Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Profylaktická mastektomie - muteace genu BRCA

Už jsem po zákroku Stojí to za to
cvek6194134
cvek6194134
Vytvořeno: 8. 6. 2020 · Aktualizace: 21. 3. 2021

O lékaři

FORMÉ Clinic
FORMÉ Clinic Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Profylaktická mastektomie - muteace genu BRCA

Příběh

Výsledky genetických testů bohužel prokázaly přítomnost mutace genu BRCA 1 jak u mé mamky tak i u mne a mé mladší sestry. Rozhodnutí bylo jednotné a rychlé - profylaktická mastektomie. Ale objednací doba u fakultních nemocnic je příliš dlouhá, proto jsme se rozhodly pro provedení výkonu na soukromé klinice FORMÉ CLINIC v Praze. Na klinice Formé jsem absolvovala profylaktickou mastektomii s okamžitou náhradou implantáty.Nejedná se o žádný kosmetický zákrok ale o náročnou operaci s následnou rekonstrukcí prsů. Operace se ujal MUDr. Bayer a musím uznat, že odvedl vynikající práci. Prsa vypadají mnohem lépe než před zákrokem, jsou větší a pevnější a celkový vzhled předčil mé veškeré očekávání. Na této klinice strach a obavy nemají absolutně žádné opostatnění, strávila jsem zde 3 noci a po celou dobu mi byla poskytována maximální péče. Starostlivost a příjemné chování personálu, profesionální přístup a dokonalý servis po celou dobu pobytu si rozhodně zaslouží to nejlepší hodnocení. Jsem přesvědčena, že stejný názor bode mít i mamka se sestrou. Ráda bych touto cestou poděkovala celé klinice za umožnění tohoto výkonu a přeji vám celou řadu takto spokojených klientů.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

cvek6194134
cvek6194134

·

· 21. 3. 2021

Dobrý den, operaci podstoupila i moje mamka a sestra,měly jsem slevu,platila jsem 80tisíc. Rekonstrukce byla s okamžitou náhradou za implantáty pod sval. Můžu Vám poslat fotky, když mi pošlete emailovou adresu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.