Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Moc velký implantát?

marse36608
26. 9. 2009 · Poslední odpověď: 31. 5. 2013

Dobrý den, byly mi navrženy Eurosilikony 350 ml pod sval. Jsem 160 cm vysoká a vážím 67 kg.Hrudník mám široký.Nebudou imlantáty velké? Chtěla bych nanejvíš trojky. Díky :-)

Reklama

odpovědí (20)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 19. 12. 2011
Nejlepší odpověď
Pečlivě jsem si přečetl Váš dotaz a všechny odpovědi.Diskuze jak píše MUDr.Tomášek je vedena špatným směrem,dalo by se říct,že z druhého konce.Řesí se tady velikost implantátu a měla by se řešit velikost prsou. Pokud si přejete prsa B - třeba velikost plná B - pak to je určující a tomu se přizpůsobuje velikost implantátů,a to nejlépe až během operace samotné.Zvětšování prsou provádím již 15 let,ale do dnešního dne si dovolím během konzultace určit přesnou velikost implantátů tak maximálnšě u poloviny pacientek.Ale i u těch nakonec kontroluji správnost volby během operace samotné.Na naší klinice to provádíme pomocí sterilních vodou plnitelých implantátů.Věřte,že velmi často jsme my sami operatéři velice překvapeni,jak obrovský je rozdíl mezi tím co jsme naměřili při operaci a mezi tím,co jsme stanovili během konzultace.Co je pro Vás jako pacientku nejdůlěžitější? Abyste měla implantát 325 ml za každou cenu, nebo abyste měla prsa velikosti B nesilikonového tvaru?Myslím si že to druhé.A na tomto principu jsme již asi před dvěmi lety změnili celou filozofii a pacientkám sdělujeme velikost implantátů až po operaci.Tím jsme vyblokovali všechny tyto diskuze a úvahy a nejistoty zmítající a dělající starosti ženám majícím zájem o tento typ operace.Praxe nám ukázala,že toto je správná cesata.Jsme daleko,ale pokud bystě měla zájem,rádi se na Vás podíváme.Přijemné svátky.prim.MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 5. 2013
To je mizivý rozdíl, s tím bych si starosti nedělal.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
15 ml rozdíl ve velikosti implantátů moc nepoznáte, můžete být v klidu. Pokud ale máte pochybnosti a obavu z velkých prsů, pak můžete volit implantát ne větší než 260 ccm ale o něco menší a problém bude vyřešen.

S pozdravem

M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 21. 2. 2012
Zdravím Vás.Váš dotaz patří mezi ty,které se stále opakují.Neustále odpovídáme, že takto to v žádném případě nelze určit,a to ani přibližně.Stejná velikost a typ implantátů u různých pacientek udělá u každé jedné z nich naprosto rozdílný tvar prsů, ale také naprsto jinou a výrazně rodílnou velikost prsou, a to dle mých zkušeností dokonce až o jedno podprsenkové číslo, i více. Máte-li tedy pochybnosti, pak ansolvujte ještě další konzultace u jiných lékařů ve vašem okolí. Lepší radu asi nelze poskytnout. Přeji hezký den MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 14. 2. 2012
Asi bych volila stejně-vysoký profil.MUDr Točíková Janka
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 14. 2. 2012
Dobrý den, důležitý je Váš názor. Vyzkoušla jste si tuto velikost při konzultaci? Pokud ano, není co odpovídat. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 14. 2. 2012
Dobrý den. Bez vyšetření Vám nikdo z nás neporadí. U prsu nezáleží jen na objemu, ale i na množství kůže.Navíc se vždy jedná o subjektivní názor. Já bych v rámci přirozenosti dle Vašich údajů volil spíše menší zvětšení. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 14. 2. 2012
Dobrý den.
Dobrá volba.Hodně štěstí
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 17. 12. 2011
Všechno je relativní,nezáleží na velikosti,ale na dimenzi.O jaký tvar implantátů se jedná?Jak široká máte ramena?Kolik máte obvod hrudníku pod prsy?Jak široké máte boky?Jak silný máte prsní sval? atd,atd-mnoho faktorů ovlivňuje výběr velikosti implantátu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 12. 2011
Veškerá tato komunikace je podle mého zbytečná. Nechte se vyšetřit ještě u jiného atestovaného plastického chirurge a zobjektivisujte si situaci, pro klid duše. Jste - li takovýto nedůvěřivý typ, určitě to doporučuji klidně i na více pracovištích. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 17. 12. 2011
Dobrý den, při Vámi uvedených tělesných rozměrech mi stejně jako kolegovi Remešovi připadá 325g příliš velký implantát a pokud nemáte prsa žádná, asi bude i obtíž s nedostatkem kůže pro něj. Ale není problém takto velký implantát vyzkoušet a vzít do ruky a hlavně potěžkat. Je to opravdu hodně velký implantát. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Pozvednutí velkých prsou

Erika816825
Erika816825
3. 7. 2019 · Poslední odpověď: 15. 7. 2019

Dobrý den všem, je mi 40 let, měřím 167 cm a vážím 97 kg. Velikost podprsenky mám 100D, chtěla bych prsa zvednout, ale nechci modelaci. Kamarádka to má a vypadá to uzasne. Nemáte s tím někdo zkušenost? Manzelovi se to moc líbí. Moc děkuji E.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 7. 2019
Nejlepší odpověď
Nelze chtít a nechtít, prostě je nutná mammaplastika, pokud nejste s prsy spokojena. Ovšem se všemi důsledky, tedy s jizvami a rizikem eventuelního špatného hojení. Já osobně Vaše prsa považuji za pěkná , která patří k životu i se svým prověšením. Dejte si všechna pro a proti na pomyslné váhy a uvidíte kam to bude směřovat.
Též jsem nepochopil zda se manželovi líbí prsa Vaše, nebo té "kamarádky, která to má a vypadá úžasně".....
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na *********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Doteky na prsou po zvětšení

Jan205269
12. 8. 2013 · Poslední odpověď: 21. 8. 2013

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak moc mohu partnerce sahat či "mačkat" prsa, když je asi 6 týdnů po zvětšení. Partnerka při styku velkou podprsenku sundá, ale stále mi dává ruce pryč, abych jí implantát neposunul. Je tu nějaké riziko, že bych jí mohl implantát posunout? Děkuji za odpověď Jan

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

pokud to partnerce není nepříjemné, po 6 týdnech je možné se prsou jemně dotýkat.

S pozdravem
Petra Řehořková
Petra Clinic

Obavy z malého poprsí po augmentaci

Adina245917
20. 10. 2014 · Poslední odpověď: 20. 10. 2014

Dobrý den, potřebuji poradit zda mi při mé výšce 174cm a váze 68 kg, budou stačit navržené implantáty velikosti 600ml částečně pod sval. Chtěla bych dosáhnout přibližné velikosti, kterou přikládám i s fotografií mé současné. Předem děkuji za Vaše názory

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 20. 10. 2014
Nejlepší odpověď
Zdravim Vas, myslim si ze ano,zalezi vsak na tom,Od jake firmy implantat je, nebot kazda firms ma trochu rozdilne rozmery. Hodne stesti dr vraspirovaBlanka
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 3. 2015
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2016
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2021
Léčba inkontinence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 12. 2017
Facelift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 6. 2017
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2010
Facelift
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2009
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 1. 2008
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi