MUDr. Lenka Ottová

MUDr. Lenka Ottová Premium

(75 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Langrova 7, Šumperk, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 16 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5140202170
MUDr. Lenka Ottová Premium
(75 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 3031 návštěv profilu

Ottlens je rodinnou společností, která klade důraz na týmovost, spolupráci, vzdělávání a zajištění skvělé péče o pacienty a především své zaměstnance. Těch si váží, protože jsou tím nejcennějším, co Ottlens má.

Ottlensáci= 8 lékařů, 7 zdravotních sester, 4 optometristé, 2 ortoptistky, 4 oční optici a dalších 10 pracovníků, kteří se postarají o to, aby se každý pacient cítil bezpečně a spokojeně.

Našim motem je:

Přijď k nám a uvidíš.... Pomůžeme vám vidět svět v krásnějším světle a svět vás bude vnímat stejným způsobem. / See the world in a beautiful light and the world will see you the same.

Silné stránky lidí a týmu?

Dbáme na individuální přístup a posilujeme silné stránky jednotlivých lidí tak, aby byli šťastní, cítili se v práci dobře tak, aby mohli být nápomocni ostatním lidem - našim pacientům.

Hodnoty týmu a firmy?

Pozitivní kultura + silné stránky Ottlensáků

Pro co máme jako firma skutečný zápal?

Děláme to, co nás baví, v čem jsme dobří. Pracujeme s nadstandardním přístrojovým vybavením a technologiemi tak, abychom zachytili a vyléčili oční onemocnění dětí i dospělých. Pomáháme lidem lépe vidět. U novorozenců dokážeme odhalit zrakovou vadu a vyléčíme i šilhavé děti pomocí brýlí, speciálních ortopticko - pleoptických cvičení a za pomocí nošení okluzoru.

Zabýváme se estetickou medicínou obličejových partiích. V oblasti estetiky pomůžeme ženám, aby byly spokojenější se svým vzhledem. Umíme odstranit vrásky, prodloužit řasy, vytvarovat obličej pomocí výplňových materiálů, pracujeme s Botulotoxinem typu A. Dokážeme vytvarovat rty a odstranit kruhy pod očima a zlepšit pleť obličeje. Aplikací vitamínu C v infuzích dodáme pacientům energii a ochráníme před nemocemi.

Naší doménou je spojení několika zákroků dohromady a vynikáme hlavně v kombinaci dvou výkonů - plastika očních víček spojená s úpravou obočí - microbladingem. Toto jedinečné spojení dvou výkonů dodává ženám na zlepšení vzhledu a výrazně je omladí. Pacientky jsou po výkonu nesmírně spokojené a nám to dodává radost z práce a oboustranný pocit štěstí. Pacientům se věnujeme ve čtyřech očních ordinacích, na zákrokovém a operačním sále, ve třech dětských ortoptických cvičebnách, v oční optice.

Nově jsme v srdci našeho centra vybavili místnost s nadstandardním přístrojovým vybavením jako je OCT, ultrazvuk a laser na tzv. YAG kapsulotomii a LI laserovou iridotomii. Dále provádíme fotodokumentaci pomocí funduskamery. Díky novému programu OCT Zeiss forum můžeme lépe sledovat vývoj očních onemocnění v čase a tím řídit nastavení správné léčby. V kartě každého pacienta si můžeme společně prohlédnout výsledek vyšetření z jednotlivých přístrojů. Např. u pacientů se zeleným zákalem sledujeme zároveň vývoj nitroočního tlaku, OCT změn, nálezu na perimetru i to, jak vypadá zrakový nerv focený funduskamerou. Postaráme se o vás!

Naší vizí je společný cíl a tím je: Spokojený pacient, který se k nám vrací.

Žijeme v souladu se svou misí?

Chceme, aby svět lépe viděl a taky, aby byli lidé spokojeni nejen se svým zdravím, ale taky s tím, jak vypadají. Ano, snažíme se dělat lidi šťastnější a to nás baví. Děláme to, co umíme.

Oslavujeme úspěchy?

Společně ano.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1997

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Operace očních víček

Ektropium, Entropium, jedno víčko 3 000 Kč (jedná se o postavení víček). Trichiáza od 300 Kč (trichiáza je růst řas směrem k oku) - odstranění.
Od: 26.000 Kč

Kosmetická ošetření

Microblading je japonská metoda úpravy obočí. V první fázi dochází k zakreslení symetrického tvaru obočí a poté se provádí mikročepelkou do nejvyšší vrstvy pokožky řezy ve tvaru chloupků obočí. Po potření obočí lokální anestezií, která klientce zajistí vyšší komfort, je ve druhé fázi každý řez vyplňován barvou do požadované tloušťky a tónu. Výsledkem je přirozeně působící imitace chloupků struktury obočí. Správně technicky provedený microblading pociťuje klient jako jemné škrábání, rány nekrvác

Recenze (75)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Dobrý den, chtěla bych napsat, že jsem byla v lednu na operaci spodních víček a v dubnu na operaci vrchních víček. Paní doktorka Ottová je moc příjemná a všechno mi dobře vysvětlila, takže po operaci se vše dobře hojilo a s výsledkem jsem velmi spoko...Číst dál

V Ottlens jsem byla na operaci horních víček u paní doktorky Ottové. Vše od konzultace přes samotný zákrok, péči vrchní sestry a sestřičky Markétky během i po zákroku naprosto perfektní ❤️ Moc děkuji 👍🌼

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní doktorce Olze Myrgorodske, za její péči a přístup. Objednala jsem se na zákrok na vyplnění rtů. Již v minulosti jsem podstoupila tento zákrok na jiném pracovišti. Musím říct, že její přístup byl velice profesioná...Číst dál

Podstoupila jsem operaci horních víček a jsem naprosto spokojená. Paní doktorka je člověk na svém místě - skvělá komunikace a profesionalita - operce bezbolestná a rekonvalescence skvělá. Mohu jen a jen doporučit.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Lenka Ottová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (26)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (98)

Videa (6)

Požádejte: MUDr. Lenka Ottová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (47)

PMU v kombinaci s kys. hyaluronovou
Odpověď odborníka · 4. 4. 2022
Dobrý den, Určitě se dají kombinovat dané metody. Přesně, jak říká kolegyně - domluvit s lidmi, kteří zákrok budou provádět. S přáním hezkého dne, tým Ottlens.
Bila krupicka po vyplni rtu
Odpověď odborníka · 4. 2. 2022

Dobrý den. Bílé žlázky na rtech - je normální nález. U někoho je vidět víc, u někoho miň. Většina lidí si jích všimne až po vyplní nebo jakémkoliv jiném zákroku na rtech, kdy zkoumají své rty s větší pozorností. Určitě, nejlepší způsob zjistit,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: MUDr. Lenka Ottová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!