Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tlakové masáže po augmentaci

Ala
21. 12. 2009 · Poslední odpověď: 28. 8. 2012

Dobrý den, jsem třetí den po augmentaci. Mám dotaz ohledně pooperačního režimu. Zapomněla jsem se zeptat, zda je vhodné provádět nějaké tlakové masáže, případně prsa více mazat? Předem děkuji za doporučení.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Doporučení pooperačních masáří prsou jsou různá, podle pracoviště a typu použití prsních implantátu.Někteří je vůbec nedoporučují. Naopak dlouhodobé tlakové masáře jizev jsou vhodné. Sprchování prsou je doporučováno až po zhojení rány.Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 12. 2009
Já zase naopak dopuručuji masáže implantátů, zvláště textutovaných , co to jde nejdříve a to provádím augmentace od začátku devadesátých let (pokud by to bylo špatně, už bych asi na těchto stránkách neodpovídal). Vidíte, každý má na věc jiný názor. Proto bude nejlepší obrátit se opravdu na svého operatera. A pokud jste to zapomněla, určitě má svoje stránky, kde je vše vysvětleno, nebo má akutní linku, kde Vám to rád vysvětlí. Takovýto postup doporučejeme nejen my, ale i ostatní profesionální pracoviště. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 21. 12. 2009
Dobrý den, na přesný postup se zeptejte operatéra. U texturovaných implantátů se již masáže prsů nedoporučují. Svým pacientkám radím v době po operaci ošetřovat kůži prsů výživným krémem. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Dvojitá prsa po augmentaci

normicka
31. 7. 2013 · Poslední odpověď: 7. 8. 2013

Dobry den mam ten stejny problem sem mesic a neco po augmentaci prsou a mam kazde prso jine a ktomu dvojte pan dktor mi rekl ze musim pockat ze si to sedne a pak udelat modelaci bradavek ale myslim si ze ten jeden implantat mam vic dole ulozeny a je mi vic videt chtela bych vedet za jak dlouho muze operator znovu operovat a spravit to tolik penez a nemuzu se ani na svoje prsa podivat dekuji za odpoved

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

rozhodně bych doporučila vydržet, později popřípadě prokonzultovat s operatérem.

S pozdravem
Petra Řehořková
Klinika estetické mediíny Petra Clinic

Dva roky po augmentaci se prsa zmenšila

nelly216059
24. 2. 2014 · Poslední odpověď: 25. 2. 2014

Dobrý den, mám implantáty 2 roky, 225ml, a prsa se mi dost zmenšila. jsem hodně zklamaná, myslela jsem, že se už nebudou zmenšovat. Nechápu, proč jsem nedostala víc ml a proč mne lékař na toto neupozornil. Co teď s tím?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 24. 2. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den, otázka volby velikosti implantátu je věc domluvy mezi lékařem a pacientem již před operací. Ale současně je nutné říci, že zmenšování prsů,rychlejší či pomalejší, jakožto přirozený úbytek prsní žlázy je normální věc. Řešit toto lze výměnou za větší implantát. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 3. 2008
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 9. 2008
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 2. 2012
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 4. 2017
Operace očních víček
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 3. 2019
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 7. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 12. 2016
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 10. 2016
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi