Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dysport a komplikace čtyři měsíce po

Klarinal
21. 3. 2024 · Poslední odpověď: 22. 3. 2024

Dobrý den,

Před čtyřmi měsíci mi byl aplikován Dysport do oblasti čela bez glabely 40 jednotek, po měsíci ještě dopich 10 jednotek nad obočí. Díky tomu mi obočí spadlo a způsobilo mi problémy s očima ( tik v levém oku, rozmazané vidění, suché oči - potvrzeno i očním lékařem), mám propadlé spánky, prohlubně na čele a velké pnutí v oblasti čela. Tento stav trvá doteď. Včera jsem byla znovu na konzultaci u lékařky, která mi zákrok prováděla a bylo mi řečeno, že mám již prakticky zpět mimiku a nic z toho co zmiňují není možné, údajně se mi jen zdá že mám obočí a čelo jinak (přitom i na fotkách je zřejmé, že to tak není a pohyb ještě zcela zpět není, dělá se mi na čele takové Včko, které mi navíc dělá i vrásky které jsem dřív neměla). Přitom já měla vždy čelo hezky kulaté teď je jak placka a je vidět každý záhyb na mojí lebce. Je možné že svaly atrofovaly? Pokud ano je to zvratné a jak dlouho to trvá? Nebo se mám smířit s tím, že stav se již nezlepší? Potřebuji vysvětlení čím je to způsobeno jsem již zoufalá,že po čtyřech měsících není žádná změna k lepšímu..děkuji za odpovědi

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Faceexpert
Praha . 22. 3. 2024
Krásný den,
aplikovat Dysport jenom do oblasti čela není obvykle zejména u lidí kteří mají sklon k padání víček. Glabela je antagonista svalů čela, proto by se mala pichat spolu s čelem. Ve vašem případě doporučuji Vám osobní konzultaci u nás na klinice kde probereme váš stav a podíváme se na situaci osobně protože vzhledem k situaci je skutečně nutná osobní konzultace. Stav určitě není nevratným v případě zájmu vás moc rádi objednáme a budeme se na vás těšit na klinice Faceexpert, Dr. Macko.
WhatsApp
Premium
Dobrý den,
naše klinika Dysport neaplikuje, aplikujeme Botox a ten vydrží 3-6 měsíců, pokud je u Dysportu výdrž stejná, tak ještě posečkejte, ale rozhodně se obraťte na svého lékaře.

S pozdravem
Tým Body
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Botulotoxin
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2014
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 2. 2018
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2009
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2007
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 6. 2020
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 12. 2017
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2009
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi