Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Permanentní škody po Dysportu

Klarinal
12. 2. 2024 · Poslední odpověď: 19. 2. 2024

Dobrý den, bylo mi aplikováno 50 jednotek Dysportu čisté do čela ( bez glabely) a nyní mám extrémně vyplé čelo s výraznými hrboly tam kde svaly nebyly umrtveny ( velká prohlubeň uprostřed čela). Způsobuje mi to velké pnutí kůže, suché oči, pocit jakoby mě někdo tahal za vlasy u uší a migrenozni stavy a spoustu dalších .. Jsem momentálně tři měsíce od první aplikace a dva od dopichu. Zároveň mi to čelo roztáhlo cca skoro o dva cm proti normálu a mám úplně jiný tvar obočí. Mohou být tyto změny permanentní? Potřebuji uklidnit, že budu vypadat jako dřív a zároveň, že odezní bolesti s tím spojené. Děkuji za odpovědi

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Bc. Lucie Jarešová
Žádné recenze
Praha . 19. 2. 2024
Dobrý den, efekt botulotoxinu je cca. 3 měsíce. Vše by se mělo navrátit do normálu. Pokud máte tyto obtíže, bylo by vhodné kontaktovat ošetřujícího lékaře. S pozdravem, MUDr. Lucie Jarešová
MUDr. Petra Belko
Žádné recenze
Praha . 14. 2. 2024
Dobry den,
Nejbojte se, behem nekolika dalsich tydnu bude ucinek slabnout a slabnout a da se cekat, ze cca pul roku od aplikace joz svaly budou fungovat jako predtim.
Nejspise se stalo to, ze byla uzita vysoka davka na vasi svalovou aktivitu… 50j dysportu je indikovano na celo, nicmene je vhodnejsi prizpusobit doporucene davky konkretni anatomii a sile svalu. Pokud byste se chtela poradit, prijdte na konzultaci, rada to s vami proberu. Drzim palce, at priste je vysledek takovy, ze vam dela radost. Zdravim MUDr. Petra Belko
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, efekt botoxu trvá 3-6 měsíců, pak pomine.

S pozdravem
Tým BODY
Premium
Kladno . 13. 2. 2024
Dobrý den, ano efekt Dysportu postupně odezní. Nejspíše začnete pociťovat zlepšení za 1-2měsíce. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 13. 2. 2024
ÚČINEK BOTULOTOXINU JE DOČASNÝ. ZÁLEŽÍ NA MNOŽSTVÍ APLIKOVANÉ LÁTKYA PACIENTOVI, VĚTŠINOU ÚČINEK ZAČÍNÁ ODEZNÍVAT CCA PĚT MĚSÍCŮ PO APLIKACI A VRACÍ SE KE STAVU PŘED APLIKACÍ. KAŽDÝ PACIENT MÁ ULOŽENÍ MIMICKÝCH SVALŮ ČELA INDIVIDUÁLNÍ A EFEKT BOTULOTOXINU LZE PREDIKOVAT JEN PŘIBLIŽNĚ. VYPLÝVÁ TO I Z TOHO, ŽE SE PROVÁDĚL DOPICH. Při každé opakované aplikaci lékař již lépe zná vaši individuální reakci a dokáže ji lépe "vyladit". SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Radiofrekvence
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 3. 2024
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2007
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 11. 2010
Mikropigmentace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 6. 2012
Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2012
Laserové odstranění rozšířených žilek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 3. 2024
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2008
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 10. 2019
Injekční výplně
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023
Mikropigmentace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi