Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

24. 1. 2017 · Aktualizováno: 23. 7. 2019

Pět dní po modelaci prsou s augmentací

Stojí to za to
Průměrná cena: 82.000 Kč

O lékaři

FORMÉ Clinic
Praha
Hodnocení:
Pět dní po modelaci prsou s augmentací
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den, jsem pět dní po modelaci prsou s augmentací a cítím se skvěle! Měla jsem z operace velký strach a do poslední chvíle jsem nebyla rozhodnutá, jestli zákrok opravdu podstoupím. Už první konzultace s MUDr. Petrem Hýžou ale začala mé obavy zahánět. Pan doktor je neuvěřitelně milý, vstřícný, vše mi ochotně vysvětlil (a že jsem měla dotazů fůru) a jeho uklidňující vystupování, které vás do ničeho nenutí, úsměv a pohled jeho očí mě přesvědčily, že jsem v rukou odborníka, který své práci rozumí. Nyní už můžu potvrdit, že má i neobyčejně šikovné ruce a dokáže skloubit své zkušenosti a dovednosti s přáním pacientky. Jsem výsledkem zákroku nadšená už teď, kdy prsa ještě nemají finální podobu. Mé poděkování ale patří všem, se kterými jsem se na klinice setkala - ať na operačním sále, na pokoji, nebo na recepci. Sestřičky byly moc milé, ochotné se vším pomoci, nic pro ně nebylo problém a ke své péči nezapomněly vždy přidat i úsměv. Úsměv a vstřícnost Vás na této klinice bude provázet všude, kam se podíváte. Ještě jednou díky všem.

10

Komentářů (10)

Milu prosim vas, ake su prsia na dotyk? Makke ako prirodzene, nie je citit ten implantat? Ak su makke, ako dlho to trvalo? Jazvy mate ake? Dakujem :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.