Augmentace do 50.000,-

anonymous1509  |  návštěvník
Dobrý den. Mám vážný zájem o zvětšení prsou, ale jsem ještě studentka a vydělávám pouze o prázdninách, tudíž si nemůžu dovolit drahou operaci, a chtěla bych se zeptat, zda je možné zvětšení kdekoli po republice do 50 000Kč. Mám prsa o velikosti řekla bych sotva A, a přála bych si velikost C. Děkuji
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1507 odpovědí
  • 381 Likes
Dobry den, mame akci do konce brezna za cenu 55500,-.zdravi dr vraspirova
Cleopatra Clinic, Klinika Plastické Chirurgie s.r.o.  |  Premium member  |  Ostrava, Havířov, Opava
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

cena za augmentaci prsou u nás je 54 800 Kč. Klidně byste mohla část uhradit na splátky bez navýšení.

S pozdravem Dr. Zakout
Makyna  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den, Chalupková. Ráda by jsem se objednala na konzultaci popřípadě i na operaci zvetšení prsou na únor roku 2018. Bylo by to možné? Děkuji vám za vaší odpověď.
MUDr. Libor Polák  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ostrava, Frýdek-Místek, Brno, Hodonín
  • 1608 odpovědí
  • 49 Likes
Dobrý den.
Cena augmentace kulatými implantáty je na mojí klinice Polmedicana v Ostravě i bez akce 53 000 Kč.
Na konzultaci se můžete objednat na č.tel.  607 ... Zobrazit číslo 607 115 715  Telefon .
S pozdravem,
MUDr.Libor Polák
eli  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den,
příznivé ceny má pan dr.Robert Remeš v Chrudimi. Ale záleží, jak to máte daleko.... El.
MUDr. Janka Točíková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 754 odpovědí
  • 85 Likes
cena na našem pracovišti dlouhodobě 49 500Kc.
Luca  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
  • 9 Likes
Před rokem jsem podstoupila augmentaci v Padubické krajské nemocnici. Z vykojených kůžiček po původních A-čkách mi pan doctor Janeček udělal krásné plné B. Cena byla asi 47 tis. Když připočtu cenu konzultace (první neúčtovaná), cenu kompresního prádla, cenu předoperačního vyčetření u obvodního lékaře - tak jsem se do 50 tisíc vešla. Myslím, že velikost implantátu cenu zákroku na tomto pracovišti nezmění.
Rozhodla jsem se pro nemocnici nejen z důvodů finančních a proto, abych nemusela dojíždět daleko, ale i proto, že dnes se všechno jmenuje "klinika", ale kdo ví, jaké podmínky panují v takovém "lepším salonu krásy" a jakým způsobem jsou schopni řešit případný akutní problem. Překvapuje mne, že po takovém zásahu do organismu, jsou běžně ženy 2. den po zákroku odesílány domů. V nemocnici toto nehrozí. Operace v Po, dreny po celou dobu a propuštění v Pa. Pobytu v nemocnici rozhodně nelituji, doma bych se 2 dětma byla stejně nepoužitelná a alespoň jsem si pořádně odpočinula. Další pondělí jsem v pohodě nastoupila do práce.
Hanka H.  |  návštěvník  |  Praha
Mám po operaci u pana doktora Vřeského která mne stále 65 tisíc. VS výsledkem jsem spokojena (viz fotka), neměla jsem obavy a až doteď je vše bez komplikací. Nakoupila jsem si kvalitní prádlo které podpoří skvělý výsledek. Co tím chci říci. Orientovat se jen na cenu není dobré. Raději ještě vydrž. Kamarádka se orientovala taky špatně - kdo ji vezme dřív, a skončila s opravdu neestetickým výsledkem.

Představ si, že na prsa půjdeš, ale výsledek nebude optimální. Ne vždy ti uznají reklamaci, a co potom?

Dále výdaje nejsou jen za operaci, ale jak píšu, zdravotní podprsenky (já nakupovala na lipoelastik) které podpoří skvělý výsledek a jsou super na spaní. Poté nové spodní prádlo, případně oblečení. S tím, že výsledek dva měsíce po opce není finální, já měla 2 měsíce po OP 70G a nyní mám 70E/F.

Určitě si taky neber operaci na splátky, zvlášť když jsi studentka. Nikdy nevíš co se může stát a jen tě to bude stresovat, což má vždy vliv na hojení. Vydrž třeba ještě rok, nebo se poohlédni po časově nenáročné brigádě. Je vždy lepší problémům předcházet než řešit :-) Určitě by bylo nemilé, kdyby jsi musela ukončit nebo přerušit školu kvůli práci a zaplacení dluhu za prsa.
Související recenze a zkušenosti
Rychlé hojení po zvětšení prsou
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Hezký den! Velmi ráda bych se podělila o mé pocity! V březnu jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice Leticia. Jsem velmi ráda, že jsem měla tak štastnou ruku při výběru . Pan doktor i tým byl... Více 
Motiva ergonomix pro ženy sportovkyně
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Časy, kdy jsem měla sice malá, ale pevná prsa ukončila dvě těhotenství a kojení. Zdálo se mi, že to manželovi nikterak nevadí, nicméně, když jsem vyjádřila přání s tím něco udělat, obdržela jsem ke... Více 

Související videa

Doktor ve Vašem okolí