Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Synmastie po augmentaci

Julie94393
26. 4. 2012 · Poslední odpověď: 26. 4. 2012

Dobrý den V srpnu 2011, jsem podstoupila augumentaci, implantáty Nagor 325 ml. Problé je ten, že se pan doktor dal velmi široké implantáty a tím pádem mám prsa skoro spojené, výstřih je pro mě tabu. Konzultovala jsem tuto operaci se dvěma doktory v Praze s tím, že jejich navrhovaná velikost je max 250ml na docílení mého požadavku. Chtěla jsem velikost dvě, protože jsem docela drobná,ale doktor který mi tuto operaci dělal navrhnul 325ml na plnější dvojky a velikost podprsenky 70 B/C, tak jsem souhlasila. Teď nosím podprsenku 65E.Jsem z toho už velmi zoufalá a rozhodnutá nechat si implantáty vyjmout, pokud mi pan doktor nepřizná jeho pochybení a nenavrhne reoperaci.Tímto se chci zeptat jestli mám nárok na reklamaci. Mockrát děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 26. 4. 2012
Zdravím Vás.Težko cokoliv hodnotit, aniž byste podstoupila osobní konzultaci. Dle fota se dá soudit, že stav je operačně řešitelný a k řešení určitě vhodný.Konkrétní podrobnosti k případnému zákroku lze zase ale zodpovědně sdělit až po osobním vyšetření.Máme s těmito operacemi dobré zkušenosti.Co se týká rady, jak postupovat ve vztahu k Vašemu operatérovi, je to jednoduché.Vždy je první na řadě oboustranná vstřícná dohoda.Pooperační nález říká své, ale na druhé straně nikdo z těch, co Vám budou tak jako nyní já odpovídat, nebyl účastníkem Vaší domluvy s Vaším operatérem .Nikdo tedy nemá právo po této stránce něco komentovat nebo radit.Navíc je lepší,když opravný zákrok provádí ten, kdo operaci prováděl.Teprve, pokud nedojde k vzájemně vstřícné dohodě,je vhodné se obrátit na jiné pracoviště.V případě potřeby se na mne můžete kdykoliv obrátit a to i osobně na. Přeji příjemný den prim.MUDr.Otakar Lucák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 6. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi