Informace o ceně: Odstranění vrásek

6.000 Kč
průměr

Současná estetická dermatologie a plastická chirurgie nabízí mnoho způsobů, jak efektivně a šetrně vyhladit vrásky – ať už ty jemné, nebo hlubší rýhy v obličeji, na krku či rukou. Metod k vyhlazení vrásek existuje celá řada a stačí si jen vybrat tu vhodnou, která vyhovuje konkrétnímu pacientovi. Jedna z nejčastějších metod je eliminace vrásek pomocí botulotoxinu a aplikace výplní na bázi kyseliny hyalurovoné. Mezi další oblíbené metody patří například niťový lifting nebo mezoterapie.

Co je zahrnuto v ceně vyhlazení vrásek?

Cena, i co přesně je v ní zahrnuto, se liší v závislosti na vybrané metodě vyhlazení vrásek a zvolené klinice, která vyhlazení vrásek provádí. Obecně v ceně vyhlazení vrásek bývá zahrnuto následující:

 • Odborná konzultace: samotnému ošetření či zákroku předchází úvodní konzultace s lékařem (dermatolog, chirurg). Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pokožky, povahu vrásek a šíři postižení, navrhne vhodnou metodu vyhlazení vrásek a zodpoví případné otázky ze strany pacienta. Cena konzultace se pohybuje okolo 500 až 700 Kč a mnohé kliniky ji v případě následného ošetření/zákroku poskytují zdarma.
 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným ošetřením/zákrokem.
 • Použitý materiál: materiál závisí na zvolené metodě, může se jednat o injekční výplně, liftingové nitě, mezonitě apod.
 • Anestezie: u některých metod vyhlazení vrásek, například niťového liftingu je použita lokální anestezie ve formě znecitlivujícího krému. U většiny metod však vyhlazení probíhá bez použití anestezie.
 • Samotné dermatologické ošetření, či operační zákrok: délka ošetření/zákroku záleží na zvolené metodě a velikosti ošetřované plochy.

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař, jenž vyhlazení vrásek provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, kterou si pacient k vyhlazení vrásek vybere.
 • Pacient, stav jeho pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Možný počet opakování: některé druhy metod vyhlazení vrásek je vhodné k dosažení viditelných výsledků opakovat. Popřípadě je možné jednotlivé metody kombinovat.

Ceny jednotlivých metod k vyhlazení vrásek

Průměrná cena vyhlazení vrásek se pohybuje okolo 6 000 Kč, avšak cena velmi záleží na zvolené metodě vedoucí k omlazení pokožky a eliminaci vrásek.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Vyhlazení vrásek vlastním tukem – lipofilling: cca 11 000 Kč.
 • Niťový lifting: cca 17 200 Kč.
 • Injekční výplně: cca 5 000 Kč.
 • Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu: cca 2 900 Kč.
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč.
 • Mikrojehličková radiofrekvence: 4 000 – 6 000 Kč.
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč.
 • Laserový peeling: cca 8 000 Kč.

Hradí vyhlazení vrásek pojišťovna?

Ne, žádná z metod vyhlazení vrásek není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, neboť se jedná o estetická ošetření či kosmetické zákroky, které nejsou prováděny ze zdravotních důvodů.

Existuje možnost financování vyhlazení vrásek?

Ano, určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. V případě některých metod vyhlazení vrásek, které vyžadují proceduru opakovat, je vhodné vybrat si tu kliniku, která také pacientům poskytuje slevy a cenově výhodné balíčky na opakovaná ošetření pleti. Pro více informací je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na omlazení pleti a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti mající zájem o vyhlazení vrásek by k jeho provedení měli volit vhodnou kliniku nejen na základě ceny, ale také zvážit odbornost provádějícího lékaře a vzít v potaz recenze i názory těch, kteří vyhlazení vrásek na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Poradíte mi prosím ohledně omlazení pleti? Nevím, jaké zákroky jsou pro mě vhodné. Mám jen hrubý přehled o možnostech i cenách. Věk 50let, zatím jsem nepodstoupila větší zákroky. Doporučíte mi, kam se mohu obrátit? Kde mi nabídnout možnosti? Děkuji, Alena

Dobrý den, záleží hodně na tom, jakého efektu chcete docílit. Někdy je nejvhodnější variantou chirurgický lifting. Jinak je více způsobů, jak pomoci. Například laserové ošetření (vhodné nyní v zimě), mezoterapie, dermapen, vitalinjektor, plazmaterapie, aplikaci dermálních nití, injekční výplně, botulotoxin. Velmi účinná a doporučená je kombinace vý ... číst dál

2 odpovědi číst dál
faq
Cena Ultherapie FAQ · 12. 12. 2012

Jaká je cena ošetření přístrojem Ulthera?

MUDr. Marta Moidlová

MUDr. Marta Moidlová

Ceny Ultherapie jsou celosvětově poměrně vysoké pro její unikátnost a velké náklady. Cenové rozpětí se liší podle rozsahu a intenzity zákroků na naší klinice např. dolní facelift 27.000–35.000 Kč nebo okolí očí 8.000–13.000 Kč.

3 odpovědi číst dál
Hluboké vrásky mezi obočím Renata_Oblo_inska · 4. 5. 2021

Dobrý den, kdysi mi byla aplikována výpln, ale lékařka mi sdělila, že mám velké póry a vše vyteče. je prosím i jiné řešení? V současné době plánuji i plastiku horních víček

Dobrý den, hluboké vrásky mezi obočím se řeší nejprve aplikací botoxu, aby se uvolnily mimické svaly a poté aplikací kyseliny hyaluronové. Velké pory většinou nevadí. Jestliže jsou však vrásky fixované ( máte je tam dlouho) bude k úplnému vyrovnání potřeba čas a opakování procedury za půl roku. MUDr.Tereza gabryšová dermatolog kliniky Yes Visage P ... číst dál

4 odpovědi číst dál
Omlazení ve 44 letech Petunie13 · 6. 5. 2021

Dobrý den, potřebuji omladit pleť a nevim co je pro mě vhodné. Nechci botox ani kyselinu chci aby to vydrželo aspoň 10 let. Můžete mi nabídnout co bych mohla podstoupit kde a ceník

Dobrý den, pokud hledáte něco, co Vám vydrží opravdu 10 let a více, pak je to jedině velmi dobře provedený Facelift popřípadě Facelift a lift krku. Před operací je samozřejmě nutná osobní konzultace, kdy Vás ráda přivítám na naší klinice. Pokud byste měla zájem o více informací, můžete se objednat na konzultaci v pondělí nebo středu. Ráda se Vám ... číst dál

6 odpovědí číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ VRÁSEK

REDERMALIZACE zkušenosti?
Dobrý den, jaké jsou zkušenosti? Prý je to novinka a pěkně to funguje... Chtěla bych aplikovat kolem očí a...
KatkaMuller
Poslední komentář: 9. 3. 2021 ·
2
Pomoc s vráskami a velkými póry
Dobrý den, trápí mě vrásky na obličeji a obrovské póry po zhubnutí.Už jsem byla na in lite laseru, který...
Tra
Poslední komentář: 2. 7. 2021 ·
3
Vrásky po zhubnutí
A ještě 1 otázku,zhubla jsem a odrazilo se to v mém obličeji. Mám mnoho vrásek na obličeji, bohužel kůže se...
Tra
Poslední komentář: 1. 9. 2021 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky pro zákrok Odstranění vrásek

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění vrásek. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění vrásek. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Jsem nadmíru spokojená :-) Byla jsem 3x. Výsledek mě mile překvapil. Je to přirozené a viditelné omlazení. Zmizely mi "visáky"pod bradou a celkově se mi zpevnila plet´. Navíc paní doktorka je velice milá. Jsem moc ráda, že jsme se potkaly. zůstávám věrnou klientkou, která se těší z každé návštěvy. Vřele doporučuji!!!

Cena 5.000 Kč

cenu si presne nepamatuji,ale zakrok vydrzel 6 let! Katarina je empaticka ,skvela moderni pani,ktera uzna,co je pro Vas vhodne .Ma vyborny vkus.Vse jen prirozene.Obcas jsem odesla bez zakroku,(ztratila se mnou cas a penize ) Za to ji miluju,a budu ji verna,dokud bude pracovat (-;

Cena 6.500 Kč

Jak ráda bych byla stručná, ale bohužel .... :) Jsem opravdu vděčná a šťastná, že jsem zvolila zrovna CAN CLINIC ❤️🙏 Zrcadlo hlásilo SOS !!!! :) Takže jsem telefonicky kontaktovala pana Roberta, no a bylo jasno, že nikam jinam nepůjdu 👌 Trošku jsem měla v hlavě coby jakby na sobě, ale bála jsem se, abych nevypadala přehnaně... a za tohle má Robert můj velký obdiv, neboť mě nasměroval přesně tak, jak jsem si v duchu přála se vidět 🙂 Při první návštěvě mě byl lehce zvýrazněn horní ret a vyplněné vrásky na čele botulotoxinem . Anetka šikovná :) 👌 Dalším krokem bude za měsíc niťový lifting, zároveň úprava víček a docílení mého největšího celoživotního trápení, zbavení se tmavých kruhů pod očima. Moc se těším! Roberte, Anetko, Ondřeji ... moc si vážím vašeho lidského přístupu 🙏🙏🙏 Jste skvělá parta a moc vám přeji ať se vám jen a jen daří ❤️ Markéta

Cena 9.800 Kč