Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dysport a velké pnutí kolem očí po aplikaci způsobující migrény

Klarinal
20. 1. 2024 · Poslední odpověď: 23. 1. 2024

Dobrý den, na konci listopadu jsem byla na odstranění vrásek na čele pomocí Dysportu. Dostala jsem 40 jednotek do středu čela, to bylo ještě v pořádku. Pak na kontrole o tři týdny později jsem dostala ještě dalších 10 jednotek nad obě obočí. Díky tomu se mi úplně vyplo čelo do stran a stáhly se mi velmi svaly kolem očí, které mi táhnou dolů obočí a to mám teď prakticky bez oblouku, zároveň mi to stahuje oči a vypadám pořád smutně a otekle. Teď jsem další měsíc od druhé aplikace a tento stav mi velmi znepříjemňuje život nejen kvůli estetice ale také kvůli neustálému velkému pnutí, brnění a mravenčení,které cítím na čele,kolem očí a v oblasti spánků. Zároveň mám velké migrény a tlaky za očima. Teplo tento stav pnutí ještě zhoršuje. Přikládám foto před a po, kde je vidět stažení svalů kolem očí u spánků a pokles obočí. Vrátí se vše do původního stavu nebo jak mám tento problém řešit? Děkuji za odpovědi

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 23. 1. 2024
dobrý den, možná by pomohl ještě další dopich, ale spíše zkuste vydržet, účinek do dalších 2 měsíců odezní a při příští aplikaci se těmto problémům již vyhnete. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Premium
Praha . 23. 1. 2024
Dobrý den, nebojte se, účinek botoxu/dysportu je pouze dočasný a s časem se to zlepší. Pokud byste chtěla zrychlit odeznění efektu, doporučuji saunu nebo nahřívání oblasti. Alternativně k urychlení odeznění efektu botulotoxinu nabízíme plazmaterapii.
Krásný den, Dr. Zborovská
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 23. 1. 2024
DOBRÝ DEN, VÝSLEDKY ESTETICKÝCH ZÁKROKŮ NEMUSEJÍ BÝT PRO KLIENTA USPOKOJIVÉ ČI OČEKÁVANÉ.. V PŘÍPADĚ APLIKACE BOTULOTOXINU JE NA JEDNU STRANU VELICE POVZBUDIVÉ, ŽE JEHO ÚČINEK POMALU ODEZNÍVÁ. TO ASI PŘÍRODA MYSLELA NA ROZLADĚNÉ KLIENTY. POVZBUZENÍM MŮŽE BÝT TO, ŽE NEMUSÍTE NIC ŘEŠIT, PŮSOBENÍ PŘECE POMALU VYPRCHÁ A PŘI PŘÍŠTÍ APLIKACI BUDETE JIŽ ZKUŠENĚJŠÍ (PAMATUJTE, ŽE NEJLEPŠÍ JE DRŽET SE JEDNOHO APLIKÁTORA, KTERÝ VÁS ZNÁ). SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění vrásek
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 2. 2021
Injekční výplně
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 5. 2013
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi