Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 4 odpovědí

UroKlinikum - urologická klinika Praha

Napište nám

Recenze (3)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás UroKlinikum - urologická klinika Praha a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


UroKlinikum - urologická klinika Praha již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 13.9.2012
Spokojený/á

Děkuji panu prof. Babjukovi,který před 4 roky pomohl mojí mamince.Je to skvělý,vstřícný lékář,moc děkuji za pomoc a všem moc doporučuji.

Anonym

Anonymous 29.7.2012
Spokojený/á

Děkuji panu prof. Babjukovi za písemnou odpověď na problém, s kterým jsem se na něj obrátila. Odpověď byla rychlá, fundovaná. Mohu jen doporučit. Děkuji. Volhejnová

Anonym

Anonymous 22.3.2012
Spokojený/á

Dobrý den ,chci doporučit,prof.MUDr. Marka Babjuka,je to vstřícný a a vynikajicí odborník ,vždy dokáže poradit ,kdy je to potřeba,díky,že existuje,

Profil - UroKlinikum - urologická klinika Praha

Motto:

Urologické zdraví je dar, o který je třeba pečovat

Více o nás

UroKlinikum je moderní ambulantní pracoviště nabízející komplexní péči o urologické zdraví mužů i žen. Jsme k dispozici pro akutní péči i prevenci onkologických onemocnění.

Náš tým sestává ze špičkových lékařů s dlouholetou praxí na klinických pracovištích, v čele s prof. MUDr. Markem Babjukem, CSc.

Využíváme nejmodernější postupy pro léčbu širokého spektra urologických onemocnění. Odbornost a kvalita péče musí být vždy propojena se vstřícným a lidským přístupem všech našich pracovníků, s důrazem na zachování důstojnosti pacientů v průběhu celého diagnostického i léčebného procesu.

Provádíme konzultace léčby nádorových onemocnění (second opinion), zabýváme se prevencí nádoru prostaty, léčbu obtíží s erekcí a ejakulací, léčbu urologických onemocnění, potíží s vylučováním a inkontinencí, léčbu nádorových onemocnění.

Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme také i chirurgické zákroky: obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize a drobné výkony na genitálu. Současná urologie nabízí moderní miniinvazivní a efektivní léčbu urologických onemocnění.

PREVENCE RAKOVINY PROSTATY

Naší vizí je zpřístupnit a poskytnout moderní a účinná preventivní vyšetření nádorů prostaty všem, kteří to potřebují. Včasné a přesné preventivní urologické vyšetření je efektivním způsobem, jak eliminovat dopady rakoviny na vaše zdraví. Včasná a přesná diagnostika nádorů prostaty zabrání 90% stávajících úmrtí. Chraňte své zdraví a objednejte se na preventivní vyšetření. Darujte poukaz na preventivní ošetření – darujte život svému blízkému.

Krátké objednací lhůty a vstřícný přístup pro každého pacienta.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Obřízka výkon + 1 kontrola Od 1 400 Kč Do 14 500 Kč Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Budějovická 778/3a
14000 Praha
Praha 4
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
07:30 - 16:30 
Úterý
07:30 - 17:30 
Středa
07:30 - 16:30 
Čtvrtek
07:30 - 16:30 
Pátek
07:30 - 14:00 

Související zákroky