Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení jednoho prsu

aja1986
9. 8. 2009 · Poslední odpověď: 10. 8. 2009

Od doby dospívání mám problém s jedním prsem, které mám menší než druhé. Lékařka říkala že se to může srovnat, ale je mi už 23 let, a proéblém stále trvá. Přemýšlím o zvjetšení menšího prsu, které mám zhruba o 2 čísla menší. Poraďte mi jak na to, zda je to možné, a jaká mohou být ryzika. Platí něco pojištovna (vzp)?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 10. 8. 2009
Dobrý den , úpravu asymetrie prsou můžeme u nás provést . Bližší informace a možnosti hrazení pojišťovnou lze říci až po osobní konsultaci .
prim MUDr Alena Schmoranzová , Vysoké nad Jizerou
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 10. 8. 2009
Dobrý den,

Váš problém lze řešit, existuje několik možností. O té nejvhodnější pro Vás rozhodne osobní konzultační vyšetření. Pokud máte zájem, objednejte se na tel.: **********. Jsme ale soukromá klinika, zákrok byste si musela plně hradit nebo je možný splátkový prodej.

Pěkný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Premium
Brno . 10. 8. 2009
Dobrý den, pokud uvažujete o operačním řešení asymetrie, pak přichází v ůvahu zvětšení menšího prsu implantátem nebo zmenšení většího prsu, eventuelně i varianta kombinovaného zákroku. Více bych Vám mohl říct až osobně při konzultaci. V případě, že máte zájem, objednejte se, prosím, telefonicky **********. Zdravím, dr. Hýža
Premium
Praha . 10. 8. 2009
Dobrý den,

řešením tohoto problému se na naší klinice zabýváme často.Pokud máte zájem,můžete se objednat na nezávaznou konzultaci s některým z našich plastických chirurgů,který Vám problém podrobně vysvětlí.Pro objednání volejte:***********.S pozdravem odd.plast.chir.-LD.
**************
Praha . 9. 8. 2009
Dobrý den, záleží na velikosti asymetrie. Lze toto řešit zvětšením menšího prsu, nebo zmenšením většího. Pro úhradu zdravotní pojišťovnou by se musel žádat revizní lékař, ale myslím, že pojišťovna by ev. uhradila variantu levnější, tedy zmenšení většího prsu. Nikoliv opačně. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2012
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 11. 2010
Zvětšení prsou
23 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 2. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi