Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prsa daleko od sebe

Danica
6. 3. 2011 · Poslední odpověď: 10. 3. 2011

Dobrý den, prosím o radu ohledně velikosti.Před 15-ti měsíci jsem byla na augmentaci,byl mi dán implantát kulatý, 340 ml, částečně pod sval.tehdy mi operatér řekl, že větší by mi už nedával a teď, že by můj hrudník klidně "zvládl" i 400 ml a pořád by to mělo vypadat přirozeně. Zdá se mi, že prsa mám bohužel moc daleko od sebe a v obyčejné podprsence mi to neudělá pěkný dekolt. Prosím o Váš názor. Moc děkuji.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 8. 3. 2011
Nejlepší odpověď
Zdravím Vás. Svou odpovědí Vás asi moc nepotěším. Pro implantáty platí jedno hlavní pravidlo - implantáty pouze zvětšují stávající tvar. Nic víc, nic míň. jsou-li ňadra krásná před operací, budou i po operaci, ale větší, jsou-li pokleslá, budou i po operaci, jen větší atd. Stejně tak se nedá pomocí implantátů korigovat vzdálenost prsů od sebe - a to ani k sobě, ani od sebe. Musel bych Vám to nakreslit na papír - ale pokud se nedodrží zásada, že střed implantátů není přesně pod středem bradavky.pak by po zvětšení prsou to vypadá, jakoby bradavky tzv. šilhaly dovnitř nebo ven, ve Vašem případě ven. Je do dáno postavením bradavek daleko od sebe, a to pomocí implantátů prostě změnit nelze, bez ohledu, jak velký implantát do prsou dáte. Toto říkávámm dopředu všem našim pacientkám, které mají tento požadavek. Je mi líto, že Vám nemohu napsat příznivější odpově%d. Přeji krásný den. S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava ****************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 3. 2011
Vaše prsa vychází trochu více divergentně z těla ( od sebe) nemůžete je tedy chtít mít blíže k sobě. Když se i ty větší implantáty uloží mediálněji, tedy ke středu budou zase bradavky moc od sebe. Nad středem implantátu se má být uložen dvorec, jinak to nejde. Výsledek Vaší operace je hezký a přirozený. Zkuste se rozhlédnout na nuda pláži kolik žen má prsa od sebe, když jsou nahá. Dekolt dělají většinou podprsenky, nebo korzety. Zdravcí Dr. Tomášek ************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 7. 3. 2011
Dobrý den, myslím, že ani implantát 400 ml nepřiblíží prsa k sobě. Vaše prsní dvorce bohužel jsou více do stran a implantát se musí vložit tak, aby byl na vrcholu prsu. Tedy symetricky do všech stran kolem něj se musí vytvořit dutina. Aby se mezera mezi prsy zmenšila, musel by se užít dle mého opravdu velký implantát, možná 500 - 600ml, ale za cenu obrovských a těžkých prsů s implantátem hmatným pod kůží. Na další operaci nechďte. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 7. 3. 2011
Dobrý den,

reoperace je možná rok od primární operace. Doporučuji Vám počkat, prsa si sednou a po roce se rozhodnete, zda použít jiný implantát.

S pozdravem,
ambulance MEDICOM VIP
Premium
Dobrý den, podle přiložené fotografie bych vám další operaci rozhodně nedoporučila, implantát musí být uložen pod bradavkou, nemůže být posunutý víc "do středu". Na fotografii máte prsa pěkná, nezkazte si je a vyberte se jinou podprsenku.
Za Body kliniku Dr. Zimovčáková
Praha . 6. 3. 2011
Dobrý večer.
Jaká je Vaše otázka?
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 8. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2016
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2013
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 5. 2017
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2022
Mastektomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi