Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

16. 2. 2015 · Aktualizováno: 30. 11. 2018

Minilifting

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Minilifting
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den všem, chtěla bych napsat všem, kteří uvažují o faceliftu nebo miniliftingu. Je mi 44 let a měla jsem pocit, že muj krk a obličej už by si facelift zasloužil. A tak jsem se objednala k panu Dr. Petru Vaškovi z Formé clinic. Pan doktor mi na konzulatci doporučil minilifting, což je obdoba faceliftu, ale s menšími jizvičkami s kratší dobou hojení a především cena je podstatně nižší a výsledek není rozhodně ošizen. Minilifting, jak mi pan doktor vysvětlil, se hodí pro mladistvě vypadající pleť, u které je ale už zlehka povislá kuže. Velice u pana doktora ocenuji, že nenutí do zákroku, za každou cenu , pokud vidí ,že stav zatím k tomu neodpovídá, ale vážne se snaží pomoct a hledá nejlepší alternativu pro klienta. Takže za sebe mužu poradit, pokud věkově myslíte, že máte stále čas na tyto zásahy ale na kuži cítíte, že už to není ono, mužu minilifting jen doporučit.

4

Komentáře (4)

Dobry den, dovoluji si reagovat po te co jsem facelift nakonec podstoupila na klinice v Brne v Arte clinic. Vysledky jsou naprosto neuveritelne a potvrzuji jen to, ze kdyz Vas lekar, jako Dr. Vasek prijme v tmave ordinaci bez denniho svetla se zatazenym zavesem, tak opravdu horko tezko ohodnoti potrebu vasi pleti. To, ze u mne facelift mel vynikajici vysledky he mozno vydet pod jmenem Jitka primo na stranky Arte clinic. Pan doktor Ventruba je profesional.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Pan doktor Vrbický je profesionál

Pan doktor Vrbický je profesionál, má mnohaleté zkušenosti a umí velice dobře stav pacienta posoudit a doporučit pro něj jen to nejlepší. V září 2015 jsem podstoupila minilift (MACS) a jsem velice spokojená s výsledkem. Pan doktor je šikovný,...

Číst dál
Skvělá práce MUDr. Záruby a Kupky
Se zákrokem jsem byla velice spokojena. Všem mohu vřele doporučit. Nebyl to první zákrok. Příteli dokonce opravili práci po nejmenovanem plastickem chirurgovi a je nadmíru spokojen. Skvělá práce doktorů Tomáše Kupky a Dušana Záruby.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.