Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Křenová 73
60200 Brno
Brno
Česká republika

Hodnocení (12)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Arte Clinic s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Arte Clinic s.r.o. již získal/a tato hodnocení

FACELIFTING metodou QuickLift

 |  Facelift (operace obličeje), SMAS lifting
Stef 43  |  8.6.2017   Spokojený/á , Celková cena: 45 000 Kč

FACELIFTING metodou QuickLift mohu jen doporučit. Zpočátku jsem váhala, ale přesvědčil mne reálný výsledek tohoto zákroku u mé kamarádky a profesionální a vlídný přístup pracovníků ARTE Clinic. O všem jsem byla detailně informována předem, takže jsem přesně věděla do čeho jdu. Cca 10 dní po zákroku ... Více 

 2 Likes  |   1 Komentář

Quiclifting a likvidace vrásek pod očima

 |  Vyhlazení vrásek
Slavinka  |  7.6.2017   Spokojený/á , Celková cena: 57 500 Kč

Byla jsem velmi spokojená jak s provedením zákroku, tak i s omlazenim. Má to VELKÝ SMYSL. ROZHODNĚ SE OMLAZENI NEDÁ DOSÁHNOUT RŮZNÝMI KREMAMI atd , jak reklamuji !!!! Quiclifting je SKUTEČNOST , KTERÁ DOSAHUJE JAKO METODA SKUTEČNĚ VÝSLEDKY!!!

 4 Likes  |   8 Komentářů

63 let, Quick Lift a dolní víčka

 |  Operace dolních víček
Sárinka  |  5.6.2017   Spokojený/á , Celková cena: 57 500 Kč

Jak jednoduše a nenápadně vrátit čas... já 63 let Je 14 dnů od operace, cítím se skvěle, vypadám skvěle. Zvažovala jsem dlouho... nakonec mě přesvědčilo, nebojte se, těšte se..

 1 Like  |   5 Komentářů

Aplikace botulotoxinu do čela

 |  Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Lucie 41  |  22.5.2017   Spokojený/á , Celková cena: 1 700 Kč

Velmi příjemný personál, vše mi bylo vysvětleno , přijdu opět:)

 1 Like  |   4 Komentářů

I jako profík jsem si vyslechla přesný postup botoxu

 |  Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Maja  |  2.12.2016   Spokojený/á , Celková cena: 2 800 Kč

Dobrý den, léta chodím na botox, bohužel ne vždy s výsledkem dle představ. Po stěhování, změně města atd. jsem řešila, kam chodit. Když jsem rychle sháněla, kdo bude ochoten mě v co nejbližším termínu objednat, narazila jsem na kliniku Arte sídlící na ulici Křenová. Ochotně mě vzali hned druhý den,... Více 

 2 Likes  |   3 Komentářů

49 let: přenos tuku do obličeje

 |  Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku)
yvone  |  9.11.2016   Spokojený/á , Celková cena: 25 000 Kč

Můj problém byl jak tomu asi bude u žen mého věku, starší vzhled. Chtělo to vrátit jiskru, objem. Mám teprve dvanáctiletou dcerku a pořád chci vypadat dobře, abych se vedle mladších maminek cítila ok, to zákrok i za dobrou cenu splnil nad očekávání. Jsem z Brna, takže jsem vybrala kliniku Arte a šla... Více 

 2 Likes  |   4 Komentářů

Dlouho jsem zvažovala, ale podstoupila

 |  Facelift (operace obličeje), SMAS lifting
HrochovaAnna  |  6.9.2016   Spokojený/á

Dlouho jsem zvažovala, zda do zákroku jít, či ne. Nebylo to úplně bez bolesti, ale vše v míře snesitelnosti. Výsledek za to rozhodně stojí. Nevím, jak dlouho výsledný efekt vydrží, ale teď jsem spokojena a ostatním mohu doporučit. Vážila jsem do Brna cestu z Jižních Čech, protože mi byla metoda nejv... Více 

 2 Komentářů

Doporučuji všem

 |  Miniinvazivní SMAS facelift
Registrovaný uživatel  |  21.3.2016   Spokojený/á

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velkou spokojenost na Vaší Arte Clinic s.r.o. Podstoupila jsem MACS lift obličeje. S provedeným výkonem jsem velmi spokojená a proto bych chtěla ještě jednou poděkovat celému týmu na klinice. Doporučuji všem kdo řeší ochablý obličej a chce i s přibývajícím věkem vypad... Více 

 3 Likes  |   1 Komentář

Byla jsem nadmíru spokojená

 |  Laserová liposukce - SlimLipo
Registrovaný uživatel  |  11.3.2016   Spokojený/á , Celková cena: 28 500 Kč

Konečně mám stehna, po kterých jsem dlouho snila a za slušnou cenu. Mohu kliniku jen a jen doporučit. Byla jsem na Slim lipu stehen a jsem velice spokojená nikdy bych nevěřila, že budu mít štíhlejší stehna až díky Vám se to konečně podařilo to po čem jsem už dlouhou dobu toužila

 3 Likes  |   5 Komentářů

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Ovládáme matematiku krásy

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika estetické plastické chirurgie ARTE v Brně je pracoviště, které se specializuje na estetiku a omlazení tváře.

Profesní filozofie

Naším cílem je vrátit pokožku tváře tam, kde byla v mládí a vytvořit ty správné proporce a úhly. Proč byste měla vypadat starší, když můžete vypadat mladší a krásnější. Budete to stále vy, jen mladší a krásnější.

Konzultace u nás

Konzultace jsou u nás zdarma 

Jsme vám k dispozici v pondělí 9 - 18h, úterý 15 - 18h, středa až sobota - dle objednání

Více o nás

 

 

ARTE CLINIC

Klinika ARTE Clinic je moderní klinika estetické plastické chirurgie, která se specializuje na omlazení obličeje. Nejsme všeuměli nejraději děláme obličeje.Nabízíme několik liftingových metod, každá specifická svým provedením a vhodností věku pacienta a stavu pokožky.

Přijďte nabezplatnou konzultaci, na které zjistíte vše potřebné.

Metody faceliftingu

Novinkou je nejmodernější metoda MICRO SEFFI - přenos vlastního tuku a kmenových buňek, čímž dosáhneme omlazení i regenerace v partiích, kam tradiční lipofilling nebylo možno aplikovat a přitom tyto delikátní partie mají jeden z důležitých faktorů určující mladistvost tváře.

Endoskopickým liftingem MIVEL jsem schopni dosáhnou výrazného omlazení bez jizev na dlouhou dobu.

MACS Lift plasticko chirurgický facelifting s dlouhodobým efektem. Díky tomu, že zákrok podpírá podpovrchovou strukturu obličeje SMAS, vydrží efekt 7 až 10 let. Provádí se v lokální anestezii.

Serdev lift je určen mladší klientele nebo pro ty, kdo požadují okamžitý viditelný výsledek a žádnou rekonvalescenci.

Kombinace metod faceliftu a přenosu tuku SEFFI
Stárnutí obličeje se projevuje ztrátou objemu - hlavně v horní a střední části tváře, nadbytkem kůže a očividným stárnutím povrchu pokožky projevujícím se vráskami či pigmentací. Pro dosažení co nejlepšího výsledku tak kombinujeme často 2 metody, a to facelifting, který vypne pleť a zdůrazní přirozené kontury tváře a lipofillingem SEFFI, jež vrátí obličeji ztracený objem a zregeneruje kůži.

Jak to probíhá?
Díky liftingu Macs lift nebo endoskopickému liftingu MIVEL odstraníme kožní nadbytek a speciální metodou přenosu vlastního tuku MICROSEFFI, tedy vaším vlastním tukem s obsahem kmenových buňek, doplníme objem do míst jako víčka, obočí, spánky, líce, nosoretní rýhy a celou oblast rtů. Do těchto delikátních míst lze použít pouze speciální mikrochirurgické nástroje s přesným postupem odběru a přípravou tuku obohaceným o kmenové buňky a vaši krevní plazmu. Díky metodě MICROSEFFI dosáhneme objemu a současně žádoucí regenerace pokožky, která bude zlepšovat stav jěště 6 měsíců po aplikaci. Tato nová metoda je světová novinka, která má vynikající výsledky přirozeného! efektu omlazení običeje.

 

Prof. Alessandro Gennai, světová špička v estetické chirurgii na naší klinice, po operaci MIVEL faceliftu kombinovaného s MICRO SEFFI spolu s naším plastických chirurgem MUDr. Ventrubou a týmem ARTE Clinic:

tym arte clinic

Ovládáme matematiku krásy aneb co jinde nenajdete

O kráse rozhodují maličkosti - postavení obočí, objem rtů, tvar lícních kostí. Tyto perfektní proporce, objemy a úhly dokážeme vytvořit pomocí liftingů, který je pro každého klienta individuálně navržen. Tvář získá opět atraktivní mladiství vzhled. Zákroky se provádí bez narkózy jen v lokální anestezii tedy bezbolestně. Macs lift nabízí dlouhodobý efekt, a to až na 8 let. Serdev lift má efekt asi 2 roky. Kliniku opouštíte bez náplastí nebo obvazů, zato viditelně mladší a krásnější.

Spektrum služeb ARTE Clinic

Máte strach se pustit do radikálnějších změn? Nabídneme vám i oblíbené neinvazivní metody jako je injekční aplikace botulotoxinu, výplně kyselinou hyaluronovou, mezoterapii a řadu dalších.

Konzultace ZDARMA a kontrolní vyšetření

Víme, že někdy to chce k rozhodnutí vylepšit vzhled obličeje trochu odvahy. Proto nabízíme nezávaznou konzultaci zdarma, kde vyslechneme vaše představy, a lékař vám poradí, který zákrok je pro vás nejlepší. Po zákroku je pak samozřejmostí kontrola.

ARTE tým kliniky ARTE a prof. Serdev
Naši lékaři

MUDr.Tomáš Ventruba 
MUDr.Jana Paduchová 
MUDr.Milan Markovič 

Garant metody Serdev Suture Lift™ na naší klinice je čestný profesor Dr. Nikolay Serdev, M.D., Ph.D. Umístil se v žebříčku 100 nejlepších kosmetických chirurgů tisíciletí, získal cenu za vynikající přínos kosmetické chirurgii a také medaili "nejlepší estetický chirurg v Evropě". Jeho unikátní metodu na naší klinice provádí MUDr. Jana Paduchová.

 

Kde nás najdete? 

ARTE Clinic sídlí v Brně na ul. Křenová 73. V těsné blízkosti je tramvajová zastávka Mastná. Parkování je možné zdarma v podzemních garážích.

                   

Naše fotografie

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling od 850 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Bez narkózy v lokální... od 45 000 Kč
   Endoskopický lifting
   Miniinvazivní SMAS facelift lifting metodou Serdev... od 17 000 Kč
Hydrolifting od 2 500 Kč
Injekční lipolýza od 1 500 Kč
Injekční výplně od 3 500 Kč
   Skinbooster – Vital Injector od 3 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 3 500 Kč
Korekce jizev od 2 500 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Léčba biostimulačním laserem od 100 Kč
Léčba vypadávání vlasů od 5 000 Kč
Lifting tváří bez narkózy v lokální... od 45 000 Kč
Liposukce Slim Lipo od 18 000 Kč do 34 000 Kč
   Laserová liposukce Slim Lipo od 18 000 Kč do 34 000 Kč
   Laserová liposukce - SlimLipo od 18 000 Kč do 34 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku od 15 000 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž od 650 Kč
MACS-lift od 45 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 2 000 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) od 2 000 Kč
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků od 15 000 Kč
Miniinvazivní zvětšení a modelace hýždí Modelace hýždí bez narkózy,... od 29 000 Kč
Modelace hýždí a stehen Modelace hýždí bez narkózy,... od 29 000 Kč
Modelace hýždí brazilskou metodou Modelace hýždí bez narkózy,... od 29 000 Kč
Odstranění jizev po akné od 2 500 Kč
Odstranění pigmentových skvrn od 2 500 Kč
Odstranění podbradku lokální anestezie, provádí... od 19 500 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 2 500 Kč
Operace obočí (Brow lift) Endoskopický lifting MIVEL od 29 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) od 10 500 Kč
   Operace dolních víček od 12 500 Kč
   Operace horních víček od 10 500 Kč
Operace uší (Otoplastika) od 10 000 Kč
Plastická operace krku od 35 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) od 15 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) od 2 900 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)
   Redukce vrásek, jizev, strií metodou eMatrix od 1 000 Kč
Vyhlazení vrásek od 2 500 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou od 5 000 Kč
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) metoda SEFFI microfilling od 15 000 Kč
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling od 850 Kč
   Glykolový peeling Neostrata do 850 Kč
Injekční výplně od 3 500 Kč
   Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia) metoda SEFFI od 15 000 Kč do 25 000 Kč
   Juvéderm®
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) metodou SEFFI microfilling od 15 000 Kč do 25 000 Kč
   Princess od 2 500 Kč
   Restylane® od 2 500 Kč
   Teosyal® od 2 500 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 2 500 Kč
   Laserové odstranění pocení v podpaží od 15 000 Kč
   Léčba biostimulačním laserem od 100 Kč
   Odstranění jizev laserem E matrix od 3 000 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem od 5 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 2 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 2 500 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 500 Kč
   Odstranění lipomu od 500 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)
   Redukce vrásek, jizev, strií metodou eMatrix od 1 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) metoda SEFFI microfilling od 15 000 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

O zákroku s pacientkou

6.11.2015

Ambulantní metoda horního faceliftu se pacientce natolik líbila, že podstoupí facelift dolní třetiny obličeje. Jak zákrok bude probíhat?... Více 

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Miniinvazivní SMAS facelift

25.5.2016

Jde o metodu zkrášlení a omlazení obličeje. Jedná se o ambulantní zákrok s okamžitým a výrazným efektem omlazení a dlouhodobým (5 až 8... Více 

Odpovědi v diskuzích
  • 100% do 1 dne
  • zodpovězených
    poptávek
    průměrná
    odpověď