Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zapadlá brada

Uzivatel
23. 3. 2007 · Poslední odpověď: 4. 4. 2013

Dobrý den, mám nevýraznou zapadlou bradu. O operaci uvažuji už dlouhou dobu. Poradíte mi prosím, kam se můžu obrátit? Nejlépe pracoviště na Moravě. Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pokud by jste nechtěla implantát a stačilo by bradu vysunout při osteotomii, můžeme uvažovat i o této eventualitě. Zdravím z Brna
obličejové implantáty zvláště do oblasti profilu potřebují dobrou analyzu problému, implantát do brady je vhodný jen tehdy, máte-li dobrý mezičelistní vztah, pokud ne, pak může být řešením vašeho problému úplně jiný postup, v případě implantátu je, co se týče materiálu, v současnosti asi nejlepší Porex, fixovaný ke kosti, nicméně nezapomeňte, že se vždy jedná o implantaci cizího tělesa, hezký večer doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Pokles horních víček po aplikaci kyseliny hya. do čela

JaninaC11
JaninaC11
4. 2. 2020 · Poslední odpověď: 6. 2. 2020

Dobrý den jsem 14 dní po výplní vrásek na čele kyselinou...strašně mi poklesly horní víčka a je to každý den horší...čelo je pěkné, ale ty oči mě teď vadi víc.. co mám dělat? Chci jít na operaci víček ať to klidně vyteče...můžu třeba příští týden?

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
pokud pokles víček vznikl jako následek zákroku v oblasti čela, blefaroplastilka tento problém nevyřeší, ba naopak by vám mohla způsobit následné komplikace. Běžte svůj problém ukázat lékaři, který zákrok prováděl a rozhodně nyní nic jiného nepodnikejte. Proberte s ním, co by se dalo nyní dělat nebo jak urychlit odbourávání látky, kterou v čele máte. Víčka řešte až efekt zákroku na čele odezní.
S pozdravem
MUDr. Milena Vojtíšková
*********

Biologická liposukce podbradku a výplň brady

Mirka840217
Mirka840217
21. 10. 2019 · Poslední odpověď: 22. 11. 2019

Dobrý den, chci se zeptat na biologickou liposukci podbradku a výplň brady Revolaxem. Přemýšlím nad tímto zákrokem už delší dobu, mám zapadlejší bradu a tím pádem i viditelnější podbradek není to nic hrozného, ale mě osobně to trápí i když nikdo jiný si toho nevšiml. Chtěla bych vědět, zda se dá těmito zákroky hezky vymodelovat brada a vykonturovat spodní čelist. Děkuji za odpověď.

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 21. 10. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

pokud uvažujete nad touto kombinací, velmi pečlivě zvažte pracoviště a zákrok si nechejte provést zkušeným lékařem. Jen tak se vyhneme možným komplikacím.
Naše pracoviště pro vámi žádaný výsledek používá pro redukci podbradku přístroj ShapeUp! - má velmi krásné výsledky a je nebolestivý, výplň používáme švýcarskou, zn. Neauvia.
Ale "cest" je více, záleží co kdo preferuje. Také výplní, které mají krásný modelační efekt je na trhu mnoho. Škoda, že jste neposlala fotografii, dalo by se diskutovat podstatně více cíleněji.... :-)

Ať vše dopadne dle vašich představ
vám přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Profiloplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 2. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi