Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy na reoperaci?

saaara
7. 9. 2009 · Poslední odpověď: 3. 7. 2019

Dobrýden, zajímalo by mě za jak dlouho mohu zopakovat Augenatci poprsí? Podstoupila jsem Augmenntaci poprsí před půl rokem. Mám kulaté implantáty zn. Nagor 300ml pod svalem. Bohužel původní asimetrie je ještě více znát než před operací a ani nemám požadovanou velikost prsou. Rekonvalescence proběhla bez problémů. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 7. 2012
Za 20 let co provádím augmentace prsů jsem měl jen jediný takovýto problém, kdy byla pacientka nespokojena v souvislosti se špatným odhadem velikosti ve smyslu, že byly zvětšeny prsa implantátem moc. Opak je výrazně častější...
To mne však ujistilo, že se tato situace taky může stát, ale je to situace, která by se mněla řešit mezi operaterem a pacientkou. Už si nepamatuji, kdy jsem to tehdy reoperoval, protože se mi to stalo v roce 1994 poprvé a naposledy.
Nicméně, bych takovýto rozdíl velikostí dle vašeho přání (300 ...200 cc maximálně - což je o třetinu méně) řešil asi také co nejrychleji, i když časná reoperace může přinášet i jiná rizika.
Určitě se obraťte s takovýmto problemem svého operatera, nebo na jiného atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Nevýhodou jsou nové investice do operace na jiném pracovišti.
Ideální je když tak investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je nově umístěno v rekonstruovaném operačním traktu v Konstantinově ulici č. ******* na Jižním Městě.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na recepci na níže uvedeném čísle. Nyní až po 12.8.12, t..č. máme dovolenou.
Další kontakty Recepce : *****, ******, lékař: ****, fax: *****, kancelář: ***** *****Zdraví Dr. Tomášek, ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 19. 7. 2012
V tomto případě bych doporučoval opravdu okamžitě, pak při tak výrazném zmenšení implantátů by mohla prsy již zůstat pokleslá.Takže raději hned. prim.MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 8. 9. 2009
Dobrý den,

obecně se reoperace doporučuje až po roce, každopádně prosím počítejte s tím že cena bude stejná jako u primární operace. Ohledně asymetrie doporučuji srovnat si foto před a po zákroku. Větší implantáty také zvažte, čím větší implantáty, tím větší riziko problému v budoucnosti, prsa Vám vahou mohou poklesnout, nemusí být ani tak praktická pro každodenní použití...

Krásný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Premium
Chrudim . 7. 9. 2009
Dobrý den, výměna implantátů je vhodná nejdříve za půl roku po první operaci. Ale je opravdu nezbytná? Nashledanou, dr. Remeš
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 7. 9. 2009
Opravovat cokoliv po někom jiném je vždycky nevděčná záležitost. Někdy se nedá nic jiného dělat, ale na vašem místě bych ještě nějaký čas počkal, další operace by byla vhodnější až někdy na jaře příštího roku.
Zdraví
Dr Svoboda
Praha . 7. 9. 2009
Dobrý den, nejlevnější varianta je asi u Vašeho operatéra, který používá Vám zmíněnou značku implantátů a ev. může vyměnit při operaci pouze jeden implantát za stejný jiné velikosti. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 8. 2018
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 3. 2024
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Otoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 5. 2013
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2022
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2018
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2023
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi