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena za profiloplastiku

K dosažení dokonalého profilu se v současné době užívá celá škála operačních výkonů, které se mohou významně lišit i cenou, proto je nutná konzultace, při které je nutné zvážit, jaký typ operačního výkonu je pro řešení Vaší situace ideální. Celková cena zákroku je dána součtem ceny za vlastní výkon, ceny za celkovou anestezii a ceny za hospitalizaci dle její délky. Průměrná cena zákroku tohoto typu se v České republice pohybuje okolo 25 000 Kč. V ceně zákroku je většinou započítaná konzultace. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 – 500 Kč. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a poté odečtou od konečné ceny zákroku. Před zákrokem je nutné provést předoperační vyšetření. Cena předoperačního vyšetření se pohybuje v rozmezí 500 – 1 500 Kč. Zákrok se provádí v celkové anestezi, jejíž cena se pohybuje v rozmezí 4 000 – 10 000 Kč. V některých případech se odebere část kosti a modeluje nový tvar. Dosáhnout požadovaného efektu lze také posunem a změnou polohy kosti či doplněním implantátem. Zvolená metoda zákroku tak hýbe cenou. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým jsou zpravidla 5 000 – 10 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 – 5 000 Kč a v případě celkové anestezie je nutná jednodenní či dvoudenní hospitalizace, která vychází na 1 500 – 3 500 Kč za den. V případě delší hospitalizace se konečná cena zákroku zvýší. Po zákroku je nutná návštěva kliniky, která bývá zahrnuta v konečné ceně. Hojivý krém, masti a medikamenty se pak pohybují řádově kolem 200 – 600 Kč.

Co je zahrnuto v ceně operace brady?

V ceně zákroku je většinou zahrnuto předoperační vyšetření, celková anestezie, výkon lékaře a jeho týmu a pooperační vyšetření. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, rehabilitace, léky a hojivé masti. Pro kalkulaci zákroku je nutná konzultace s lékařem.

Co může zvýšit cenu operace brady?

Poplatek chirurga za operaci se odvíjí od jeho zkušeností a typu použitého postupu. Dalším faktorem, který může cenu zvýšit, je geografické umístění ordinace. Konzultace s chirurgem pro kalkulaci zákroku je nezbytná. Zákrok se provádí v celkové anestézii. Pokud se jedná se o složitější zákrok, cena se může zvýšit. Cena zákroku stoupá, jestliže je nutné operaci provést v kombinaci s jinými zákroky pro dokonalý profil. Pokud se pro operaci brady rozhodnete, osobní konzultace s chirurgem je nutností pro stanovení konečné ceny zákroku. Dle rozsahu operace a korigované vady se odvíjí i další pooperační péče včetně rehabilitace, tedy i konečná cena zákroku.

Ceny operace brady v ČR

Konečná cena záleží na složitosti operace, anestezii a době hospitalizace. V první řadě by Vám měl lékař na konzultaci doporučit metodu úpravy profilu. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku, ceny se proto mohou lišit. Pro kalkulaci ceny operace brady je osobní konzultace nevyhnutelná. Průměrná cena v České republice se pohybuje kolem 24 500 Kč za zákrok.

Je operace brady hrazena pojišťovnou?

Profiloplastika není hrazena ze zdravotního pojištění, jelikož se jedná o kosmetický zákrok. Prostředky veřejného zdravotního pojištění kosmetické zákroky nehradí.

Je možná operace brady na splátky?

Přes to, že zdravotní pojištění operaci nepokrývá, mnoho plastických chirurgů nabízí splátkové plány financování zákroku. Většina klinik v České republice svým pacientům splátkovou platbu umožňuje. Výše splátek záleží na nabídce konkrétní kliniky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
bobb0303

Dobrý den, zajímá mě, zda je možná kombinace zvětšení brady posunutím kosti a zároveň použitím implanátu. Jde mi o výrznou změnu A zároveň vložení lícních implantátů v jednom zákroku. Zároveň mě zajímá orinetační cena Děkuji.

Pokud to berete takto, tak doporučuji se obrátit na pracoviště někde v Německu, kde jak je psáno pobýváte. Dále je optimální obtelefonovat pracoviště, zda konkrétně tuto problematiku řeší. Já osobně bych člověka s tímto přístupem k věci a takto zaneprázdněného operovat nechtěl, protože to vypadá, že upřednostňujete ztrátu času před svým zdravím. Z ... číst dál

3 odpovědi číst dál
regi6151927
Posunutí dolní čelisti - cena regi6151927 · 20. 7. 2018

Zdravim ,chci se zeptat kolik by stalo posunuti dolni čelisti se vsim. Dekuji! :)

vážení diskutující, rozlišujte prosím zvětšení či zmenšení bradového výběžku a posun dolní čelisti, výkony jsou zásadně odlišné a to v mnoha aspektech.. přeji všem hezký den a operace s požadovanými výsledky, prof dušková

1 odpověď číst dál
Cena zvětšení brady ksm · 9. 7. 2014

Dobrý den, jaká je cena zvětšení brady pomocí posunu vlastní kosti?

MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Souhlasím s první polovinou vyjádření Dr.V.B. Nicméně bude-li se jednat o estetický výkon pojišťovna tto neuhradí. Záleží na tom jak Vaše brada vypadá a co by se dalo dělat a jaký materiál použít, zda opravdu spodek Vaší kosti bez zásahu do skusu, nebo stačí opřesuniout měkké tjkáně - chce to vidět a pak se teprve stanovuje cena. Počítejkte však s ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Špičatá brada Anonymní · 30. 10. 2012

Dobrý den, mám hrozně špičatou bradu. Tvar mého obličeje je srdcovitý. Líbí se mi tvar oválný, i tvar brady oválného obličeje. Bojím se docela implantátů, aby se mi potom "nepřesouvaly". A kdybych si nechala odstranit špičatou bradu operačně, pak bych měla pocit, že oblast mezi rty a bradou, je příliš krátká.. Nebo co byste mi poradili? Jaký způsob by byl nejlepší? A také mě zajímá cena zákroků. Děkuji

Dobrý den, operaci brady běžně provádíme. Přístup je z dutiny ústní. Doba rekonvalescence je přibližně týden. Můžete se dostavit ke konzultaci. S pozdravem Dr. Němec

8 odpovědí číst dál

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Profiloplastika. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Podstoupil jsem u pana doktora zvětšení brady implantátem a jsem velmi spokojen. Za mě mohu doporučit. Díky patří i příjemné slečně sestřičce;)

Cena 30.000 Kč