Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizva z dětství, odstranění lesku

Petraxxx
21. 4. 2021 · Poslední odpověď: 27. 4. 2021

Dobrý den, ráda bych si nechala upravit jizvu z dětství. Bylo to šité. Je trošku vystouplá ale spíše se hodně leskne. Existuje možnost jak to zlepšit? Děkuji za informace.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 4. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
na jizvy je laserová technologie nejúčinnější. Během nezávazné konzultace vám lékař navrhne vhodný postup tak, aby byl výsledek perfektní.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 27. 4. 2021
Dobrý den, ano vzhled jde vylepšit pomocí CO2 laseru

Související dotazy

Jizvy a tmavé skvrny na tváři po akné

Kety247063
27. 10. 2014 · Poslední odpověď: 30. 10. 2014

Dobrý den, mám zájem o odstranění jizev a barevných skvrn na obličeji po akné. Můžete mi,prosím, poradit vhodnou volbu zákroku, aby byl výsledek co nejefektivnější a pokud by to bylo možné, bez nutnosti dalších(četných) sezení a zda-li je před zákrokem zapotřebí podstoupit nějakou léčbu?? Předem moc děkuji a přeji hezký den. Kety

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Miloš Kravciv
Žádné recenze
Praha . 30. 10. 2014
Dobrý den, dle našich zkušeností je vhodné zvolit následující postup:
Nejprve, pomocí laseru odstraníme hyperpigmentace. Pak je možno se věnovat jizvám s použitím RF. Pokud se objevují i nové projevy akné,je třeba nejprve zahájit konzervativní léčbu (ATB, lokální léčba apod.). Zhruba pak po 3 týdnech je vhodné provést první výkon. Bez osobní konzultace však není možno zcela spolehlivě posoudit konkrétní stav a nutný počet sezení.
MUDr. Miloš Kravciv, dermatolog
Lékařský dům Praha 7 a.s.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Odstranění jizev - chirurgická korekce?

stefi77
stefi77
23. 3. 2017 · Poslední odpověď: 24. 3. 2017

Dobrý den. Ráda bych se zbavila svých 2 osklivych jizev na rukou. První,starší jizvu mám již téměř 3 roky,je kvůli neodbornemu ošetření vystoupla a i po 3 letech stále tmavé barvy. Má cca necelé 3cm. Druhá jizva je novější,rána mi byla šitá před měsícem,kdy se po 6 dnech odstraňovaly stehy a rána zhnisala a rozjela se,tak se provedlo sekundární šití dolní části jizvy,ale při další kontrole 2 stehy samovolně vypadly a rána hnisala,tudíž již nešla pořádně sešít k sobě a nechalo se to zhojit bez další sutury. Díky tomu vznikla takto nevzhledná jizva,kterou bych také ráda nechala co nejdříve odstranit,možná ještě více než tu první. Přikládám fotografie obou jizev. Nejvíce se mi asi z finančních i časových možností zamlouvá chirurgická korekce, vzhledem k tomu že jedna aplikace laseru většinou nestačí. jsem studentka,do práce sice chodím ale jen víkendy,takže nemám moc velké finanční možnosti. Chci se zeptat,zda by jste mi na tyto 2 jizvy doporučili chirurgickou korekci a kolik by mě u vás na tyto mé jizvy korekce stála? Prosím pokud je to možné co nejpřesnější přibližnou cenu(ne od xxx Kč),potřebuji vědět s jakou částkou tak počítat. Děkuji mnohokrát za ochotu. Stefanie Rajchlová (19 let).

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den. Cenu za korekci jizev a jaký druh ošetření bychom zvolili, můžeme posoudit až při osobním setkání. Můžeme Vám nabídnout bezplatnou konzultaci na naší klinice v Praze. Navrhněte termín, který by Vám eventuálně nejlépe vyhovoval.
S pozdravem
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2022
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2022
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 7. 2023
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 11. 2020
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2023
Mikrodermabraze
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 7. 2018
Odstranění jizev laserem
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 8. 2018
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi