Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vystouplá šlacha pod prsy po modelaci

Jitka61373
24. 5. 2011 · Poslední odpověď: 14. 6. 2011

Dobrý den, jsem 5. týden od modelace prsou.Když zvednu ruce jako bych chtěla na něco dosáhnout vystoupí mi pod prsy snad žíla,šlacha - je to nechci říkat bolestivé ale spíše nepříjemné, jako by to táhlo. Můj lékař neví co to je, mluvil o stehách, moc jsem ho nepochopila, snad až se vstřebají, že by to zmizelo. Zkusím přiložit fotografie, ale nejsem moc zběhlá a nevím zda se mi to podaří.Prosím o radu, zda se s tím někdo setkal a co to vlastně je. Děkuji Jitka

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Hradec Králové . 14. 6. 2011
Dobrý den,
rádo se stalo. Kdybyste měla jakékoli potíže nebo otázky, neváhejte mne prosím kontaktovat.
Se srdečným pozdravem Martin Kloud (****************)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 5. 2011
Bude to nejspíše tzv. "owerfloating", ucpaná nebo zánětem aktiviváná lymfatická céva, která vazivovatí a tuhne. Léčba je tlakovými masážemi, někdy pod tlakem cítíte i prasknutí to už v době, kdy je okolní zánět zvazivovatělý. To ustoupí. Buďte v klidu. I mne v době před 20 lety, kdy jsem začínal s estetickými operacemi, znervozňovaly takovéto stavy, protože byly v místě, kdy jsem vůbec neoperoval. Buďte v klidu a masírujte. Zdraví Dr. Tomášek *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
flag 2 adresy v Bratislavský kraj, Wien... . 25. 5. 2011
Mila Jitka,
tiez suhlasim s nazorom kolegu Dr. Klouda, len na doplnenie terapie, okrem protizapalovej masti/gelu, vhodny na zaciatku i celkovo Ibuprofen (nesteroidne antiflogistikum) a lokalne teple obklady. Chce to len trpezlivost. (zahranicna literatura uvadza dobu spontanneho ustupu az do 6 mesiacov!)
Zelam Vam rychly priebeh.
S pozdravom,
dr. skulavikova
Premium
Chrudim . 24. 5. 2011
Dobrý den. Dr. Kloud má pravdu. Až o tak vzácný problém po operacích prsů se nejedná. Situace je ke konzervativnímu léčení. A nebojte se, zcela jistě při protizánětlivé lokální léčbě obtíže odezní. Nashledanou, dr. Remeš
Hradec Králové . 24. 5. 2011
Dobrý den,
nejspíše se jedná o Mondorovu chorobu. Je to zánět povrchních žil na hrudníku. Lokálně postačí aplikovat protizánětlivou mast nebo gel, které jsou volně prodejné v lékárně. Do šesti týdnů se vše samo zhojí bez nutnosti další intervence.
Se srdečným pozdravem Martin Kloud (************)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 24. 5. 2011
Dobrý večer.
To foto vypadá strašidelně.
Nevím.Můžete se zastavit osobně?
MUDr.Jaroslav Hirňák
**********
OPECH FN Olomouc
*************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2015
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Modelace prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 3. 2019
Modelace prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 8. 2015
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2021
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2009
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 8. 2014
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 1. 2023
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi