Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění vrásek: ceny

10.299 Kč
průměr
177
podle
lékařů

Současná estetická dermatologie a plastická chirurgie nabízí mnoho způsobů, jak efektivně a šetrně vyhladit vrásky – ať už ty jemné, nebo hlubší rýhy v obličeji, na krku či rukou. Metod k vyhlazení vrásek existuje celá řada a stačí si jen vybrat tu vhodnou, která vyhovuje konkrétnímu pacientovi. Průměrná cena za odstranění vrásek je 5.000 Kč. Jedna z nejčastějších metod je eliminace vrásek pomocí botulotoxinu a aplikace výplní na bázi kyseliny hyalurovoné. Mezi další oblíbené metody patří například niťový lifting nebo mezoterapie.

Odstranění vrásek: ceny
Odstranění vrásek Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 490 Kč 27.245 Kč 54.000 Kč
Ceny ve městě Brno 1.500 Kč 19.750 Kč 38.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 11.200 Kč 11.750 Kč 12.300 Kč
Ceny ve městě Olomouc 800 Kč 7.400 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Pardubice 1.700 Kč 5.750 Kč 9.800 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 1.700 Kč 2.000 Kč 2.300 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 5.000 Kč 10.000 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Liberec 2.000 Kč 3.000 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Písek 2.000 Kč 4.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Karviná 2.900 Kč 3.850 Kč 4.800 Kč
Ceny ve městě Sokolov 10.000 Kč 25.000 Kč 40.000 Kč
Ceny ve městě Orlová 2.900 Kč 3.850 Kč 4.800 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně odstranění vrásek?

Cena, i co přesně je v ní zahrnuto, se liší v závislosti na vybrané metodě vyhlazení vrásek a zvolené klinice, která odstranění vrásek provádí. Obecně v ceně bývá zahrnuto následující:

 • Odborná konzultace: samotnému ošetření či zákroku předchází úvodní konzultace s lékařem (dermatolog, chirurg). Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pokožky, povahu vrásek a šíři postižení, navrhne vhodnou metodu a zodpoví případné otázky ze strany pacienta. Cena konzultace se pohybuje okolo 500 až 700 Kč a mnohé kliniky ji v případě následného ošetření/zákroku poskytují zdarma.
 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným ošetřením/zákrokem.
 • Použitý materiál: materiál závisí na zvolené metodě, může se jednat o injekční výplně, liftingové nitě, mezonitě apod.
 • Anestezie: u některých metod vyhlazení vrásek, například niťového liftingu, je použita lokální anestezie ve formě znecitlivujícího krému. U většiny metod však vyhlazení probíhá bez použití anestezie.
 • Samotné dermatologické ošetření či operační zákrok: délka ošetření/zákroku záleží na zvolené metodě a velikosti ošetřované plochy.

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař, jenž vyhlazení vrásek provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, kterou si pacient k vyhlazení vrásek vybere.
 • Pacient, stav jeho pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.
 • Možný počet opakování: některé druhy metod vyhlazení vrásek je vhodné k dosažení viditelných výsledků opakovat. Popřípadě je možné jednotlivé metody kombinovat.

Ceny jednotlivých metod k odstranění vrásek

Průměrná cena vyhlazení vrásek se pohybuje okolo 5.000 Kč, avšak cena velmi záleží na zvolené metodě vedoucí k omlazení pokožky a eliminaci vrásek.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Aplikace kyseliny hyaluronové: cca 5 600 Kč
 • Niťový lifting: cca 17 000 Kč
 • Injekční výplně: cca 5 000 Kč
 • Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu: cca 2 900 Kč
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč
 • Mikrojehličková radiofrekvence: cca 5 000 Kč
 • Chemický peeling: cca 1 200 Kč za jedno sezení

Hradí odstranění vrásek pojišťovna?

Ne, žádná z metod vyhlazení vrásek není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, neboť se jedná o estetická ošetření či kosmetické zákroky, které nejsou prováděny ze zdravotních důvodů.

Existuje možnost financování odstranění vrásek?

Ano, určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. V případě některých metod vyhlazení vrásek, které vyžadují proceduru opakovat, je vhodné vybrat si tu kliniku, která také pacientům poskytuje slevy a cenově výhodné balíčky na opakovaná ošetření pleti. Pro více informací je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na omlazení pleti a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti mající zájem o odstranění vrásek by k jeho provedení měli volit vhodnou kliniku nejen na základě ceny, ale také zvážit odbornost provádějícího lékaře a vzít v potaz recenze i názory těch, kteří vyhlazení vrásek na dané klinice již prodělali.

Nabídky pro zákrok Odstranění vrásek

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění vrásek. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Poděbrady
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz
Stálá nabídka
Poděbrady
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky