Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy po kojení na augmentaci?

Lucie2997
16. 9. 2008 · Poslední odpověď: 16. 9. 2008

Jsem ráda,že jsem dostala odpověd na mou včerejší otázku ohledně té narkozy..už mam takový lepší pocit,podstoupit plastickou operaci..Dále by mne zajímalo,v červnu jsem přestala kojit,tak kdy mohu podstoupit operaci?a také pořád si nejsem jistá jaký tvar implantátu zvolit,ale to mi nejspíš dooručí nějaký doktor že ano?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 16. 9. 2008
Dobrý den, moc ráda Vás pozvu k nám na konzultaci. Plastická operace je u Vás již možná, než projdete konzultací a bude termín zákroku, budete již hormonálně stabilizovaná. Ale důležité je i srovnání váhy po kojení. Má to velký vliv na tvar prsou. Pokud již máte svou váhu, není to problém. Pan primář se na Vás podívá a doporučí tvar a velikost implantátu. Pokud máte "svoji kapku", myslím tvar prsou, není nutné používat anatomické implantáty. Pokud máte další dotazy, můžete mi napsat i na mail. Ráda Vám pomohu a poradím. Nemáte se čeho bát, pan primář má 25 letou praxi a denně je na sále. U nás máte jistotu zkušeností a budete spokojená. Přijďte se podívat, sama se přesvědčíte. Důležité je operatérovi věřit, musí být zkušený a musí být Vaším rádcem, kdykoli Vám pomůže, poradí a to vše u nás najdete. Pěkný den, S pozdravem, Ing. Monika Janáková, marketingový manager Medicom VIP.
Tel. recepce.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 16. 9. 2008
Vážená paní,
implantátů existuje mnoho typů a samozřejmě i mnoho velikostí. Správný výběr implantátu vám nejlépe provede plastický chirurg po Vašem vyšetření a samozřejmě po dohodě s Vámi. Měl by jistě respektovat Vaše přání ohledně žádaného tvaru prsů a jejich velikosti. Pokud se termínu operace týče, rozhodně nedoporučuji operaci dříve, než za nejméně půl roku po ukončení kojení.
Ale rozhodně by Vás neměl operovat "nějaký doktor" , ale zkušený plastický chirurg.
Zdraví
Dr Svoboda
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 9. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2022
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 10. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2008
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2017
Zvětšení prsou
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 7. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2021
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2021
Chemický peeling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 11. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi