Informace o ceně: Mezonitě

7.059 Kč
průměr
46
odborníků

Facelift – Mezonitě je miniinvazivní zákrok k okamžitému vyhlazení tváře a vrásek bez použití skalpelu. Metoda spočívá v aplikaci tzv. mezonití, které se pomocí tenké jehly vpichují do povolených tkání, kde pokožku stimulují k produkci kolagenu, čímž dochází k dostavbě kontur obličeje. Na rozdíl od běžného faceliftingu je tento zákrok téměř bezbolestný, rychlý, cenově dostupný a bez zdlouhavé rekonvalescence.

Mezonitě Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Ústí nad Labem 8.000 Kč 8.000 Kč 8.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 5.000 Kč 6.500 Kč 8.000 Kč
Ceny ve městě Praha 4.500 Kč 6.911 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Brno 5.500 Kč 6.985 Kč 9.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 4500 - 5.293 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 5.294 Kč - 8.823 Kč
5 Příběhů
Nejvyšší cena 8.824 Kč - 10.000 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně Faceliftu – Mezonití?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotnému zákroku předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace plastický chirurg vyhodnotí zdravotní stav pleti, vhodnost dané metody, rozsah zákroku a zodpoví všechny potřebné otázky.
 • Anestezie: Facelifting – Mezonitě se ve většině případů provádí bez použití anestezie.
 • Použitý materiál – Mezonitě.
 • Samotný zákrok: Facelifting – Mezonitě trvá přibližně 30 minut v závislosti na rozsahu a komplexnosti zákroku.

Co může zvýšit cenu Faceliftu – Mezonití?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg, který tento miniinvazivní zákrok provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které Facelifting – Mezonitě probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku – například kombinace Faceliftingu – Mezonití s dalšími omlazujícími zákroky.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě Faceliftu – Mezonití, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 7 900 Kč, existují i jiné neinvazivní estetické zákroky v oblasti obličeje.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků k omlazení obličeje:

 • Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu: cca 3 000 Kč.
 • Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou): cca 3 100 Kč.
 • Chemický peeling: cca 1200 Kč.

Hradí Facelift – Mezonitě pojišťovna?

Nikoliv, Facelift – Mezonitě je zákrok estetické medicíny, jenž není ze zdravotního pojištění proplácen. Pacient podstupující zákrok si jeho plnou výši hradí sám.

Existuje možnost financování Faceliftu – Mezonití?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování zákroků nabízí. V případě zájmu o financování je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která má Facelift – Mezonitě ve své nabídce a informovat se o této možnosti.

Obecná doporučení

Kromě ceny zákroku Facelifting – Mezonitě je při výběru vhodné kliniky zásadní i konkrétní lékař, který zákrok odborně provede, jeho zkušenosti a výsledky. Neméně důležité jsou i recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří na dané klinice zákrok již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Modřiny a otoky po mezonitích hanuli · 13. 2. 2019

Dobrý den jsem po zákroku mezonitěmi.obličej opuchlý modrý bolestivý a na dolní levé tváři nerovnosti hrbolky a druhé skrčená kuže.byla použita lokální anestezie a je nutná rekonvalensence tak nemužu vyjít ani ven a ne tak do práce..nevím jak je možne že někteří lekaři na stránkách na které jsem natrefila až po zákroku píši žádná anestezie lokální jen krémová žádná rekonvalensence ani modřiny tak pak nechápu jak je to možné.vyrovná se vůbec kuže?když jde klient na takový zákrok kde píši že nemusí volno mít z práce a pak takhle vypadá a ještě huř než před zákrokem není to fér klamat klienta,když podle nabídek se píše že je to lehký zásah.děkuji za odpověd.

Dobry den, ptat byste se mela predevsim lekare, ktery Vam zakrok provadel a u ktereho jste byla na predchozi konzultaci.Ale obecné: provadi/li se zakrok pouze mezonitemi, provadi se bud v Emle anebo I bez ni a modriny Jsou minimalni.Pokud zakrok provadime 3d nitemi anebo kombinovane, nerovnosti a modriny Jsou mozna a Je treba nosit elastickou kompr ... číst dál

5 odpovědí číst dál
Cena mezonití na lifting tváří Anonymní · 12. 2. 2014

Dobrý den, měla bych zájem o mezonitě v obličeji na tzv. sysliky a pozvednutí tváří, bude mi 50 let. Zajímá mě cena a počet nití. Děkuji za odpověď

Dobrý den, nelze určit počet potřebných nití k dosažení požadovaného optima bez toho, aniž by Vás viděla paní doktorka. 1 pár je 22 500 Kč včetně DPH. Od této ceny se dále odrážíme se vzrůstajícím počtem nití. Pokud byste měla zájem, objednejte se na osobní konzultaci. S pozdravem Klinika YES VISAGE

3 odpovědi číst dál
faq

Kolegyně z práce si nechala zpevnit vnitřní stranu stehen pomocí mezonití. Výsledek se mi libí a chtěla bych vědět kolik tento zákrok stojí?

Dobrý den, ano, mezonitě lze takto využít. Cena ošetření: 50 000Kč (cena podle ceníku našeho pracoviště). Pro více informací k aplikaci mezonití se můžete obrátit na naši ambulanci, tel. 731503123. S pozdravem, MUDr. Václav Poláček, CSc., ambulance plastické chirurgie - Lékařský dům Praha 7 a.s.

2 odpovědi číst dál
Propadlé tváře po Aptos nitích gottwaldovai · 27. 7. 2021

Dobrý den, mám propadlé tváře po Aptos nitích, pomůže nějaký druh dermální výplně? Mám nerovnoměrnou pleť a dolíčky, zřejmě od uchycení. Děkuji.

Dobrý den, kdy jste byla na výkonu? Případně výplně bych zvažoval nejdříve za 3 týdny od aplikace, protože nerovnosti se budou vlastní vahou kůže vyrovnavat

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU MEZONITĚ

Jaká jsou rizika mezoniti?
Mezonitě. Jaká jsou rizika mezoniti? A jak dlouhá je doba hojeni u menších oblasti?? Napřiklad marionet?...
Joni
Poslední komentář: 20. 1. 2019 ·
34
Rizika při aplikaci mezonití
Dobry den, rada bych se zeptala na pripadne komplikace u mezoniti. Pri spatne aplikaci mozne krabaceni...
haafx
Poslední komentář: 5. 10. 2018 ·
219

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Mezonitě. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Podstoupila jsem před 3,5 měsíci estetický zákrok, při kterém mi byly aplikovány biodermální nitě do oblasti horních a dolních očních víček na oční klinice v Ostravě. 100% efekt měl být viditelný cca po 3 měsících, ale já vypadám hůř, než před zákrokem. Před měsícem jsem se snažila domluvit si s paní doktorkou osobní schůzku, ale bylo mi řečeno, že čas má až tak za půl roku. Po mém naléhání, že mám problémy, mi bylo slíbeno, že se mi paní doktorka ozve a neozval se nikdo! Vyhledala jsem proto pomoc na plastické klinice v Ostravě a pan doktor když mě viděl, tak se zhrozil. Na jakékoliv estetické zákroky proto doporučuji pouze plastické kliniky, kde se o vás postarají profesionálové. Já udělala velkou chybu, že jsem se hned nesvěřila do rukou plastického chirurga, který své práci rozumí. Na očních klinikách by se měli opravdu věnovat pouze své profesi!

Cena 2.400 Kč

Už bych do toho nešla! Nechala jsem si pouze zvednout obočí na doporučení lékařky. Prý to bude jen chvilka -a rychlovka (šup šup) - doslova. To sice byla rychlovka, ale už při aplikaci jsem si říkala, kam jsem to zase vlezla a proč? Celkem to bolelo. Bolí to ještě dnes (5. den) docela dost. Jedna strana pokrčená a na druhé straně boule a otok. Bolí mě celé oko. Taky jsem byla ujištěna, že si to sedne...tak to jsem vážně zvědavá kdy :-/

Cena 4.000 Kč

Moje hodnocení zákroků je kladné. Paní doktorka svým osobním přístupem, odborností a zájmem řešit co nejoptimálněji mé požadavky, byl příkladný. Zatím nemohu posoudit výsledky, neboť jsem pouze 2 dny po zákrocích, ale věřím tomu, že pokud efekt nebude odpovídající, budeme jej řešit s paní doktorkou při následné návštěvě. Pevně věřím, že po měsíční kontrole budu moci vyjádřit jen pozitivní stanovisko.

Cena 5.000 Kč

Mezonitě v IP Beuaty Kladno - MUDr. Radek Poláček je specialista v oboru. Citlivý a zároveň přesný, rychlý. Původně jsem chtěla vyplně kyselinou hylarunovou, ale nakonec jsem se rozhodla pro efektivnější řešení. Mezonitě. Lékař mi vše vysvětlil. Místa zákroku znecitlivěl. Trvá delší dobu než ve tváři zmizí "dolíčky", ale o to déle pak efekt přetrvává a je neměnný. Doporučuji. Navíc oceňuji milý a lidský přístup. Nebyla jsem moc spokojená v Asklepionu, přišli mi, že dělají vše proto, aby se zákok natahoval, trvalo to dlouho, jejich profesionalita je "nastavovaná" péčí o vás, na jeden malý zákrok potřebujete mít čas celé dopoledne :-) a pokud chcete řešit problém, trvá to několik dní, než se dostanete k někomu kompetentnímu. V IP Beauty šlo vše rychle a přitom s maximání péčí.

Cena 5.000 Kč