MDDr. Tereza Rytířová

MDDr. Tereza Rytířová

(32 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj)
MDDr. Tereza Rytířová
MDDr. Tereza Rytířová
(32 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MDDr. Tereza Rytířová v současnosti působí v zařízení Esthé Laser Clinic v Praze. Na této klinice pracuje již od roku 2017. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde promovala v roce 2014. Od roku 2018 vlastní soukromou stomatologickou ordinaci Dentido, s.r.o. v Ústí nad Labem.

Zákroky estetické a laserové medicíny paní doktorka provádí pouze v Esthé Laser Clinic, kde ordinuje každý pátek. Paní doktorka Vám ráda pomůže s celkovým omlazením obličeje, s korekcí vrásek pomocí výplní kyselinou hyaluronovou a botulotoxinu či povadlými konturami obličeje. Objednat se k ní můžete také na laserové odstranění tetování, kožních výrůstků, žilek či pigmentových skvrn. 

Paní doktorka Rytířová se ve svém oboru také pravidelně dále vzdělává. Jako příklad můžeme uvést například kurz zaměřený na aplikaci mezonití, mnohé workshopy s českými i zahraničními lektory (např. Workshop Nejnovější techniky aplikace kyseliny hyaluronové pro pokročilé lékaře - Dr. Raul Cetto, MUDr. Věra Terezijská) či účast na vzdělávacím kongresu IMCAS v Paříži v roce 2022

Esthé Laser Clinic má velmi bohatou historii – na trhu působí již téměř 20 let. Toto zařízení se zaměřuje především na neinvazivní zákroky z oblasti laserové a estetické dermatologie, přičemž se specializuje jak na české, tak na zahraniční klienty.

Klinika je vybavena špičkovým technologickým vybavením. Zároveň zde působí také zkušený lékařský tým. Jednotliví lékaři, ale i zdravotní sestry a další odborníci se navíc ve svém oboru navíc neustále vzdělávají.

Zařízení nabízí široké spektrum služeb. Mezi ně patří například aplikace botulotoxinu, modelace rtů, výplně vrásek kyselinou hyaluronovou, plazmaterapie, laserové omlazení pleti či odstranění již nechtěného tetování. Esthé Laser Clinic také nabízí vyšetření znamének digitálním dermatoskopem a jejich následné odstranění, ať už laserem, tak i chirurgicky se zasláním vzorku na biopsii. Klinika nabízí také vlasovou poradnu, kterou zaštiťuje MUDr. Gabriela Mrzenová. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (32)

4.9
32 Recenzí · 100 % doporučuje
Mezonitě

Rozhodla jsem se dobře !!! Podstoupit zákrok u paní doktorky Rytiřové byla velmi dobrá volba. Lidská a usměvavá, vše mi vysvětlila do posledního detailu a výsledek je ohromující. Děkuji a těším se na další návštěvu.

Odstranění znamének

Je skvělé, když se pocit, že se můžete spolehnout na něčí profesionalitu, během zákroku promění v jistotu, navíc umocněnou nejen zcela zřetelnou odborností, ale i milým a příjemným jednáním. Téměř je mi líto, že jsem si v Esthé Laser Clinic pár z...Číst dál

Jsem lekar a byl bych nadmiru spokojen, kdybych zanechaval v pacientkach stejnou miru pohody, pocitu bezpeci a radosti z profesionality, kterou jsem si od vas odnesl ja. P. Gerych

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (2)

Kliniky

Esthé Laser Clinic

Esthé Laser Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.