Informace o ceně odstranění vrásek

12.488 Kč
průměr
77
odborníků

Současná estetická dermatologie a plastická chirurgie nabízí mnoho způsobů, jak efektivně a šetrně vyhladit vrásky – ať už ty jemné, nebo hlubší rýhy v obličeji, na krku či rukou. Metod k vyhlazení vrásek existuje celá řada a stačí si jen vybrat tu vhodnou, která vyhovuje konkrétnímu pacientovi. Jedna z nejčastějších metod je eliminace vrásek pomocí botulotoxinu a aplikace výplní na bázi kyseliny hyalurovoné. Mezi další oblíbené metody patří například niťový lifting nebo mezoterapie.

Odstranění vrásek Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Brno 5.750 Kč 17.181 Kč 26.000 Kč
Cena v Praha 4.800 Kč 11.772 Kč 25.000 Kč
Cena v Olomouc 7.400 Kč 10.350 Kč 17.000 Kč
Cena v Frýdlant nad Ostravicí 12.000 Kč 12.000 Kč 12.000 Kč
Cena v Plzeň 12.000 Kč 13.000 Kč 15.000 Kč
Cena v Prostějov 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 4800 - 9.365 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 9.366 Kč - 15.610 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 15.611 Kč - 28.500 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně vyhlazení vrásek?

Cena, i co přesně je v ní zahrnuto, se liší v závislosti na vybrané metodě vyhlazení vrásek a zvolené klinice, která vyhlazení vrásek provádí. Obecně v ceně vyhlazení vrásek bývá zahrnuto následující:

 • Odborná konzultace: samotnému ošetření či zákroku předchází úvodní konzultace s lékařem (dermatolog, chirurg). Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pokožky, povahu vrásek a šíři postižení, navrhne vhodnou metodu vyhlazení vrásek a zodpoví případné otázky ze strany pacienta. Cena konzultace se pohybuje okolo 500 až 700 Kč a mnohé kliniky ji v případě následného ošetření/zákroku poskytují zdarma.
 • Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným ošetřením/zákrokem.
 • Použitý materiál: materiál závisí na zvolené metodě, může se jednat o injekční výplně, liftingové nitě, mezonitě apod.
 • Anestezie: u některých metod vyhlazení vrásek, například niťového liftingu je použita lokální anestezie ve formě znecitlivujícího krému. U většiny metod však vyhlazení probíhá bez použití anestezie.
 • Samotné dermatologické ošetření, či operační zákrok: délka ošetření/zákroku záleží na zvolené metodě a velikosti ošetřované plochy.

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař, jenž vyhlazení vrásek provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, kterou si pacient k vyhlazení vrásek vybere.
 • Pacient, stav jeho pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Možný počet opakování: některé druhy metod vyhlazení vrásek je vhodné k dosažení viditelných výsledků opakovat. Popřípadě je možné jednotlivé metody kombinovat.

Ceny jednotlivých metod k vyhlazení vrásek

Průměrná cena vyhlazení vrásek se pohybuje okolo 13 500 Kč, avšak cena velmi záleží na zvolené metodě vedoucí k omlazení pokožky a eliminaci vrásek.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Vyhlazení vrásek vlastním tukem – lipofilling: cca 11 000 Kč.
 • Niťový lifting: cca 17 200 Kč.
 • Injekční výplně: cca 5 000 Kč.
 • Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu: cca 2 900 Kč.
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč.
 • Mikrojehličková radiofrekvence: 4 000 – 6 000 Kč.
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč.
 • Laserový peeling: cca 8 000 Kč.

Hradí vyhlazení vrásek pojišťovna?

Ne, žádná z metod vyhlazení vrásek není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, neboť se jedná o estetická ošetření či kosmetické zákroky, které nejsou prováděny ze zdravotních důvodů.

Existuje možnost financování vyhlazení vrásek?

Ano, určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. V případě některých metod vyhlazení vrásek, které vyžadují proceduru opakovat, je vhodné vybrat si tu kliniku, která také pacientům poskytuje slevy a cenově výhodné balíčky na opakovaná ošetření pleti. Pro více informací je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na omlazení pleti a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti mající zájem o vyhlazení vrásek by k jeho provedení měli volit vhodnou kliniku nejen na základě ceny, ale také zvážit odbornost provádějícího lékaře a vzít v potaz recenze i názory těch, kteří vyhlazení vrásek na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Poradíte mi prosím ohledně omlazení pleti? Nevím, jaké zákroky jsou pro mě vhodné. Mám jen hrubý přehled o možnostech i cenách. Věk 50let, zatím jsem nepodstoupila větší zákroky. Doporučíte mi, kam se mohu obrátit? Kde mi nabídnout možnosti? Děkuji, Alena

Dobrý den, záleží hodně na tom, jakého efektu chcete docílit. Někdy je nejvhodnější variantou chirurgický lifting. Jinak je více způsobů, jak pomoci. Například laserové ošetření (vhodné nyní v zimě), mezoterapie, dermapen, vitalinjektor, plazmaterapie, aplikaci dermálních nití, injekční výplně, botulotoxin. Velmi účinná a doporučená je kombinace vý ... číst dál

2 odpovědi číst dál
faq
Cena Ultherapie FAQ · 12. 12. 2012

Jaká je cena ošetření přístrojem Ulthera?

MUDr. Marta Moidlová

MUDr. Marta Moidlová

Ceny Ultherapie jsou celosvětově poměrně vysoké pro její unikátnost a velké náklady. Cenové rozpětí se liší podle rozsahu a intenzity zákroků na naší klinice např. dolní facelift 27.000–35.000 Kč nebo okolí očí 8.000–13.000 Kč.

3 odpovědi číst dál
Redukce vrásek neinvazivní metodou Lea_Pecha_kova · 17. 11. 2020

Dobrý den, je mi 48 let a ráda bych zkusila nějaké neinvazivní ošetření - lifting apod. pro celkové omlazení pleti - redukci vrásek (na čele, kolem očí nejvíce), prohlubně/rýhy pod očima. Je mnoho nabídek esetetických zákroků, prosím, jaké byste mi doporučili? Asi bych to zatím nechtěla řešit botoxem nebo injekcemi kyseliny hyaluronové. Raději bych nějaké neinvazivní ošetření. Předem děkuji za odpověď.

Dobré poledne, záleží na definici invazivního ošetření. Domnívám se, že by pro vás byla vhodná minimálně mezoterapie, plasmaterapie, mezonitě. Ale již toto lze považovat do určité míry za invazi. Pak samozřejmě CO1 laser, plastická operace obou víček. A Botulotoxin a výplně bych taktéž nezavrhoval, protože na mračivku a čelo jsou skvělé a neškodné ... číst dál

5 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, je mi 35 let a velmi mě trápí výrazné nosoretní rýhy, ale spíše dolní část, kde je zlom vrásky. Tam mám již hluboké rýhy. Podstoupila jsem 2x microneedling a 2x 1ml restylanu do nosoretek, do celého obličeje Ravitrane skinbooster 2 ml. Nicméně bych řekla, že po týdnu po odeznění otoku je to snad horší, než to bylo předtím, ta výplň tam jako by vůbec není, nebo je někde na boku... myslím, že problém je v začínajících syslících a spadlých tvářích. Jsem už z toho nešťastná, že po tolika aplikacích u pana doktora nevidím ani náznak zlepšení a nosoretky jsou daleko výraznější než předtím. Dá se s tím kromě miniliftu něco udělat prosím?

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Nejlepší odpověď

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste podstoupila již tolik neinvazivních metod, které nevedly ke zlepšení, pak je nutné uvažovat o operačním řešení vašeho problému. Před operací je však nutná konzultace, abych mohla posoudit jaký výkon by byl pro vás nejhodnější. Ráda Vás uvidím. Dr. Věra Šatánková Plastický chirurg ABClinic Art & Beauty

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ODSTRANĚNÍ VRÁSEK

Pomoc s vráskami a velkými póry
Dobrý den, trápí mě vrásky na obličeji a obrovské póry po zhubnutí.Už jsem byla na in lite laseru, který...
Tra
Poslední komentář: 10. 9. 2020 ·
1
Vrásky po zhubnutí
A ještě 1 otázku,zhubla jsem a odrazilo se to v mém obličeji. Mám mnoho vrásek na obličeji, bohužel kůže se...
Tra
Poslední komentář: 9. 3. 2020 ·
0
Retin A krém na předpis?
Rada bych se zeptala zda se zde v CR pouziva a je predepisovan dermatologem Retin A crem /tretinoin/na...
Sandra613949
Poslední komentář: 14. 3. 2019 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Odstranění vrásek

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Odstranění vrásek. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Odstranění vrásek. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Na doporuceni moji kamaradky jsem absolvovala ve Forme clinic sezeni na omlazeni obliceje. Je mi temer 40 let a plet zacinam mit povadlou, zacinajici vrasky.. Sezeni bylo moc prijemne, plet jsem mela prohratou a napnutou. Dela se to pomoci hlavice? a gelu, postupne po celem obliceji. doporucuji protege,na omlazeni :-)

Cena 3.000 Kč

cenu si presne nepamatuji,ale zakrok vydrzel 6 let! Katarina je empaticka ,skvela moderni pani,ktera uzna,co je pro Vas vhodne .Ma vyborny vkus.Vse jen prirozene.Obcas jsem odesla bez zakroku,(ztratila se mnou cas a penize ) Za to ji miluju,a budu ji verna,dokud bude pracovat (-;

Cena 6.500 Kč

Jak ráda bych byla stručná, ale bohužel .... :) Jsem opravdu vděčná a šťastná, že jsem zvolila zrovna CAN CLINIC ❤️🙏 Zrcadlo hlásilo SOS !!!! :) Takže jsem telefonicky kontaktovala pana Roberta, no a bylo jasno, že nikam jinam nepůjdu 👌 Trošku jsem měla v hlavě coby jakby na sobě, ale bála jsem se, abych nevypadala přehnaně... a za tohle má Robert můj velký obdiv, neboť mě nasměroval přesně tak, jak jsem si v duchu přála se vidět 🙂 Při první návštěvě mě byl lehce zvýrazněn horní ret a vyplněné vrásky na čele botulotoxinem . Anetka šikovná :) 👌 Dalším krokem bude za měsíc niťový lifting, zároveň úprava víček a docílení mého největšího celoživotního trápení, zbavení se tmavých kruhů pod očima. Moc se těším! Roberte, Anetko, Ondřeji ... moc si vážím vašeho lidského přístupu 🙏🙏🙏 Jste skvělá parta a moc vám přeji ať se vám jen a jen daří ❤️ Markéta

Cena 9.800 Kč