Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace a roztroušená skleróza

HelenkaK
11. 4. 2010 · Poslední odpověď: 13. 9. 2012

Dobry den, je mi 31 let a planuji augmentaci. Mam 2 deti a celkem jsem je kojila 26 mesicu, dokazete si predtavit co to s poprsim udelalo... Nikdy jsem nemela moc velka prsa, ale ted jsou mala a velice svesena a prazdna. Potrebuji konzultaci, operaci a aspon castecne zotaveni stihnout do 2. cervna, pak odletam do USA. Muzete mi prosim doporucit misto a DOBREHO doktora, nejlepe na jihocesku (Ceske Budejovice, Brno, Jihlava, J. Hradec, popripade i Praha), jde mi prednostne o vynikajici vysledek, pristup a cena je samozrejmne take dulezita. Dalsi vec je, ze od svych 25let mam rostrousenou sklerozu (RS). Mela jsem jen jednu prihodu a to optical neurautis (zanet ocniho nervu) a vse se dobre vylecilo. 2 roky jsem byla na medicine a ted uz 4 roky nic neberu, protoze jsem byla bud tehotna nebo jsem kojila a pak s druhym ditetem to same. Pro RS je tehotenstvi a kojeni velice dobre, jako by tuto chorobu pozastavily. Mela bych se vratit zpet na medicinu Avonex nekdy v cervenci '10. Pred mesicem jsem mela magnetickou renosanci a vse vypada dobre... Dekuji za odpoved. Hanka

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
myslím, že už jste mne kontaktovala přímo, nicméně stejně jako v ordinaci i nyní vám doporučuji od každé zbytné zátěže tedy i od zvětšení prsů jednoznačně ustoupit, vaše dvě děti vás potřebují co možná zdravou a určitě velikost prsů v tom nehraje ani malou roli, přeji hezký den prof Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 4. 2010
Zkuste přijít na konsultaci, slibuji, jen, že si o tom zatím popovídáme, já Vám vysvětlím všechny své zkušenosti s problematiky RS, přesahuje to rámec internetové komunikace. Zdraví Dr. Tomášek ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
13. 4. 2010
Dobrý den, sdílím obavy doktora Tomáška. Můj velice dobrý kamarád trpí také RS a vidím, jakým rizikem s náseldným zhoršením stavu je pro něj jakákoli menší infekce, nachlazení a jiná zátěž. Proto Vám operaci nedoporučuji a přeji, abyste vše skvěle zvládla. Buďte prosím velmi opatrná. Mějte se hezky, Dr. Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 4. 2010
Co já vím o RS, tak jakákoliv intervence do klidného průběhu života s RS je veliké risiko. Můžete hovořit o štěstí, že Vás těhotenství více v průběhu RS nepoškodilo. Vzhledem k tomu, že mám osobní zkušenosti s přáteli co mají RS se domnívám, že zvětšovat prsa při Vašem základním onemocnění je veliké riziko a mně osobně by asi nestálo za ten "výdělek" na vás mít špatné svědomí, kdybyste měla po výkonu nějaké komplikace. Lituji. Zdraví Dr. Tomášek *******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 11. 4. 2010
Po souhlasu Vašeho ošetřujícího lékaře pro RSje augumentace možná.Konzultace pondělí 9-13 14-18hod Praha 2 Moravská 24,termín operace plánujte po menstruaci,na léčení počítejte mon.1měsíc-6týdnů.Cena 46000Kc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 4. 2014
Neinvazivní lifting obličeje
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 6. 2022
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 12. 2020
Mezonitě
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 8. 2021
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 7. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2008
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 1. 2010
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 2. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 5. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi