Informace o ceně: Odstranění xantelazmat

3.785 Kč
průměr
60
odborníků

Tukové usazeniny jsou nebolestivé, avšak vzhledem k tomu, že se vyskytují na očních víčkách a kolem očí, velmi neestetické. Xantelazmata mohou snižovat sebevědomí člověka a velmi negativně vzhled ovlivňovat, dokonce může indikovat různá onemocnění, jako je například cukrovka. Xantelazma se může objevit na základě dědičných faktorů, je však také charakteristickým jevem poruchy metabolizmu tuku. Nejčastěji trápí starší věkovou kategorii. Odstranění xantelazmat lze provést chirurgicky nebo laserem. Chirurgické odstranění se provádí za pomoci řezu a následném vyjmutí tuku. Rána se poté sešije jemným šicím materiálem, po kterém nezůstávají jizvy. Zákrok se provádí při místním znecitlivění. Průměrná cena odstranění xantelazmat je 3.785 Kč.

Odstranění xantelazmat Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.000 Kč 3.000 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Praha 8.000 Kč 9.000 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.000 Kč 3.500 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Kopřivnice 1.000 Kč 2.000 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Liberec 2.000 Kč 3.000 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 2.000 Kč 3.500 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Pelhřimov 1.000 Kč 2.500 Kč 4.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 500 - 2.837 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 2.838 Kč - 4.731 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 4.732 Kč - 12.500 Kč
5 Příběhů

Cena za odstranění xantelazmat

Cena za odstranění xantelazmat se pohybuje kolem 3.785 Kč, záleží však na mnoha faktorech. Samotnému odstranění tukových usazenin předchází vyšetření, při kterém chirurg navrhne nejvhodnější metodu řešení. První konzultace může být zdarma či za poplatek, záleží na konkrétním pracovišti. Cena vyšetření a testů se pohybuje okolo 500 Kč. Zákrok probíhá ambulantní formou. Před zákrokem se injekčně aplikuje anestetikum. Pacient je plně při vědomí, avšak okolí očních víček je znecitlivěno. Anestetikum je účtovaný přípravek a cena záleží na rozsahu tukových usazenin, tedy dávce znecitlivujícího přípravku. Dávka anestetika je stanovena s ohledem na hmotnost a fyzický stav pacienta, spolu s ohledem na koncentraci látky. V ceně zákroku je zaúčtován také šicí materiál. Týden po zákroku čí více (záleží na stavu pacienta a rychlosti hojení) je nutná návštěva pro odstranění stehů, která je v ceně odstranění tukových usazenin zahrnuta.

Co je zahrnuto v ceně odstranění xantelazmat?

Cena odstranění xantelazmat zahrnuje konzultaci, vstupní vyšetření, lokální anestezii, šicí materiál a výkon lékaře. Někteří chirurgové mohou doporučit sterilní krytí či antibiotickou mast, což může být výdaj navíc. Cena antibiotických mastí se pohybuje v řádech desítek korun. Ceny zákroků se na jednotlivých klinikách mohou lišit. Záleží na konkrétním pracovišti, jakou stanoví cenu zákroku. Cena se vždy může lišit složitostí výkonu. Pokud se jedná o větší množství tukových usazenin, cena se může zvýšit.

Co může zvýšit cenu odstranění xantelazmat?

Cena odstranění xantelazmat závisí také na individuálním stavu pacienta. Pokud je nutné odstranit větší množství xantelazmat, cena se může zvýšit. Ceny zákroku záleží také na samotném ohodnocení kliniky, referenci od ostatních odborníků, praktických zkušenostech v estetické chirurgii a především odborné kvalifikaci chirurga. Cenu také může změnit kvalita zdravotnického materiálu, například kvalita anestetika či samotná lokace kliniky. Vždy je třeba cenu dopředu konzultovat s lékařem s ohledem na individuální stav pacienta.

Ceny odstranění xantelazmat v České republice

Cena zákroku se odvíjí od místa kliniky a kvalitách lékaře. Osobní konzultace pro kalkulaci ceny je proto na místě. Průměrná cena klinik provádějících odstranění xantelazmat v České republice je kolem 3.785 Kč. Odstranění xantelazmat laserem v České republice se pohybuje kolem 2.000 Kč, opět záleží na kvantitě xantelazmat.

Je odstranění xantelazmat hrazeno pojišťovnou?

Odstranění xantelazmat je zákrok kosmetický, není tedy hrazen pojišťovnou. Pacient si odstranění xantelazmat tedy v plné výši hradí sám.

Je možné odstranění xantelazmat na splátky?

V dnešní době je možné veškeré zákroky provést s možností splátek. Většina klinik v České republice poskytuje pacientům platbu ve formě několika splátek a to i splátek bezúročných. Výše splátek se může lišit na základě individuální domluvy s klinikou. Pokud klinika platbu na splátky neumožňuje, můžete využít půjčky mimo působnost dané kliniky. Náš vzhled odkazuje na náš zdravotní stav, proto se vyplatí do vzhledu investovat. Je to zaručený krok nejen k naší vysněné podobě, ale především vnitřní spokojenosti.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, nevím přesně co to mám pod kůži. Potřebuji poradit jak se toho zbavit a ke komu se s tímto problémem obrátit.Děkuji za odpověď

Dobrý den, jednotlivě fibromky nelze odstranit. Ke zlepšení stavu by mohlo dojít provedením tzv. horní blepharoplastiky, při které by se v bloku odstranila část kožního krytu horních víček. Určitě byste měl navštívit erudovaného plastického chirurga, případně zkušeného dermatologa a s nimi problém zkusit vyřešit. Internet je na to málo. Mějte se h ... Číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, na pravém horním očním víčku mám už pár let asi čtyři takové malé bílo-žluté bradavičky. Milie to ovšem nejspíš nebudou. Byl jsem s tím na oční klinice u nás v Chebu a i na kožní a nikde mi nebyli schopní to vyndat, nebo mě toho nějak zbavit. Jednou jsem zkusil vyndat jednu sám a samozřejmě se nepodařilo a ještě mi ta boulička zůstala červená a malinko větší. Mohu tedy poprosit o radu?

Dobrý den Luboši, nejjednoduším řešením je odstranění výrůstků pomocí jemného plasmatického výboje. Po odstranění zůstává na povrchu krusta, která se během pár dnů samovolně sloupne. Po zákroku nezůstávají žádné jizvy. Tento zákrok u nás provádíme, pokud byste měl zájem na jeho provedení, domluvte si prosím u nás konzultaci nebo rovnou termín. ... Číst dál

1 odpověď číst dál
faq

Oční víčka mi hyzdí nehezké žlutavé skvrny, spíš jakési výrůstky v kůži nepravidelného tvaru. Je mi 55 let a jako každá žena i já si na svém vzhledu dost zakládám. Mohou to být stařecké skvrny? Musím se s jejich výskytem smířit, nebo pomůže nějaké mazání?

S největší pravděpodobností se jedná o xantelasmata. Mají velikost od několika milimetrů až po několik centimetrů. Obvykle jsou ve tvaru půlměsíce, nejčastěji se vyskytují u kořene nosu. Jejich výskyt bývá pro pacienta nepříjemný. Jedná se o pláty, které se vytvářejí v důsledku abnormálního nahromadění lipidů v kůži a mohou být projevem vyšší hladi ... Číst dál

2 odpovědi číst dál
faq

Manželovi táhne na sedmdesátku a v obličeji se mu objevily ošklivé žlutobělavé skvrny. Má je na horních i spodních víčkách, u vnitřní strany koutku oka. K lékaři jít nechce, mává nad problémem rukou, že prý v jeho věku nestojí za to, něco řešit. Informovala jsem se u našeho praktického lékaře a ten mi řekl, že se jedná o důsledek ukládání cholesterolu, prý jde spíše jen o kosmetickou vadu. Ke kožnímu lékaři manžel nechce, obává se jakéhokoliv zákroku v oblasti očí, poslední dobou si stěžuje na pokles kůže očních víček. Byla bych ráda, kdyby se nehezkých nárůstků zbavil, přece jen se na něj musím celý den koukat... Vím, že už nebude krasavec jako za mlada. Přesto si myslím, že ještě nejsme tak staří, abychom svým vzhledem budili nežádoucí pozornost okolí. Prosím poraďte mi?

Váš praktický lékař má zřejmě pravdu. Abnormální nahromadění lipidů v kůži může být projevem vyšší hladiny cholesterolu, i když na vině mohou být také jiné vlivy. Nehezkým žlutavým nárůstků se říká xantelasmata. U mužů se vyskytují častěji než u žen. Naštěstí je lze odstranit operativně. Zákrok se obvykle spojuje s plastickou operací očních víček, ... Číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ XANTELAZMAT

Skvrna po odstranění xantelazmat
Dobrý den, zhruba před půl rokem jsem absolvovala odstranění xantelasmat pomocí Plexru. Bohužel, v oblasti...
dasha754993
Poslední komentář: 7. 11. 2018 ·
3
Zkušenost s operací xantelasmat
Vážení doktoři. pravda o operaci xantelasma je kapanek jiná.mám to již za sebou.operace je nepříjemná a po...
navstevnik227220
Poslední komentář: 7. 7. 2014 ·
0

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění xantelazmat. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Dobrý den. Já jsem velmi spokojena s pracovištěm Dr. Giacintova. Na obličeji jsem měla neestetické tukové výrůstky, které jsem už s časem začala ignorovat, tudíž jsem je neřešila. Na předposlední kontrole v září mi pan doktor navrhl řešení, pokud budu souhlasit, že má nový přístroj s plazmou, který nedělá jizvy a procedura je bez skalpelu a je dobrá roční doba na hojení. Souhlasila jsem a už 2 týdny jsem bez svých ošklivých výrůstků. Jsem moc spokojená. Můj jediný úkol je mazání opalovacím krémem, aby se nevytvořila pigmentová skvrna.

Cena 5.000 Kč

Možná, že to bude připadat jako něco navíc, ale všechna výborná hodnocení pana docenta Mudr. Měšťáka Ondřeje jsou prostě pravda. Skvělá práce, profesionální přístup jeho i všech sestřiček na sále. Musím říct, že jsem se opravdu těšil z jeho práce. Výsledek jeho operace je prostě super a mám velkou radost. Optravdu přemýšlím o další úpravě právě u pana docenta Měšťáka juniora. Vřele mohu a bez obav doporučit.

Cena 10.000 Kč